Let’s travel together.

رستوران های تفلیس بخش دوم

0 52

در تورهای مسافرتی و تور گرجستان همیشه یکی از مهمترین موارد شکم گردی است از این رو سعی می کنیم همه رستوران های معروف شهر های گرجستان را در موقعیت خود معرفی کنیم . در تورهای مسافرتی حتما از این رستوران ها استفاده کنید . سعی کردیم برخی از رستوران های تفلیس که از معروفیت بالایی برخوردار هستند را برای شما در این بخش معرفی کنیم . در بخش اول از معرفی رستوران های تفلیس مواردی را ارائه کردیم با مجله تور و گردشگری آبی همراه باشید .

رستوران باربارستان Barbarestan

رستوران باربارستان در کشور گرجستان یکی دیگر از رستوران های محبوب شهر تفلیس است که همیشه مملو از افرادی است که می خواهند از غذا های خوشمزه این رستوران امتحان کنند در صورتی که می خواهید از غذا های این رستوران میل کنید باید خیلی سریع رزرو کنید زیرا که اگر کمی دیر بجنبید ممکن است با صندلی های پر و رزرو شده در باربارستان روبرو شوید!

رستوران باربارستان

ممکن است سوالی که پیش بیاید این باشد که علت محبوبیت این رستوران چیست؟ غذا هایی که در این رستوران پخت می شود همگی غذا های سنتی و تاریخی گرجستان است این رستوران دوست داشتنی و خانوادگی پر از غذاهای اصیل گرجی ست نکته جالب درباره این رستوران این که زیر نظر خانواده ای با ۱۰ فرزند اداره می شود همان طور که گفتیم غذا ها همگی سنتی است که طرز پخت این غذاها را از یک کتاب معروف آشپزی از قرن نوزدهم اموزش می بینند.

  گردش میان میدان پیازا در شهر باتومی

رستوران سالوبی بیا Salobie Bia

یکی دیگر از غذا های گرجی محبوب این کشور لوبیا یا خورشت لوبیا سیاه است که این غذا در این رستوران و در بیشتر رستوران های تفلیس طبخ می شود این غذا در این رستوران با نان های محبوب Mchadi و سبزیجات تازه سرو می شود. ممکن است که شما قبلا این غذا را امتحان کرده باشید پس شما می توانید که از غذا های متنوع دیگری که در منو این رستوران قرار دارد سفارش دهید و یک غذای لذیذ گرجی را نوش جان کنید.

رستوران آمرا Amra

دکوراسیون و طراحی داخلی با چیدمان جذاب و زیبا محیطی گرم و راحتی را در این رستوران برای مهمان ها محیا کرده است پس شما با ورود به این رستوران اولین چیزی که می تواند تحت تاثیرتان قرار دهد محیط صمیمی و دوستانه ی این رستوران است، بی شک خوشتان خواهد امد و دوست خواهید داشت تا چند ساعتی را در آنجا بگذرانید. پخت غذا های خطه ی آبخازیان مهم ترین تخصص این رستوران است در این رستوران نوع خاصی از خاچاپوری به اسم آچما را درست می کنند که این غذا خیلی شبیه به لاساگنای پنیری است. حتما شما در سفر به گرجستان خینکالی و خاچاپوری های خوشمزه این کشور را امتحان کرده اید پس با مراجعه به رستوران آرما غذا های متنوع دیگر این رستوران را سفارش دهید زیرا که غذا هایی که شما در این رستوران پیدا می کنید در کمتر رستوران های تفلیس پیدا می شوند.

  هتل های باتومی در تور تابستان 99, معرفی بهترین هتل های نزدیک ساحل باتومی

رستوران آمرا Amraرستو

رستوران ماپشالیا Mapshalia

درباره رستوران ماپشالیا باید بگوییم که این رستوران از بهترین رستوران های گرجستان است که به جواهر پنهان تفلیس معروف شده است در این رستوران غذا های مخصوص مگرلی را می توانید بخورید. شما از تعداد بی شمار مشتریان این رستوران می توانید حدس بزنید که این رستوران چقدر طرفداران زیادی را دارد. غذا هایی مثل ایلارجی ، خورشت گوشت ، سوسیس گرجی از محبوب ترین غذا هایی است که شما در رستوران ماپشالیا می توانید آن را سفارش دهید.

رستوران Tsiskvili

یکی دیگر از رستوران های گرجستانی که دارای غذا های محبوب است رستوران Tsiskvili است در این رستوران علاوه بر غذا های خوشمزه شما می توانید که نمایش های شاد و مهیج را هم تماشا کنید که این نمایش ها شما را با فرهنگ این سرزمین آشنا می کند. این رستوران در بیرون شهر قرار دارد و دارای منو با غذا های متنوع است شما در این رستوران می توانید که علاوه بر غذا های گرجی غذا های اروپایی و گیاهی را هم امتحتن کنید.

رستوران زاخاریچ Zakharich

یکی از رستوران هایی که در آن خینکالی های خوشمزه و اصیل درست می شود رستوران زاخاریج تفلیس است خینکالی هایی که در این رستوران ها طبخ می شود با سایر رستوران ها فرق زیادی را دارند زیرا که در این رستوران برای تهیه این خینکالی ها از گوشت بره استفاده می شوند. و یک تفاوت مهم دیگر که این خمیر از طرفی خمیر این خینکالی ها بر عکس دیگر رستوران های شهر با دست درست می شود برای همین دامپلینگ ها ضخیم تر هستند و پف بیشتری دارند.

  تور گرجستان تفلیس و شکمگردی در تفلیس

رستوران ساخاچاپور Sakhachapure

اگر که شما به دنبال خوشمزه ترین غذا های گرجی هستید؟ بهتر است که به رستوران ساخاچاپور بروید با این که قیمت این غذا ها نسبت به غذا های دیگر در رستوران های گرجستان بیشتر است اما اگر شما دوست دارید که انواع چاخاپوری ها را امتحان کنید خاچاپوری های این رستوران بزرگتر هستند و هم این که بسیار متنوع تر است. غذا هایی مثل پیتزا، سوپن، سالاد و انواع دسر ها را هم در این رستوران می توانید علاوه بر خاچاپوری انتخاب کنید. رستوران هایی از این قبیل که غذا های معروف خوشمزه ای درست می کنند همیشه محبوبیت دارند

رستوران دادیانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.