Let’s travel together.

حمایت از حیوانات در سفر به تایلند

در سفر به تایلند مراقب حیوانات باشیم

0 33

حمایت از حیوانات در سفر به تایلند , در سفر به تایلند مراقب حیوانات باشیم : در سفر به یک مکان شما باید مراقب تمام موارد باشید باید همه چیز را در نظر داشته باشید و مباحث مربوط به گردشگری حیوانات، که مهم ترین مبحث ها است را باید بدانید که برای کمک به مسئولیت ‌پذیر بودن در سفر گزینه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید که با کمی جست و جو این نکات را بخوانید تا با این نکات شما تاثیر منفی کمتری را بر روی محلی که از آن بازدید می‌ کنید بگذارید. با ما همراه باشید تا این نکات را برای شما ارائه دهیم.

حمایت از حیوانات در سفر به تایلند

حمایت از حیوانات در سفر به تایلند

فیل‌ سواری

ممکن است که شما هم مثل بیشتر افرادی که همیشه دوست دارند و شاید هم یکی از رویا هایشان سوار شدن بر روی حیوانات عظیم الجثه مثل فیل است باشید اما باید در گام اول بدانید که شما با آن‌ ها باید چگونه رفتاری را داشته باشید و چگونه باید بشود تا یک فیل آماده سواری دادن به یک نفر بشود. باید در این زمینه مطالعاتی را انجام دهید.
با گسترش گردش گری و توریستی شدن مخصوصا در قسمت جنوب شرقی آسیا این صنایع هم درست پا به ‌پای گردش گری رشد یافته‌ است. در تایلند در بیشتر مواقع و به طور سنتی برای کارهای دشوار از فیل ها استفاده می‌کنند که از ان ها برای پاک‌ سازی راه ‌ها و جنگل‌ ها و موارد دیگر استفاده می شود. با وجود این که تایلند سالانه از طریق صنعت توریست و گردش گر پول بیشتری را به دست می ‌آورد قانونی که در این کشور وضع شد این بود که به کار کشیدن بیش‌ ازحد و سوءاستفاده از حیوانات می تواند جرم باشد. اما ان ها بر این نکته تاکید دارند که تأمین غذای فیل ‌ها بسیار هزینه ‌بر است و گردش گری و انجام فیل سواری توسط توریست ها در تامین هزینه ها به فیل بانان کمک می‌ کند که آن ها با این هزینه های دریافتی از فیل سواری به ‌صورت مناسبی بتوانند تا از فیل ‌های خود مراقبت کنند. باید بگوییم که در واقع با وجود این که گزینه های انتخابی وجود دارد اما این شرایط یک موقعیت پیچیده و بغرنج است. حمایت از حیوانات در سفر به تایلند سبب می شودتا شما با صرف هزینه ای بتوانید هزینه ی آن ها را تا حدودی تامین کنید زیرا آن ها به خورد و خوراک نیازمندند تا بتوانند زنده بمانند .
در کشور تایلند و کامبوج باید بگوییم که مراکزی وجود دارد که به گردش گرانی که در آن جا برای بازدید از فیل ها مراجعه می کنند امکان تعاملی سالم و بی ‌خطر با حیوانات را می ‌دهند و باید بگوییم که این مکان ها بسیار مکان های امنی هستند.
نکته جالب این که بیشتر گردش گرانی که به این مکان ها سفر می کنند در واقع عاشق تجربه‌ های این‌ چنینی هستند که مسئولیت ‌پذیرانه باشد .این مراکز از این لحاظ امن هستند که برای فیل ها یک‌ خانه و یک زندگی بسیار آرام را محیا کرده اند که آن ها برای فیل ها کاری فوق ‌العاده را انجام می‌ دهند. شما در سفر با تور تایلند  برای تنظیم سفر خودتان می توانید که به بنیاد نجات فیل ‌ها مراجعه کنید.

  جزیره کو سامت رویای ترین جزیره برای گذراندن تعطیلات در تایلند

در آغوش گرفتن ببر ها

حمایت از حیوانات در سفر به تایلند

در کشور تایلند دو منطقه بسیار خاص و شاید به نظر عجیب وجود دارند که برای شما تجربه ‌ای خاص را ارائه می ‌کنند. یکی از این مکان ها در شهر بانکوک که به ساختمان ببر و ساختمان پادشاهی ببرها هم در نزدیکی شهر چیانگ مای واقع شده است. باید حواس تان باشد که شما نباید به هیچ وجه به سراغ این ساختمان ببر در بانکوک بروید.
درباره بازار سیاه ببرها که استخوان این ببر ها در چین خرید و فروش می شود و به عنوان کالای محبوب نزد آن است شبکه نشنال جئوگرافی یک برنامه انحصاری را تولید و پخش کرده است. در نزدیکی چیانگ مای قلمرو ببر ها مدعی شده است که یک ببر بالغ در به باغ ‌وحش‌های مختلف در جهان تحویل می دهد. شرط اصلی برای انتقال این است که ببر باید برای زندگی در این پارک پیر به‌ حساب بیاید تا به یک باغ ‌وحش منتقل شود. در این مکان به وضعیت تمام ببر ها رسیدگی می شود و از ان جایی که تا به ‌حال شکایتی از آن ‌ها ثبت ‌نشده است مشخص است که ببر های حاضر در این محل بسیار شاد تر به نظر می ‌رسند زیرا که به وضعیت تغذیه آن ‌ها نیز در این مکان به اندازه کافی رسیدگی می شود.
در این باره یک نکته منفی هم وجود دارد که ان هم اشاره به این موضضوع است هیچ مورد باا رزش آموزشی را در این مکان ها به ببر ها ارائه نمی ‌کنند و در ان جا بر اساس استاندارد های غیراخلاقی عمل می کنند. پس شما بهتر است تا قبل از این‌که به سفر بروید اندکی درباره آن مکان ها تحقیق کنید . بهتر است که قبل از انجام حمایت از حیوانات در سفر به تایلند کمی در این باره تحقیق کنید و بدانید که به چیزی نیاز است و نیست .

  5 دلیل برای بازدید از تایلند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.