Let’s travel together.

رستوران مگرول-لازوری باتومی

معرفی رستوران مگرول -لازوری برای گردشگران  مسافران شهر باتومی

0 20

رستوران مگرول-لازوری باتومی , معرفی رستوران مگرول -لازوری برای گردشگران  مسافران شهر باتومی :
کشور گرجستان یکی از مقاصدی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است , کشور گرجستان و به خصوص شهر ساحلی باتومی در چند دهه اخیر مقصد مورد نظر بسیاری از مسافران و گردشگران از داخل و خارج از مرزهای این کشور پهناور و زیبا می باشد که به گذراندن تعطیلات و یا اوقات فراغت خود می باشند .

به دلیل نزدیکی جغرافیایی کشورگرجستان با کشور ما و پایین بودن هزینه های مسافرت به این کشور و همچنین نیاز نبودن به اخذ ویزا , شهروندان ایرانی بسیاری , به مسافرت گرجستان رغبت نشان می دهند . و هر ساله افراد زیادی از طریق تورهای مسافرتی روانه مسافرت به سوی کشور گرجستان و شهر زیبای باتومی می شوند . باتومی بعد از تفلیس دومین شهر بزرگ کشور گرجستان می باشد و عنوان پایتخت تابستانی را به خود اختصاص داده است . باتومی یکی از شهرهای زیبا و بندری و ساحلی در مجاورت دریای سیاه است . باتومی شهری است که در بین گردشگران ایرانی دارای محبوبیت زیادی است .

شهر باتومی و جاذبه های دیدنی این شهر

 

این شهر با داشتن مناظر بی نظیر و بکرش , سواحل زیبایش و جاذبه های گردشگری و تفریحی و تاریخی خود نظر بسیاری از گردشگران را از اقصی نقاط جهان به سوی خود جلب کند . اگر با تور مسافرتی باتومی به این شهر زیبا پا بگذارید تفاوتی بین شهر باتومی با دیگر شهرهای اروپایی را حس نخواهید کرد . بیشتر امکانات رفاهی و تفریحی کشور گرجستان در شهر باتومی برای توریست ها گرد هم آمده اند و جذابیت این شهر را پیش از پیش کرده اند . باتومی مهم ترین بندرگاه کشور گرجستان محسوب می شود . برای داشتن مسافرتی لذت بخش چشیدن طعم غذاهای لذیذ و خوشمزه آنهم در کشوری دیگر می تواند بسیار جذاب باشد و لذت سفر را چندین برابر کند .

  رستوران شمیخده جناتسواله باتومی ( Janatsovale Batumi Restaurant )

رستوران مگرول-لازوری باتومی

اگر عازم سفر به گرجستان و تور باتومی هستید , شما می توانید در این شهر بهترین غذاهای سنتی گرجی را در بهترین رستوران های آن نوش جان نمایید . در شهر باتومی رستوران های بسیاری وجود دارد که شمار آنها به بیش از 200 عدد می رسد . برای اینکه دچار سردرگمی در انتخاب بهترین رستوران در باتومی نشوید . مجله گردشگری آبی قصد دارد شما را با یکی از بهترین رستوران های این شهر به نام رستوران مگرول-لازوری باتومی آشنا می کند . که شما در تور گرجستان می توانید در این رستوران غذاهای با کیفیت و لذیذی صرف نمایید . برای آشنایی بیشتر با این رستوران همراه ما باشید .

آشنایی با رستوران مگرول-لازوری باتومی Megrul –Lazuri restaurant

رستوران مگرول-لازوری باتومی یکی از رستوران های معروف و با کیفیت شهر باتومی گرجستان می باشد . رستوران مگرول – لازوری دارای سبک معماری بی نظیر و منحصر به فردی است که به صورت یک قلعه ساخته شده است و دارای وسعت زیاد , سنتی و دوست داشتی می باشد که شامل قسمت های متفاوتی می باشد که هرکدام از این قسمت دارای دکوراسیون متفاوت و شیکی می باشد . وقتی که وارد رستوران می شوید به دلخواه خودتان هر قسمت که خواستید می توانید برای صرف غذا بنشینید . هریک از بخش های رستوران مگرول – لازوری دارای گنجایش بسیار زیاد می باشد و ظرفیت بالایی از آدم ها در آن ها جای می گیرند . بخش های مختلف رستوران شامل طبقه اول با ظرفیت 100نفر , طبقه دوم 200نفر , حیاط و ایوان می باشد .

  سینما آپولو باتومی ( Apollo Batumi Cinema )

رستوران مگرول-لازوری باتومی

در رستوران مگرول –لازوری می توانید لذیذترین و با کیفیت ترین غذاهای سنتی و گرجی را بچشید و یا در صورت تمایل می توانید از غذاهای بین المللی و اروپایی این رستوران صرف نمایید . هزینه های صرف غذا در رستوران مگرول –لازوری بسیار به صرفه می باشد . از امکانات دیگر این رستوران پخش موسیقی زنده می باشد که شما می توانید در تور باتومی در کنار صرف غذا از موسیقی هم لذت برید ناگفته نماند ساعت پخش موسقی زنده از 19 عصر شروع می شود و تا ساعت 1 بامداد ادامه دارد . در رستوران مگرول –لازوری وعده های غذایی صبحانه , نهار, شام و شام دیروقت سرو می شود .

در این رستوران اینترنت رایگان و بی سیم در اختیار مشتریان قرار می گیرد و مسافران و گردشگران هیچکدام نگران جای پاک برای خودروهایشان نیستند چون رستوران مگرول –لازوری مجهز به پارکینگ می باشد . این رستوران بیشتر پاتوق افراد محلی می باشد و مدیریت رستوران برای مشتریان ثابت تخفیفاتی در نظر می گیرد . ساعت شروع به کار رستوران از ساعت 9 صبح شروع می شود و در ساعت 2 بامداد به کار خود خاتمه می دهد .

اگر می خواهید سفر لذت بخشی در تور باتومی داشته باشید بعد از تفریح و گشت و گذار به رستوران مگرول –لازوری مراجعه کنید و با صرف غذاهای لذیذ در این رستوران ساعات لذت بخشی را در کنار خانواده و یا دوستان سپری نمایید .

  باغ گیاه شناسی باتومی ( Botanical Garden Botanical Garden )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.