Let’s travel together.

رستوران اسمالی کاویت استانبول

معرفی رستوران اسمالی کاویت در استانبول

0 45

رستوران اسمالی کاویت استانبول , معرفی رستوران اسمالی کاویت در استانبول : کشور ترکیه مقصد گردشگران و مسافران زیادی از سرتاسر دنیا است . و صنعت گردشگری این کشور کمک شایانی در رونق اقتصادی این کشور داشته است . از این رو در این کشور روزانه به تعداد هتل ها و غذاخوری ها و رستوران های مجلل افزوده می شود تا پاسخگوی تعداد زیاد گردشگر باشد .

بهترین غذاهای ترک در رستوران های استانبول

رستوران اسمالی کاویت استانبول

شهروندان ایرانی هم بیشتر این کشور را برای مسافرت و گذراندن تعطیلات از طریق تور ترکیه انتخاب می کنند . کشور ترکیه دارای شهر های بزرگ با قابلیت های گردشگری فراوان است . استانبول پایتخت کشور ترکیه و بزرگترین شهر این کشور است که بیشترین آمار جذب گردشگر را به خود اختصاص داده است . از این رو باید تعداد بسیار زیادی رستوران و کافه در تمام نقاط شهر و مخصوصا در مناطق شلوغ و توریستی این شهر به چشم بخورد .

و از همه مهمتر نزدیک ترین رستوران به مکان های گردشگری استانبول باشد . همانگونه که اطلاع دارید غذای ترکی دارای زیر مجموعه های بسیار ومتعددی از غذاهای لذیذ و خوشمزه است . و یادگار دوران طلایی حکومت عثمانی است که امروزه سعی می شود با همان دستورها در آشپزخانه ها به حفظ فنون آشپزی به یادگار مانده از این دوران کمک شود . بیشتر غذاهای ترکی الهام گرفته و تاثیر پذیرفته از غذاهای سایر کشور ها و مناطقی که در همسایگی کشور ترکیه هستند می باشد . که بیشتر با کشورهای اروپای شرقی و کشورهای آسیایی که در خاورمیانه قرار گرفته اند هم مرز است و از فرهنگ غذایی آنها به دلیل رفت و آمد زیاد تاثیر پذیرفته است .

  تور ترکیبی ترکیه و بالن سواری در کاپادوکیا

غذاهای ترک در سرتاسر کشور ترکیه به یک شکل طبخ نمی شود , بلکه بسته به نوع فصل و منطقه فرق دارد . محلی های کشور ترکیه اغلب مایل هستند در بیشتر غذاهای خود از برنج و بلغور و بادمجان و از انواع ماهی و گوشت تازه و طبیعی همراه با سبزیجات محلی در کنار روغن های طبیعی که از زیتون گرفته می شود میل کنند .
مجله ی گردشگری آبی قصد دارد یکی از رستوران های خوب شهر استانبول را به شما معرفی کند تا شما با کسب آگاهی بتوانید در بهترین رستوران این شهر لذیذترین و با کیفیت ترین غذاها را میل کنید . در ادامه ی مطلب همراه ما باشید .به مسافران تور استانبول پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید یک غذای درست و حسابی در یک رستوران شیک و مجلل نوش جان کنید به شما رستوران اسمالی کاویت را توصیه می کنیم .

آشنایی با رستوران اسمالی کاویت استانبول

رستوران اسمالی کاویت استانبول

خیابان استقلال استانبول مملو از رستوران های متعدد است که یکی از این رستوران ها اسمالی کاویت است .در محله بی اوغلو خیابان اسمالی واقع شده است و به دلیل نزدیکی به خیابان استقلال و در دسترس بودن , مسافران و گردشگران ترجیح می دهند علاوه بر صرف غذا و نوشیدن بتوانند خستگی گشت و گذار روزانه را از تن به در کنند . در این رستوران علاوه بر غذاهای محلی و ترکی انواع غذاهای بین المللی هم طبخ می شود , تا گردشگران خارجیی توانند غذایی که سازگار با ذائقه اش باشد را میل کند . رستوران اسمالی کاویت یکی از رستوران های سنتی و قدیمی شهر استانبول می باشد . گردشگران با ورود به این رستوران دوران استانبول قدیم را در ذهن خود تداعی می کنند .

  مارماریس مارینا ( Marmaris Marina )

صاحب رستوران اسمالی کاویت استانبول آقای کاویت است که همواره رفتار خیلی خوب و گرمی با مشتریان و کارکنان خود دارد , و غذاهای بسیار خوشمزه و لذیذی در رستوران خود طبخ می کند و به مشتری ها عرضه می کند . که یکی از عوامل شهرت این رستوران می باشد . و اما عواملی که باعث شده است رستوران اسمالی کاویت استانبول به شهرت جهانی برسد عبارتنداز ؛ طبخ غذاهایی با کیفیت بسیار عالی , و محیط دلنشین و صمیمی و بسیار عالی این رستوران است . در منوی رستوران اسمالی کاویت اغلب غذاهای محلی و تورک مشاهده می شود تا غذاهای بین المللی . این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 2 شب از است و در دو وعده نهار و شام در خدمت مشتریان و گردشگران و مسافران است و هیچ تعطیلی ندارد .

منوی رستوران اسمالی کاویت

همانگونه که پیش تر گفتیم در رستوران اسمالی کاویت استانبول بیشتر غذاهای سنتی محلی و اصیل ترکی پخت می شود . تمامی غذاهای رستوران اسمالی کاویت از مواد طبیعی و ارگانیک و از تمامی سبزیجات محلی تهیه می شود و همین امر باعث شده است که غذاهای این رستوران عطر و طعم بی نظیری داشته باشند . و افراد علاقمند به غذاهای سنتی و محلی را به سوی خود جذب کند . در تهیه ی غذاهای رستوران اسمالی کاویت استانبول از مواد طبیعی و ارگانیک نظیر ؛ گوشت تازه ی گاو, پیاز و سبزیجات معطر همراه با انواع ماهی های فصلی استفاده می شود و بخش جدایی ناپذیر آشپزخانه رستوران اسمالی کاویت است . باید خاطر نشان کنیم که رستوران اسمالی کاویت دارای فضای دلنشین و سنتی است و چنانچه شما در تور استانبول به دنبال مکان سنتی برای صرف غذا هستید .این رستوران می تواند بهترین گزینه برای شما باشد .

  رستوران بیتی استانبول (Beatty Istanbul Restaurant )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.