Let’s travel together.

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی

0 27

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی : کشور ترکیه به دلیل مجاورت با سه دریای مدیترانه , سیاه و اژه , دارای شهرهای ساحلی متععدی می باشد . یکی از این شهرهای ساحلی و بندری کوش آداسی در استان آیدین ترکیه می باشد . در حقیقت کوش آداسی یکی از پرطرفدارترین شهرهای ساحلی در بخش مدیترانه ای ترکیه محسوب می شود .

از این رو بیشتر گردشگران و مسافرانی که با تور ترکیه و یا به صورت شخصی به این شهر مسافرت می کنند , همواره تمایل دارند از سواحل , آفتاب و تفریحات آبی همچون شنا و غواصی و اسکی روی آب و ….. لذت ببرند و تفریح کنند . و به این جهت انواع امکانات تفریحی و گردشگری در شهر کوش آداسی برای مسافران و گردشگران مهیا گشته است . شهر کوش آداسی در چند دهه ی اخیر از تمام نقاط جهان گردشگر به سوی خود جذب می کند که در این بین شهروندان ایرانی و اروپایی بیشترین درصد را به خود اختصاص می دهند . اگر زیبایی ها و جذابیت شهر کوش آداسی شما را وسوسه کرد که در آینده سفری تفریحی با تور کوش آداسی به این شهر داشته باشید و یا در شرف عزیمت به این شهر هستید , باید بدانید که در کنار تفریح و گشت و گذارهایتان در کدام رستوران و یا غذاخوری شهر کوش آداسی غذا بخورید .

شما باید بدانید در شهر توریستی و گردشگری کوش آداسی که انواع متعدد رستوران احداث شده کدام یک را برای صرف غذای با کیفیت و لذیذ و با قیمت مناسب و از همه مهمتر متناسب با سلیقه ی غذایی تان انتخاب کنید . در همین راستا مجله ی گردشگری آبی سعی کرده است به معرفی یکی از رستوران های شهر کوش آداسی به اسم رستوران بین المللی قصر بپردازد تا شما مسافران تور کوش آداسی با داشتن اطلاعات کافی به سراغ این رستوران بروید و دچار سردرگمی نشوید . پس برای آسنایی بیشتر با این رستوران ادامه ی مطلب را دنبال کنید .

  سفر کم هزینه به ترکیه

آشنایی با رستوران بین المللی قصر کوش آداسی

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی در منوی خود انواع متنوع غذاهای بین المللی و غذاهای محلی و ترکی را گنجانده است . اگر شما شخصی هستید که عاشق غذاهای متنوع و گوناگون اید می توانید با خیال راحت رستوران قصر را انتخاب نمایید و مطمئن باید که با رضایت کامل از این رستوران بیرون خواهید آمد . در منوی رستوران قصر انواع غذاهای مدیترانه ای شامل انواع خوراک ماهی با سبزیجات تازه , انواع غذاهای اروپایی , مکزیکی , چینی , ترکی , و انواع غذاها و خوراکی های مخصوص گیاه خواران را می بینید که در تهیه ی آنها از مواد تازه و ارگانیک استفاده شده است که به این سبب غذاهای این رستوران دارای طعم و عطر بی نظیری هستند و بدون شک از این همه تنوع در انتخاب غذا دچار سردرگمی خواهید شد . رستورانبین المللی قصر همانند بیشتر رستوران های شهر کوش آداسی در کنار ساحل و مشرف به دریا ساخته شده است .

طراحی فضای بیرونی رستوران

 

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی

طراحی فضای بیرونی رستوران بین المللی قصر کوش آداسی طبق آخرین متد معماری طراحی شده است و فضای داخلی نیز از این امر بی بهره نمانده و در چینش صندلی ها و میزها و نوع و طرح آنها سعی شده است که بر طبق متد به روز جهانی عمل شود . رستوران قصر الماس دارای دوبخش داخلی و بیرونی است .که با نشستن در فضای بیرونی ضمت تماشای زیبایی ها و مناظر اطراف از خوردن غذاهای لذیذ رستوران قصر لدت ببرید .

  معبد آگوستوس آنکارا

رستوران بین المللی قصر کوش آداسی دارای امکانات یژه برای مهمانان و مشتریانش است که از جمله ی آنها می توان امکان دسترسی به اینترنت رایگان از طریق وای فای , داشتن صندلی مخصوص کودکان خردسال , رزرو میز و نشستن در فضای بیرونی رستوران و همچنین اجرای موسیقی زنده و داشتن ویلچر می باشد . رستوران قصر در سه وعده ی صبحانهو نهار و شام به مهمانان و گردشگران خدمات ارائه ی دهد . رستوران بزرگ قصربا سابقه ی کار طولانی و با داشتن کادر مجرب سعی دارد بهترین و با کیفیت ترین غذاها را به مشتریانش ارائه دهد . ساعت کاری رستوران بین المللی قصر از ساعت 9 صبح شروع می شود و در ساعت 3 بامداد به کار خود خاتمه می دهد . رستوران قصر با داشتن فضای شاد و دلنشین برای صرف غذا مناسب می باشد که مسافران تور کوش آداسی می توانند این رستوران را انتخاب کنند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.