گردشگری

در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟

در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ تجربه ای ناب در جزایر تایلند : در دنیای امروزه یکی از کشور های اسیایی که به یکی از بهترین مکان ها برای گردش گری تبدیل شده است تایلند است که این کشور جز یکی از محبوبت ترین مقاصد گردش گری جهان محسوب می شود. از زیبا ترین جاذبه هاب طبیعی این کشور می توان به سواحل زیبای این کشور اشاره کرد که سالانه افراد زیادی را به این مکان می کشاند از همین رو هم اگر شما هم قصد سفر به این کشور را دارید بهترین فرصت است تا شما هم در این سواحل و جزایر بی نظیر این کشور گردش کنید و لذت ببرید.

در ادامه ی مقاله در مورد کشور تایلند و جزایر مختلف این کشور و همچنین به شما کمک می کند که مشکل این که در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ را تا حدودی حل می کند . امیدواریم در سفر به تایلند با تور تایلند از جزایر گوناگون و دیدنی این کشور دیدن کنید .

در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟

جزیره کو فی فی ( Ko Phi Phi )

شاید شما هم در سفر به کشور تایلند با خود فکر کرده اید که در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ یکی از مشهور ترین جزیره های تایلند جزیره کو فی فی است که این جزیره در تایلند بسیار مشهور است مهم ترین مزیت های این جزیره می توان به سواحل زیبا و شگفت انگیز، ساختار صخره ای منحصر به فردش و آب های فیروزه ای که دارد اشاره کرد ؛ اما با این وجود این منطقه با این همه جاذبه جزو مناطق خلوت و کمتر شناخته شده تایلند محسوب شده و برای همین هم گردش گران و مسافران به ندرت به این ساحل سفر می کنند.
در این جزیره غواصی صورت نمی گیرد و به توریست ها هم پیشنهاد می شود تا در این جزیره غواصی را امتحان نکنند زیرا که این جزیره ساختار صخره ای بسیار خطرناکی را دارد. هر شب در کنار ساحل مراسم های زیبایی برگزار می شود و شما در صورتی که به این جزیره سفر کردید، هر شب کنار غذا های خوشمزه شب زنده داری های بسیار جذابی را تجربه خواهید کرد بیشتر افرادی که به این مکان سفر کرده اند از این جزیره و سواحل آن بسیار راضی هستند و بسیاری از کارشنا سان ، هم این جزیره را به عنوان بهترین جزیره تایلند تایید کرده اند که کو فی فی امکانات تفریحی و سرگرمی فراوانی دارد.

در تایلند کدام جزایر را ببینیم

فعالیت های پیشنهادی

شما در صورت سفر به این جزیره می توانید که به جزیره بامبو در نزدیکی این مکان هم یک برنامه سفر یک روزه را داشته باشید بدون شک شما در این محل ، می توانید که احساس ناب حضور در یک منطقه استوایی و آرامش بی نظیر را تجربه کنید و لذت ببرید.

محل مناسب برای اقامت

در این محل برای توریست ها و گردش گران اقامت گاه روستایی زیبایی وجود دارد که اقامت گاه زاوالا (Zavala Resort) نام دارد همان طور که گفتیم این اقامت گاه یک اقامت گاه ساحلی روستایی بسیار مناسب و تمیز است که میزبان گردش گرانی است که به این منطقه سفر می کنند. شما هم در سفر به این منطقه می توانید در آن اقامت کنید.

رستوران و کافه های پیشنهادی

در این محل شما می توانید که غذا های خوشمزه و لذیذ زیادی را میل کنید در این جزیره رستورانی وجود دارد که برای شما بدون در نظر گرفتن غذای اصلی ، دسر های بین المللی فوق العاده ای را ارائه می دهد.

طریقه دسترسی به جزیره کو فی فی

برای رفتن به کرابی خط هوایی ایر ایشیا ( Air Asia ) پرواز های روزانه را به صورت رفت و برگشت به این شهر انجام می دهد و از قایق هم برای سفر های نزدیک برای مسافران استفاده می شود و به راحتی در اختیار شان قرار می گیرد. اگر می خواهید مشکل در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ را حل کنید این مقاله را تا آخر مطالع نمایید .

بانکوک

شاید شما هم جز آن دسته از افرادی باشید که در سفر به تایلند از خود پرسیده باشید که در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟یکی از شهر های تایلند که به عنوان پایتخت این کشور نیز انتخاب شده است شهر بانکوک است که این شهر بسیار شلوغ و پر هیاهو است در واقع درباره این شهر باید بگوییم که بانکوک شهری است که در هر تجربه سفر ، شما چهره ای متفاوت از آن را می توانید ببینید. شما در این شهر می توانید که از تماشای شگفت انگیز ترین بنا های مذهبی و تاریخی لذت ببرید. این شهر علاوه بر جاذبه های تاریخی و طبیعی که دارد مواردی دیگری مثل غذا های خوشمزه خیابانی و دور گرد های که موزیک های سنتی و مدرن می نوازند همه و همه از شگفتی های این شهر است که گردش گری شما را به یک خاطره تبدیل می کند مجموعه هتل های زنجیره ای لوکس و هتل آپارتمان های مقرون به صرفه زیادی در این شهر وجود دارد که شما می توانید با توجه به بودجه خودتان برای اقامت یکی از ان ها را انتخاب کنید .

