تجهیزات کلینیک زیباییدستگاه لیزر

دستگاه لیزر دایود لیزرمچ

تنوع بالای دستگاه­های لیزر خانگی و کلینیکی باعث سردرگمی افراد شده است به طوری که هر فرد پیش از مراجعه به کلینیک زمان زیادی برای کسب اطلاعات درباره دستگاه­های لیزر می­کند تا بهترین آن­ها را بیابد. دستگاه لیزر دایود لیزر مچ یکی از انواع دستگاه­های لیزر است که عملکردی شبیه به دیگر لیزرها دارد اما به دلیل داشتن قابلیت­های بیشتر، مجهزتر و پیشرفته­تر از آن­ها می­باشد.

پس توصیه ما به افرادی که در جستجوی یافتن بهترین دستگاه لیزر هستند، مراجعه به کلینیک­هایی است که از دستگاه لیزر دایود لیزر مچ برای رفع موهای زائد نواحی مختلف بدن و صورت استفاده می­کنند.

برای اطلاع از دلایل بهترین بودن این دستگاه توصیه می­کنیم ویژگی­های آن را مطالعه فرمایید.

ویژگی­های دستگاه لیزر دایود لیزر مچ

دستگاه لیزر دایود لیزر مچ که با نام لیزر الکس دایود اندی یاگ مچ نیز شناخته می­شود یکی از زیرمجموعه­های لیزر دایود و الکس به حساب می­آید بنابراین تمام ویژگی­های این دو لیزر و در کنار آن ویژگی­های پیشرفته­تر دیگر هم دارد.

دستگاه لیزر دایود لیزرمچ,قیمت دستگاه لیزر دایود,لیزر دایود لیزرمچ

در حالت کلی ویژگی­ها و مزایای لیزر دایود لیزر مچ عبارتند از:

مجهز به سه طول موج جداگانه؛

طول موج­های این دستگاه سه طول موج الکساندرایت (755 نانومتر)، دایود (808 نانومتر) و اندی یاگ (1064 نانومتر) را شامل می­شوند.

برخورداری از دو برد مجزا؛

همانطور که گفته شد این دستگاه ترکیبی از لیزر دایود و الکس می­باشد بنابراین طوری طراحی شده که یک برد آن به طول موج­های الکساندرایت + اندیاگ و برد دیگر به طول موج­های دایود + اندیاگ اختصاص دارد.

قابلیت استفاده از طول موج الکساندرایت و یا طول موج دایود؛

اپراتور این دستگاه می­تواند برحسب رنگ پوست مشتری یا موارد دیگر دستگاه را طوری تنظیم کند که عملکرد آن تنها با یکی از طول موج­های الکساندرایت یا دایود باشد.

مجهز به شات رولی؛

بیشتر دستگاه­های لیزر شاتی هستند و اپراتور باید دستگاه را پس از هربار شات از آن ناحیه جدا کرده و کمی پایین­تر از آن قرار دهد تا مجددا دستگاه با ساطع کردن نور موهای زائد کل قسمت مورد نظر را از بین ببرد، اما دستگاه لیزر دایود اندی یاگ مچ برای تاثیرگذاری به طی مراحل گفته شده نیاز ندارد بلکه اپراتور می­تواند آن را بر روی پوست به صورت مستقیم حرکت دهد تا کل ناحیه مورد نظر لیزر شود.

نکته: رولی بودن دستگاه لیزر باعث کاهش درد و افزایش سرعت عمل می­شود.

دستگاه لیزر دایود لیزرمچ,قیمت دستگاه لیزر دایود,لیزر دایود لیزرمچ

مجهز به دو سیستم خنک کننده قوی تا دمای 10- درجه

خنک کننده یا همان کولینگ یکی از سیستم­های مهم دستگاه­های لیزر می­باشد زیرا نور ساطع شده از دستگاه زمانی که به لایه اپیدرم پوست می­رسد و توسط ملانین ریشه مو جذب می­شود، به گرما تبدیل شده و ریشه مو را می­سوزاند، در چنین مواقعی عدم وجود کولینگ یا ضعیف بودن آن باعث درد غیر قابل تحمل و همچنین ایجاد سوختگی بر روی پوست می­شود و برعکس با وجود سیستم کولینگ قدرتمند فرد نه دردی احساس می­کند و نه اینکه آسیبی به پوست او می­رسد.

بر این اساس می­توان گفت دستگاه لیزر دایود لیزر مچ بدون سوختگی و ایجاد عارضه در پوست، موهای زائد را از بین می­برد.

قابلیت استفاده برای تیپ­های مختلف پوستی

پوست به طور کلی به 5 تیپ رنگی تقسیم می­شود و رنگ پوست هر فرد در یکی از این 5 تیپ­ها قرار می­گیرد، دستگاه لیزر دایود لیزر مچ قابلیت تشخیص و استفاده برای هر 5 تیپ پوستی را دارد.

دستگاه لیزر دایود لیزرمچ , قیمت دستگاه لیزر دایود , لیست قیمت دستگاه لیزر موهای زائد دایود لیزر مچ (laser mach) برای دریافت قیمت روز دستگاه لیزر تماس بگیرد.

سخن پایانی

همانطور که از سخنان بالا متوجه شدید دستگاه لیزر دایود لیزر مچ با لیزر دایود یا الکساندرایت تفاوت دارد و شاید بتوان گفت ترکیبی از دو دستگاه مذکور است.

این دستگاه نسبت به دیگر دستگاه­های لیزر سریع­تر نتیجه می­دهد اما با این حال تعداد جلسات و یا فواصل میان هر جلسه به عواملی مانند نوع و رنگ پوست، جنس و رنگ موها و … بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا