Let’s travel together.

جزیره سامویی تایلند

جزیره سامویی تایلند

0 29

جزیره سامویی تایلند : این کشور دارای آب و هوای متعادلی برای زندگی است و برای گردش گرانی که به این سرزمین می آیند جاذبه های بسیاری را دارد. در قاره آسیا این کشور جاذبه های بسیار متنوعی برای گردش گران سراسر جهان دارد. سامویی با مساحتی که دارد یکی از بزرگ ترین جزایر تایلند محسوب می شود و با اینکه اخیرا به منطقه ی ساحلی گرمسیری تبدیل شده اما همچنان زیبایی های طبیعی خودش را حفظ کرده است توانایی مالی تان هر اندازه که باشد جایی برای اقامت در این جزیره پیدا می کنید. این منطقه بسیار کوهستانی و ناهموار است و از همین رو هم در این منطقه خانه های بسیار کوچک و همواری وجود دارد و اثری از هیچ ساختمان بلندی نیست. بیشترین تولید این منطقه نارگیل است. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد جزیره سامویی تایلند شده است .   با سفر به کشور تایلند با تور تایلند از این جزیره زیبا و دیدینی دیدن کیند و جاذبه های زیبا ی این جزیره را از دست ندهید .

جاذبه های توریستی سامویی

جزیره سامویی تایلند

جزیره سامویی تایلند با داشتن زیبا ترین سواحل ، دارای بیشترین طرفدار است و از همین رو هم افرادی را جذب کرده است. خلیج تایلند دارای اب های زلال و شن های ساحلش بسیار سپید و لطیف هستند و هر زمان که ماه کامل در آسمان ساموئی می درخشد، تمام جزیره شب را تا صبح جشن می گیرد.
بازدید از جاذبه های فرهنگی سامویی یکی از مهم ترین کار هایی است که شما می توانید که در این جزیره از این مکان ها دیدن نمائید. بازدید از این مکان را به جای شهر بازی ها و جاذبه های وابسته به تکنولوژی، برای شما پیشنهاد می کنیم. مار های سمی و میمون ها حیواناتی هستند که در این جزیره زندگی می کنند و تماشاگران زیادی در این شهر زندگی می کنند. مناظری که در اطراف وجود دارد مناظر بسیار بکری هستند که شما می توانید که با اجاره کردن یک ماشین به دیدن مناظر مختلف آن جا بروید. این مکان دارای مناظر بسیار زیادی است لیست بلند بالایی از مناظر این ناحیه می توان تهیه کرد.
بهترین تفریح برای دوست داران حیات وحش در زیر هوای آفتابی و دلپذیر سامویی، دیدن نمایش میمون ها، باغات پروانه ها ، فیل سواری و بازدید از باغ وحش سامویی است. برای تفریح و خنک شدن در این هوای گرم آبشار های سامویی فرصت مناسبی می باشد. یکی از معمول ترین فعالیت ها در اینجا شنا کردن است. البته دور شدن از سواحل زیبای این جزیره کار دشواری است اما سایر جاذبه های جزیره را نباید نادیده گرفت. در این جزایر ورزش هایی چون دوچرخه سواری در کوهستان ، فوتبال ، گلف یا مسابقات قایق رانی بسیار محبوب هستند.
برای سیاحت روزانه در این جزیره نه تنها مناظر زیبایی برای شما فراهم می کند ، بلکه در این مکان شب ها نیز شب نشینی های پرهیجانی دارد که در آن ها غذا های خوشمزه همراه است.

  اپلیکیشن های سفر تایلند

گشت و گذار در چشم انداز های سامویی

نسبت به سایر مقاصد توریستی تایلند سامویی از لحاظ تاریخ و تنوع جاذبه های برتری دارد. شما در این مکان خواهید دید که این منطقه چه چشم انداز های زیبایی را دارد شما راهبانی را با عینک های خاص خواهید دید و کوهستان های با چشم انداز های فوق العاده
محبوبیت این منطقه بیشتر به خاطر اشکال عجیب کوه های اطراف، تمساح های هولناک، همگی در این ناحیه دارای محبوبیت فراگیری هستند. درباره جاذبه های این ناحیه باید بگوییم که این منطقه جاذبه های فراوانی را دارد. درباره ساختار این جزیره باید بگوییم که از لحاظ جغرافیایی، این جزیره ساختار ساده ای را دارد. خط ساحلی باریک مملو از درختان نخل حاشیه این ساحل را پوشانده است و در و برآمدگی های عظیمی وسط جزیره و در قسمت کوهستان ها وجود دارد. گفته می شود که راس این کوه ها حدود ۳۵۵ تا ۶۳۵ متر بالاتر از سطح دریا می باشند. چشم انداز فوق العاده ای در هر گوشه از این جزیره، به چشم می خورد.
این مناظر دارای شگفتی های بسیاری است و در سفر به این منطقه به خاطر داشته باشید که از تاکسی زیاد استفاده نکنید چرا که از دیدن مناظر زیبای دریا و آسمان بی بهره خواهید ماند. شما در این جا مناطقی را خواهید که نمایی ۳۶۰ درجه از اطراف را دارند و آسمان و دریا را به هم پیوند می دهد و این مناظر در واقع با هیچ عکس و جمله ای قابل توصیف نیست.
درختان نارگیل تمام اطراف خلیج را پوشانده است و این منظره را شما هنگامی که از بالای کوهستان به اطراف بنگرید، می بینید. درون آب و جزایر اطراف در ساحل شرقی قایق هایی است که مثل نقطه هایی سفید و کوچک به نظر می رسند. در امتداد جاده میان ساحل لامایی و چی وانگ بهترین مناظر واقع شده است. در دل کوهستانی منتهی به ساحل این جاده رستوران ها و استراحت گاه های بسیاری قرار دارند. شما با رفتن به بالای کوه می توانید که تمام جزیره را زیر پای تان تماشا کنید. چندین رستوران و اقامت گاه خانگی در این مکان وجود دارند که مدیریت آن ها توسط یک سری خانواده گردانده می شود همگی این اقامت گاه ها دارای امکانات خواب گاهی بسیار مناسبی هستند .

  بدون این سوغاتی‌ها از تایلند برنگردید

جزیره سامویی تایلند

غروب زیبای خورشید یکی از تصاویر فوق العاده است که برای بازدید کنندگان بهترین زمان و مکان را برای عکاسی  در جزیره سامویی تایلند مهیا کرده است. شما در تمام ساحل های این جزیره می توانید که امکانات بسیار متفاوتی را داشته باشید زیرا که در این مکان ها امکانات بسیار جالبی عرضه می کنند. ساحل ها فقط مکانی برای جشن و مهمانی نیستند بلکه سواحلی هستند که بسیار آرام بخش هستند در این ناحیه ساحل دیگری که بسیار آرامش بخش و جدا شده از شلوغی است. یک ساحل دیگر هم که پر از عناصر سنتی است محلی دیگر مدرنی است که پر از تفریحات دریایی و گاهی فقط پهنه ای بلند از ساحل بکر و صدای آرامش بخش امواج و بدور از هر مصنوعاتی است.
شما بهتر است که در سفر به این جزیره برنامه ریزی کنید و برای جشن و شب زنده داری در زمان ماه کامل به ساموئی سفر کنید. حیات وحش جزیره در واقع تنها شب زندگانی را که میابید ، در این مکان است. علاوه بر تاین جزیره زیبا می توانید با تور پاتایا از شهر دیدینی و زیبای پاتایا در تایلند دیدن کنید و از این همه جاذبه و زیبایی شگفت زده شوید . سفر به تایلند را از دست ندهید و خاطره ای خوش برای خود و خانوادتان رقم بزنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.