فعالیت های پیشنهادی

خیابان های بانکوک همیشه شلوغ و پر هیاهو است در صورت سفر به این شهر حتما پیشنهاد می کنیم تا یک جفت کفش راحتی بپوشید و یک خیابان گردی عالی را در هنگام غروب در بانکوک تجربه کنید به گردش در خیابان های شهر بپردازید. در این شهر شما دست فروش ها و غذا های خیابانی زیادی را خواهید دید توصیه می کنیم که حتما از غذا های خیابانی تست کنید و از طعم بی نظیرش لذت ببرید و از برکه ها و نهرهای آب شهر که تعداد آنها نیز فراوان است ، استفاده کنید.

محل مناسب برای اقامت

بیشتر افرادی که به این شهر سفر می کنند خواهان اقامت در مرکز شهر هستند تا از این طریق به همه جا دسترسی داشته باشند ، در صورتی که شما هم می خواهید تا در مرکز شهر اقامت داشته باشید پیشنهاد می شود تا هتل سو سافیتل (SO Sofitel) بانکوک را برای خود تان رزرو کنید و از امکانات بی نظیر این هتل استفاده کنید. بعد از اینکه توانستید این مساله را که در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ را حل کنید و جزیره مورد نظر خود را انتخاب کنید باید رستورن های و کافه های نزدیک به آن را نیز بشناسید در ادامه به رستوران ها و کافه های نزدیک جزایر بانکوک اشاره شده است .

رستوران و کافه های پیشنهادی

در این شهر کافه و رستوران های بی نظیری وجود دارد که ما برای لذت بردن از یک شام لذیذ و نوشیدنی خوب به شما تجربه کافه (Banyan Tree’s Vertigo & Moon) را پیشنهاد می کنیم.

طریقه دسترسی به بانکوک

شما می توانید که برای رفتن به شهر بانکوک همه روزه و از طریق پرواز های مستقیم رفت و برگشتی خط هوایی هنگ کنگ ، به بانکوک برسید.

کوه لانتا (Koh Lanta)

از مهم ترین مواردی که باعث شده تا این شهر دارای طرفداران بی شماری باشد می توان به این موارد اشاره داشت که در این مکان بهترین سواحل مرجانی و زیبایی وجود دارد که سواحل این ناحیه را بسیار دل ربا و خاص کرده است و از همین حیث هم بین طرفداران تفریحات ساحلی بسیار محبوب است. افرادی که به فعالیت هایی مثل یوگا علاقمند هستند در این منطقه می توانند که انواع فعالیت های خاص را انجام دهند زیرا که این منطقه یکی از مقاصد و در واقع گوهر طبیعی است که به عنوان یک بهشت طبیعی و لوکس خود نمایی می کند .

فعالیت های پیشنهادی

دراز کشیدن و استراحت در کنار ساحل یکی از لذت بخش ترین کارها و یا تفریحاتی است که می توان در این منطقه انجام داد که در این ساحل شما می توانید تا تمدد اعصاب داشته باشید و از طبیعت زیبای منطقه لذت ببرید

در تایلند کدام جزایر را ببینیم

محل مناسب برای اقامت

یکی از زیبا ترین اقامت گاه های این ناحیه هتلی است که در این ناحیه برای گردش گرانی که به این ناحیه سفر می کنند ساخته شده است در صورت سفر به کوه لانتا شما می توانید تا یک اتاق را در اقامت گاه و چشمه آب گرم پیمالای (Pimalai) رزرو کنید این هتل دارای چشم اندازی رو به اقیانوس است و یک استخر زیبا در هتل وجود دارد .

رستوران و کافه های پیشنهادی

در این کافه رستوران چیز های جالبی وجود دارد رستوران (Cave Restaurant طوری است که وقتی شما روی میز و صندلی های آن بنشینید خواهید دید که این صندلی ها سنگ های طبیعی هستند که تراشیده شده اند این رستوران شبیه غار است و شما در آن جا احساس خواهید داشت که در محیطی مشابه غار نشسته اید شما در این رستوران زیبا بسیار از دیدن مناظر طبیعی و اقیانوس زیبایی که در روبه رویتان هست لذت خواهید برد ضمن صرف غذای خود شما از چشم انداز زیبای اقیانوس هم فیض خواهید برد. درباره این رستوران باید بگوییم که انواع غذا های اروپایی و غذا های سنتی تایلندی سرو می شود.

طریقه دسترسی به کوه لانتا

خطوط هوایی ایر ایشیا با پرواز های رفت و برگشت همیشه به ( Krabi ) خدمات می دهند بعد از رسیدن به این محل می توانید که از طریق قایق به مقصد نهایی یعنی کوه لانتا دسترسی پیدا کنید. امیدواریم شما با خواندن این مقاله در سفر به تایلند این مساله که در تایلند کدام جزایر را ببینیم ؟ را تا حدودی حل کنید . همچنین می توانید در سفر به این کشور با تور پاتایا از شهرهای دیدنی زیبا چون بانکوک , پاتایا , پوکت , چیانگ مای که دارای جزایر گوناگون نیز هستند دیدن نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا