Let’s travel together.

جزیره خرگوش بدروم  Rabbit Island

معرفی جزیره خرگوش در شهر زیبای بدروم برای مسافران و گردشگران این شهر

0 39

جزیره خرگوش بدروم  Rabbit Island , معرفی جزیره خرگوش در شهر زیبای بدروم برای مسافران و گردشگران این شهر : بدروم یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه است که در قسمت جنوب غربی این کشور واقع شده است . و یکی از جزایر زیبای دریای اژه محسوب می شود . بع دلیل واقع شدن این شهر در پایین ترین نقطه کشور ترکیه به بدروم به معنای پایین مشهور گشته است . به دلیل آب و هوای معتدل و مدیترانه ای که در شهر بدروم غالب است دارای تابستان های گرم و زمستان هایی معتدل است .

زمان مناسب سفر به بدروم

جزیره خرگوش بدروم

در این صورت بهترین فصل مسافرت به شهربدروم در فصل بهار و پاییز است . بدروم شهری است مملو از جاذبه های تاریخی و تفریحی که دارد سالانه مسافران و گردشگران زیادی را از کشور ترکیه و سایر نقاط به سوی خود می کشاند . بدروم با داشتن دیرینه تاریخی خود , آثار باستانی و تاریخی بسیار زیادی در خود جای داده است . در بدروم شما می توانید از انواع تفریحات مهیج همچون قایق سواری و شنا و غواصی در آب های دریای اژه و مدیترانه لذت ببرید . بدروم شهری است با خانه هایی که گچ بری های سفید با کافه های پرگل گرفته که در فصل بهار و تابستان خیابان های این شهر با گل های زیبا و کاغذی مزین می شود و زیبایی این شهر را چندین برابر می کند .

  چشمه های آبگرم پاموکاله ترکیه

بدروم شهری مملو از آرامش است که حتی در اوج شلوغی , گردشگران می توانند آرامش را در این شهر تجربه کنند . همانگونه که پیش تر اشاره کردیم شهر بدروم جاذبه های بسیار زیادی را در خود جای داده است که در این مقاله مجله گردشگری آبی قصد دارد به شما یکی از جزایر یبا و جذاب شهر بدروم به اسم جزیره خرگوش را معرفی کند . تا شما در تور ترکیه با گشت و گذار و تفریح در این مکان زیبا خاطرات به یاد ماندنی برای خود ثبت نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

آشنایی با جزیره خرگوش بدروم  Rabbit Island

دلیل نام گذاری جزیره خرگوش بدروم , شباهت نقشه توپوگرافی آن به شکل خرگوش است . جزیره خرگوش یک مکان دنج و آرام برای کسانی می باشد که دنبال آرامش هستند . جزیره خرگوش یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر بدروم محسوب می شود . در این جزیره زیبا آثار باستانی که قدمت آنها به چندین هزار سال قبل می رسد , قرار گرفته اند . این جزیره وسعت زیادی ندارد ولی با این حال سالانه چندین هزار گردشگر را روانه خود می کند .

این جزیره به وسیله خلیج Gumusluk محاصره شده است . شما در تور بدروم می توانید از این جزیره زیبا طلوع زیبای خورشید را نظاره گر باشید و غرق در زیبایی منظره شوید . در این جزیره تعداد بسیار زیادی خرگوش زندگی می کنند و شما در هنگام گشت و گذار در این منطقه به طور یقین با خرگوش های زیادی مواجه خواهید شد . پس وجود خرگوش در حیات وحش این منطقه یکی از دلایل نام گذاری این جزیره می باشد . دلیل پرجاذبه بودن این جزیره وجود آثار باستانی بسیار قدیمی در آن است .

  رستوران 360 استانبول ( 360 Istanbul Restaurant )

زمان اوج شکوه و عظمت جزیره بدروم

جزیره خرگوش بدروم

در زمان حکومت Hellenstic جزیره خرگوش بدروم در اوج شکوه و عظمت خود بوده به طوری که شاه هالیکارناسوس و همسرش نیز علاقه زیادی به این جزیره نشان داده اند . به خاطر علاقه شاه به این جزیره دستور داد یک جاده برای دستیابی به جزیره بسازند تا رفت و آمد به جزیره به راحتی صورت گیرد . شاه و همسرش برای تماشای غروب آفتاب و همچنین غذا دادن به خرگوش ها و گشت و گذارو لذت بردن از منظره زیبای دریا به جزیره رهسپار می شدند . آنها همچنین مدتی را به زندگی و اقامت در جزیره سپری کردند . در حال حاضر جاده قدیمی این جزیره مقداری تخریب و به زیر آب رفته است . اما باز هم دسترسی به این جزیره سخت نیست .

اگر در تور بدروم خود را به بالاترین نقطه جزیره خرگوش بدروم برسانید , می توانید زیباترین و شگفت انگیزترین مناظر را پیش رویتان داشته باشید . بیشتر گردشگران از بالای صخره های سنگی به داخل آب های نیلگونی که جزیره را محاصره کرده است شیرجه می زنند و در کنار آثار باستانی به جا مانده از اوقاتشان نهایت لذت را می برند . جزیره خرگوش بدروم به عنوان یک مکان شگفت انگیز و منحصر بفرد در شهر بدروم شناخته شده است . که در خود آثار باستانی و نقاط بسیار زیبایی جای داده است و به عنوان یکی از جاذبه های دیدنی شهر بدروم شناخته می شود . که هم برای مردم محلی بدروم و گردشگران دارای جذابیت فراوانی است . ما به شما بازدید از این جزیره زیبا را توصیه می کنیم .

  معرفی هتل لارس پارک استانبول

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.