تغذیه

دکتر بین | دمنوش دکتر بین ( دمنوش های گیاهی و میوه ای )

دمنوش دکتر بین

دمنوش های دکتر بین امروزه در بین مردم طرفداران زیادی دارد و کیفیت بالای آن باعث شده است تا مشتریان بدون دغدغه از آن استفاده کنند . تمامی محصولات شرکت سبز نوش کویر دارای سیب سلامت می باشند و از این رو کاملا سالم و استاندارد هستند . در این بخش به معرفی محصولات شرکت سبز نوش کویر می پردازیم .

شرکت سبز نوش کویر محصولات خود را با نام تجاری دکتر بین در بازار عرضه می کند . این شرکت بیش از 3 دهه فعالیت در حوزه کشت , فراوری و بسته بندی گیاهان مفید و پرخاصیت در کنار مدیریت فعال و آینده نگر توانسته است تجربه ای بالا کسب کند و در این صنعت حضوری موثر داشته باشد و با درایت و توانمندی نیروی کار خود توانسته در عرصه بین المللی استاندارد های لازم را کسب کند و اقدام به صادارات محصولات خود کند .

 

برخی از محصولات دکتر بین

دمنوش های گیاهی

دکتر بین | دمنوش دکتر بین ( دمنوش های گیاهی و میوه ای )

دمنوش چای سبز

 

دمنوش مخلوط گل گاو زبان،لیمو عمانی و سنبل

دمنوش مخلوط گل گاوزبان , لیموعمانی و سنبل دکتر بین نیز همانطور که در عنوانش هست از ترکیب این سه گیاه با خاصیت تهیه شده است و دارای طمع و عطر طبیعی می باشد .

دمنوش مخلوط گیاهی

دمنوش مخلوط گیاهی از ترکیب 12 گیاه مفید شامل : غنچه گل نسترن زرد, غنچه گل محمدی , گل گاوزبان , بابونه , به لیمو , ملیس , لیمو عمانی , اسطو خودوس , چای ترش , بهار نارنج , پنیرک و زیرفون تهیه شده است.

دکتر بین | دمنوش دکتر بین ( دمنوش های گیاهی و میوه ای )

دمنوش غنچه گل محمدی

دمنوش بابونه

دمنوش چای ترش

دمنوش های میوه ای

دکتر بین | دمنوش دکتر بین ( دمنوش های گیاهی و میوه ای )

دمنوش میوه استوایی

دمنوش میوه استوایی دکتر بین از ترکیب گیاهان مفیدی و خاص و میوه های خشک طبیعی : چای سبز , میوه آناناس , میوه پاپایا , کیاه رزهیب , پوست پرتقال , کشمش می باشد .

دمنوش میوه ای هاوایی

دمنوش میوه هاوایی از ترکیب میوه های خشک طبیعی و گیاهان مفید شامل : گیاه رزهیب , چای ترش ,برگ توت فرنگی , گل آفتابگردان تهیه شده است .

دمنوش به

 

وب سایت شرکت سبز نوش کویر : http://snkco.com

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا