Let’s travel together.

دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

0 54

دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

تایلند یکی از کشور های است که دارای جاذبه ها و شگفتی های بکر فراوانی است که شما با سفر به آن کشور می توانید تا با طبیعت زیبای آن از نزدیک آشنا شوید. یکی از جاذبه های خاص در تایلند دریاچه نیلوفر قرمز آن است بیشتر کسانی که به این کشور سفر می کنند حتما برای بازدید از این دریاچه سری به این محل می زنند.

ممکن است که شما هم درباره این دریاچه چیز هایی را شنیده باشید که خیلی وسوسه کننده باشد و شما را به سفر به این کشور ترغیب کند. این دریاچه بسیار رویایی و زیبا در قسمت شمالی تایلند قرار دارد درست است که دارای وسعت زیادی است اما در واقع یک دریاچه است ، که محل زندگی میلیون ها نیلوفر قرمز است بیشتر تایلندی ها و توریست ها این دریاچه را با نام نیلوفر قرمز می شناسند زیرا که به دلیل وسعت زیادش و پر بودن از نیلوفر های سرخ گون به دریای نیلوفر قرمز مشهور شده است.

دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

تور تایلند : همان طور که گفتیم این این مکان جالب و هیجان انگیز، خانه‌ی میلیون ‌ها گل نیلوفر است و دریاچه نامش را از همین نیلوفر های قرمزش گرفته است. در صورتی که شما به این کشور سفر می کنید پیشنهاد می کنیم که حتما در این صورت به شمال کشور تایلند هم سری بزنید و از این دریاچه ی بی نهایت زیبا دیدن کنید. ما در این سایت اطلاعات زیادی را از این سایت در اختیار تان می گذاریم.

درباره دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

این دریاچه که نام اصلی آن در واقع دریاچه کومفاواپی است که در شمال تاینلد قرار دارد عم این دریاچه بسیار کم است و می توان گفت که عمق آن حداکثر ۱ متر است اما نکته جالب درباره، وسعت این دریاچه است که تقریبا ۳۲ کیلومتر است و بیشتر افراد هم به دلیل وسعت زیاد آن به آن دریا می گویند. یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری در تایلند مطمئنا این دریاچه است که به هیچ وجه دیدنش را نباید از دست داد. نیلوفر های رویده در این دریاچه که در بیشتر وقت ها هم در ماه ژانویه به چشم می خورند. درست در سپیده دم آفتاب این گل ها باز می شوند و هر روز اطراف ظهر نیلوفر ها بسته می شوند این می تواند یکی از بهترین چهره های طبیعت در آن جا باشد.

  بهترین سوغاتی های تایلند

بهتر است که در هنگام مراجعه و بازدید از این دریاچه و برای تماشای منظره زیبای آن ، باید در انتخاب زمان دقت کنید. بهترین مزیت این دریاچه این است که شما می توانید که این نیلوفر ها را از نزدیک حس کنید و لمس شان کنید. پس شما برای این کار فقط نیاز دارید تا بعد از رسیدن به دریاچه قایقی را اجاره کنید و به دل دریاچه بزنید …

شما هنگامی که در طلوع خورشید آن جا باشید هم از تماشای یک طلوع رویایی لذت خواهید برد و هم اینکه می توانید همزمان با طلوع خورشید باز شدن گل های زیبا را هم مشاهده کنید این لحظه رویایی قایل قیاس با هیچ چیزی در دنیا نیست پس از باز شدن گل ها شما محو زیبایی آن جا می شوید و آنجاست که خودتان را غرق در دریایی از نیلوفر های خوش رنگ می بینید. وقتی که با قایق در دل دریاچه می روید شما ممکن است که در میان راه با قایق های دیگر و ماهی گیران محلی روبرو شوید که آن برای ماهی گیری از این دریاچه گل دل به آن جا زده اند.

بدون شک هر بیننده ای با دیدن این همه زیبایی و این همه شکوه پی به زیبایی افرینش و پرودگار می برد و شما هم با دیدن این تصاویر در جلوی چشمانتان ، یک تابلوی بی نظیر از آفریده های خداوند را به ذهن تان را تجسم می کنید. بهتر است که خیلی ارام پارو بزنید همان طور که آهسته آهسته که جلوتر می روید ، خودتان را در خیل نیلوفر ها می بینید و دوقی از عشق و طبیعت ناب شما را فرا می گیرد این نقطه در روی کره زمین همان جایی است که باید سکوت کرد و قدرت بی مانند خدا را احساس کرد تا چشمتان کار می کند روی آب را نیلوفر های قرمز پوشانده است و یک دنیا زیبایی در پیش رویتان دارید پس تا می توانید از منظره جلوی چشمانتان به همراه سکوت استفاده کیند.

  گردشگر مسئولیت پذیر تایلند

چطور به دریاچه نیلوفر قرمز برویم ؟

این دریاچه زیبا و بی نظیر درست در شمال شرق تایلند و در استان اودون تانی قرار گرفته است. بسیاری از مسافران که از زیبایی این دریاچه به وجد آمده اند و دوست دارند که سری به این مکان بزنند باید بدانند که از پایتخت تایلند یعنی شهر بانکوک برای اودون تانی همان استانی که ای ن دریاچه در آن واقع شده است، پرواز مستقیم وجود دارد بنابراین به این ترتیب می توانند که سوار هواپیما شده و به آنجا برسند.

شما هنگامی که به این استان رسیدید باید بعد از رسیدن به فرودگاه اودون تانی با استفاده از تاکسی های فرودگاه به آن جا بروید زیرا که باید ۵۰ کیلومتر تا آن محل بپیمایید معمولا تاکسی هایی که در فرودگاه وجود دارند شما را به مقصد می رسانند؛ و از آن جایی که این منطقه دارای رستوران و مکان های اقامتی خوبی است پس بدون نگرانی از چیزی می توانید که یک اقامت خوب را داشته باشید و حتی در صورتی که می خواهید چند شبی در آن بگذرانید بنابراین می توانید به جای یک روز ، چند روز در این منطقه بمانید و از بودن در آن لذت ببرید.

دریاچه نیلوفر قرمز

ناگفته نماند که فصل های خنک تایلند بهترین زمان برای بازدید از این دریاچه، است. زمان دقیق شکوفه زدن این نیلوفر ها از اویل دسامبر تا اواخر فوریه است که شکوفه زدن گل ‌ها آغاز می شود. معمولا شاید بهتر باشد تا بدانید که بهترین ساعت برای دیدن شکوفه‌ های گل نیلوفر از ۶ صبح تا ۱۱ صبح است. یکی دیگر از زمان های بازدید از این مکان رویایی تعطیلات ولنتاین است که این تعطیلات در واقع یکی از بهترین زمان ها برای بازدید از این جاذبه ‌ی طبیعی است.

  چطور ویزای توریستی تایلند را باید بگیریم ؟

از آن جایی که تایلند سالانه فستیوال های زیادی اجرا می شود فستیوالی هم با نام فستیوال نیلوفر قرمز هر سال و در اواسط ماه ژانویه، در نزدیکی این دریاچه برگزار می‌شود ؛ که افراد زیادی در این فستیوال شرکت می کنند. قایق هایی که وجود دارد در این منطقه در 2 تایم 90 و 45 دقیقه ای گردش گران را برای گردش از دریاچه سوار می کنند. معمولا هزینه این قایق سواری در دریاچه نیلوفر قرمز ۳۰۰ و ۵۰۰ بات (۳۰ و ۴۹ هزار تومان ) است.
قایق ها بسیار مناسب هستند و برای راحتی گردش گرانی که سوار می شوند این قایق‌ ها را پر از قالیچه‌ هایی از جنس کاه کرده اند. و برای دور ماندن از آفتاب هم قایق ها دارای سقف هستند تقریبا بزرگ هستند و هر کدام از آن ها به راحتی گنجایش ۱۰ مسافر را دارند. یکی از معروف ترین هتل های این منطقه هتل پانارای است در صورتی که می خواهید مدت زمان زیادی را در این جا بگذرانید. شما می توانید که یکی از اتاق های هتل پانارای را رزرو کنید. هتل پانارای درست در مرکز شهر قرار گرفته است و درباره هزینه‌ی آن هم می توان گفت که هزینه آن برای هر شب اقامت کمتر از ۵۰ دلار است. پس شما برای ماندن می توانید که به مرکز شهر بروید و در هتل پانارای که یکی از هتل های خوب و ارزان شهر است ، اقامت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.