Let’s travel together.

رستوران های حلال مسکو

8 رستوران حلال در مسکو

0 86

رستوران های حلال مسکو , 8 رستوران حلال در مسکو : یکی از کشور هایی که دارای تاریخ و تمدنی بسیار عظیم است روسیه است شما هم اگر مثل خیل افراد طرفدار این تاریخ هستید باید بگوییم که کشور روسیه با جاذبه هایی که دارد جایگاه ویژه ای را در میان مردم پیدا کرده است. شما با مشاهده فرهنگ، بناهای جذاب، موزه ها و تئاترهایی که اجرا می شود همه و همه این ها نشان دهنده این موضوع است که این کشور به شکل گیری جهان امروز چگونه کمک کرده است.

در سفر به روسیه یکی از مهم ترین جاذبه هایی که وجود دارد این است که در کدام رستوران های روسیه باید به دنبال غذا های حلال باشید. در قاره اروپا کشور روسیه با داشتن ۱۶ درصد افراد مسلمان باید بگوییم که بیشترین تعداد مسلمانان در این کشور وجود دارد پس نتیجه ای که می توان گرفت این است که در این کشور و شهر مسکو پیدا کردن رستوران های حلال کار سختی نیست در این شهر برای اینکه مسلمانان بیشتری به این شهر سفر کنند دو هتل در مسکو فقط مخصوص مسلمانان ساخته شده است. شما می توانید که در خیابان های این شهر و در کیوسک های خیابانی کباب های حلالی که پخت می شود را ببینید . مجله گردشگری آبی شما را با رستوران های حلال در ترکیه آشنا میکند .
پس پیدا کردن غذای حلال در این شهر سخت نیست شما با مراجعه به مرکز خرید Evropeyskiy و بازار غذای THE21 که در خیابان آربات مسکو واقع شده است غذا های حلال خوشمزه ای را ببینید. در این شهر غذا های حلال زیادی پخت می شود که ما در این بخش شما را با رستوران های حلال مسکو آشنا می کنیم .

رستوران های حلال مسکو

رستوران های حلال مسکو

رستوران Uryuk

یکی از رستوران های حلال مسکو که بسیار هم معروف است و در آن همه غذا های حلال طبخ می شود رستوران Uryuk است که این رستوران در واقع در همه ی بحث ها به عنوان پای ثابت است. تخصص این رستوران در واقع پخت انواع غذا های ازبک است شکل و طراحی این رستوران کاملا کلاسیک و به شکل یک کافه بسیار باکلاس است. در صورتی که شما تا به حال غذا های ازبکستان ، تاجیکستان ، ارمنستان و گرجستان را تا کنون میل نکرده باشید با حضور در این مرحله می توانید که این شانس را داشته باشید و این غذا های خوشمزه را میل کنید.
یکی از شهر هایی که دارای اوت لت های زیادی است مسکو است پس در این شهر فقط شما می توانید که با روشن کردن گوگل مپ تان نزدیک ترین مکان را پیدا کنید. تنها بخشی از دلایل شلوغ بودن این کافه غذای ارزان، محیط گرم و صمیمی و خدمات خوب این رستوران است. باید بگوییم که غذا های این رستوران کاملا حلال هستند. طعم این غذا ها بسیار بی نظیر است که از بهترین مواد اولیه درست شده اند پس می توانید در اینجا غذا هایی خوشمزه میل کنید.

  تور لحظه اخری انتالیا دیدار از شهربازی دنیای برف آنتالیا

رستوران مستر لیوانتس Mr. Livanets

شما در این رستوران می توانید که از بهترین غذا های لبنانی در این رستوران میل کنید و لذت ببرید یکی از بهترین رستوران های است که غذا های لبنانی در آن طبخ می شود. اولین چیزی که در این رستوران شما را جذب می کند دکوراسیون خاورمیانه ای آن است که نظرتان را به خودش جلب می کند. غذاهایی مثل هوموس، نان پیتا و البته گوشت که حسابی لذیذ و خوشمزه پخت شده اند اشتهایتان را باز می کنند. با این که نرخ قیمت ها در این رستوران کمی بالا است اما محیط خوب، خدمات عالی و طعم خوشمزه ی غذاها گرانی را تا حدودی کم رنگ کرده است. در این رستوران بزرگ مهمانی های خانوادگی بزرگی هم برگزار می شود.

رستوران چایخانا شورپا Chaikhana Shurpa

رستوران های حلال مسکو

این مرکز خرید که در آویا پارک واقع شده است که از نظر ظاهری شکل و شمایلی شبیه به رستوران Uryuk را دارد، این رستوران دارای غذا های بسیار شگفت انگیزی است که شما در مراجعه به آن جا می توانید تا تجربه خوبی را کسب کنید.
یکی از دلایل این که این رستوران در بین سایر رستوران ها بسیار معروف شده است این است که خدمات، محیط و غذا های عالی باعث این محبوبیت شده است. این رستوران از شلوغ ترین رستوران های مسکو است زیرا که خیلی از مردم برای گردش و تفریح و صرف ناهار به این رستوران مراجعه می کنند

  تور استانبول و مسجد ایاصوفیا زیبا و تاریخی

رستوران تاج محل Tajj Mahal

یکی از رستوران های حلال مسکو که در این شهر وجود دارد و غذا های خوشمزه هندی در آن پخت می شود رستوران تاج محل است؛ که این رستوران در یکی از خیابان های شلوغ و پر هیاهوی آربات واقع شده است. همان طور که درباره این رستوران گفتیم انواع غذا های هندی، پاکستانی، خارمیانه ای، ژاپنی و اروپایی در این رستوران سرو می شود. درباره غذا های ازبکی این رستوران باید بگوییم که این غذا عالی است و این که دکوراسیون داخلی اش دقیقا مثل خدمات آن عالی و بسیار متنوع است.

رستوران وای می Vai Me

این رستوران یکی از رستوران های حلال مسکو است که شما می توانید که در رستوران وای می انواع غذا های گرجی را میل کنید بیشتر افرادی که به گرجستان سفر نکرده اند در این رستوران می توانند که از غذا های خوشمزه این رستوران میل کنند شما در این رستوران می توانید که غذا های ساده و خوشمزه ای را سفارش دهید این غذا ها در سریع ترین زمان و ساده ترین شکل پخت می شوند و شما از خوردن این غذا های ساده می توانید لذت ببرید. یکی از علت های محبوبیت غذاهای عالی، خدمات بهتر و همینطور محیط دوست داشتنی است.

رستوران گاندهارا Gandhara

وقتی که وارد این رستوران می شوید شما مجذوب طراحی داخلی لوکس و غذا هایی با کلاس جهانی در این رستوران می شوید. شما در این رستوران عطر انواع ادویه ها را استشمام خواهید کرد زیرا که در این رستوران بوی ادویه و گیاهان معطر همه جای آن پیچیده است. محیطی بسیار امن با موزیک های شاد که در حضورتان هیچ گاه احساس بی جالی و خستگی نخواهید کرد و شبی رویایی را سپری خواهید کرد. در این رستوران تابلو های زیبایی نصب شده است که علاوه بر زیبایی نشان دهنده فرهنگ و تاریخ و تمدن مسکو است که تزئین زیبایی را به این رستوران داده است.

  بهترین کافه های شهر دبی

رستوران بارداک Bardak

اگر در این شهر شما هوس خوردن غذا های ترک را داشته باشید باید بگوییم که رستوران بارداک یک فرصت بی نظیر برای شما است تا در این شهر غذا های ترکی را امتحان کنید. رستوران بارداک در مسکو یک رستورانی است که غذا های شگفت انگیزش همه را غافلگیر کرده است شما با خوردن غذا های این رستوران طعم بی نظیری از غذا ها را احساس خواهید کرد. پخت غذا های حلال در این رستوران یکی از مهم ترین علت های محبوبیت این رستوران است. این رستوران بهترین فرصت برای افرادی است که در سفر به ترکیه غذا های مخصوص ان جا را تست نکرده اند رستوران باردراک پذیرایی بی نظیری از همه کسانی که برای صرف غذا به این رستوران می آیند را در برنامه دارد.

رستوران خالیال باربکیو Khalyal Barbekyu

ممکن است که در میان رستوران های حلال مسکو شما به دنبال یک رستورانی باشید تا در آن جا فست فود های خوشمزه ای را میل کنید باید بگوییم که برای خوردن تازه ترین غذا های حلال و خوشمزه رستوران خالیال باربکیو گزینه ای بسیار عالی است. شما در این رستوران زیاد معطل نمی شوید زیرا که غذا های این رستوران بسیار سریع آماده می شوند و همین که شما غذای تان را سفارش می دهید غذای شما فوری درست می شود شما در این رستوران تازه ترین غذا ها را میل می کنید یکی از علت های شلوغی و محبوبیت این رستوران هم قیمت های ارزان، نان نامحدود و خدمات عالی است که ارائه می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.