Let’s travel together.

جذابیت های سفر به تایلند و  10کار با مزه در سفر به تایلند

جذابیت های سفر به تایلند و  10کار با مزه در سفر به تایلند

0 47

جذابیت های سفر به تایلند و  10کار با مزه در سفر به تایلند : تایلند با داشتن شهر های ساحلی فعالیت های متنوعی را برای گردش گرانی که به این کشور سفر می کنند دارد و شما می توانید که در سفر به تایلند و شهر های معروفی مثل پوکت ، کرابی ، بانکوک ، پاتایا و … صد ها فعالیت هیجان ‌انگیز و جاذبه ‌ی دیدنی این شهر ها را ببینید و در سفر از آن شهر لذت ببرید.

پس همان طور که گفتیم فعالیت های زیادی وجود دارند تا گردش گران و توریست ها لذت ببرند بیشتر تفریح هات و فعالیت های که در این شهر ها صورت می گیرد ممکن است که در فرهنگ کشور ریشه داشته باشند. و تایلند از آن دسته کشور هایی است که در سفر به این کشور شما می توانید که لذت‌ های جالب زیادی را تجربه کنید. مناطقی وجود دارد که شما با دیدنش محو تماشای طبیعت بکرش خواهید شد و بی شک از هم نیشنی و غذا دادن به میمون ‌ها و دیدن از معابد و بازی با فیل ها و شیرجه در آب زلال این کشور لذت خواهید برد. در صورت این که شما برای گذراندن تعطیلات قصد سفر به تایلند را داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم که لیستی از کار هایی که می‌توانید در آنجا انجام دهید را تهیه کنید تا شما از زمان‌تان در این کشور بیشترین لذت را ببرید. جذابیت های سفر به تایلند آنقدر زیاد است که تنها با گفتن نمی توان آن را تمام کرد .

جذابیت های سفر به تایلند

جذابیت های سفر به تایلند

به میمون ‌ها در ساحل آئونائک کرابی غذا بدهید

یکی از محل های جالب در کرابی تایلند آئونائک است که این مکان محلی زیبا است و تعداد زیادی که میمون در این جا زندگی می کنند تبدیل به دهکده میمون ها کرده است! در این ساحل با میمون ‌ها دوست شوید و برایشان غذای آماده ببرید. میمون ها فرار نمی کنند و از غذا هایی که برای آن ها می برید لذت می برند.

  باغ وحش چیانگ مای در تایلند

آب نارگیل بنوشید. . .

تایلند پر است از درختان نارگیل که در این کشور تولید و صادرات این میوه خوشمزه بسیار زیاد است شما می توانید که در سواحل این کشور از آب میوه های خوشمزه میل کنید در آفتاب دراز بکشید و شیره نارگیل را از داخل نارگیل بنوشید. این نوشیدنی خنک و گوارا، بسیار ارزان و خوشمزه است و بسیار با مزه ‌تر از آنی هست که درکارتون‌ ها می ‌بینید.

در کلاس یوگا و استراحت شرکت کنید

در تایلند بیشترین کاری که بسیار هم معروف است شرکت در کلاس ‌های یوگا است که همان طور که گفتیم معروف است. بهتر است که در کلاس های یوگا آن شرکت کنید و از این طریق مناظر زیبا و آرامش ‌بخشی را حس کنید. بیشتر جزایر تایلند دارای کلاس‌ های یوگا هستند.

شلوار تایلندی بخرید

مطمئنا با دیدن این شلوار ها دوست دارید تا یکی از آن ها را داشته باشید پس چه دختر باشید یا پسر، تایلندی باشید یا غیره، یک عدد از این شلوار ها را بخرید. آنها سبک، راحت و در طرح‌ های گوناگون هستند. این شلوارها را می توانید که از مغازه ‌ها، فروشگاه ‌ها و هر جای دیگر بخرید و با خود به عنوان سوغاتی بیاورید.

تماشا گر مسابقات بوکس باشید

از هیجان انگیز ترین فعالیت های که در تایلند انجام می دهند برگزاری مسابقات بوکس است که این مسابقه مخصوص تایلندی‌ها است بهتر است تا به تماشای این مسابقات بروید و لذت ببرید. با حضور در استادیوم راداداموک و لامپینی در بانکوک می‌توانید که این مسابقات را تماشا کنید. به جز چند ثانیه آخ مانند» بقیه مسابقه کاملا تماشایی است.

  کمتر کسی این مناطق تایلند را دیده است

به گشت‌زنی در بازار چاچوچاک بروید

جذابیت های سفر به تایلند

شکل تاریخی این بازار هنوز تغییر نکرده است و این بازار مثل همان بازار های ۱۹۸۲ است. در صورت بازدید از این بازار قبل از اینکه شلوغ شود، حتما پیشنهاد می‌کنیم که اوایل صبح را برای بازدید از این مکان انتخاب کنید وسایل سنتی و صنایع دستی در کنار اجناس لوکس زیادی را خواهید دید که بی شک خوش تان خواهد آمد برای خرید حتما چانه بزنید، شما می توانید که در ویترین ‌های این بازار بهترین طرح ‌ها و لباس ‌ها را پیدا کنید

در خیابان‌ های پاتایا شبانه قدم بزنید

پاتایا و ساحل معروفش را همه می شناسند و از همین رو هم این شهر با داشتن جاذبه های بسیار بسیار پرگردش گر است برای گشتی شبانه بهتر است تا یک شب به خیابان مخصوص قدم زدن در پاتایا که خیابان اصلی توریست‌ ها است یک سری را بزنید. معمولا در این خیابان سر زنده که مملو از رستوران‌ های خیابانی، چراغ‌ های نئون و موسیقی خیابانی شاد است شما می توانی با سفر با تور پاتایا سفری خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید  .  با سفر به این کشور از جذابیت های سفر به تایلند لذت ببرید .

یک عالمه پاد تای بخورید

یکی از غذا های بسیار خوشمزه در تایلند که طرفداران بی شماری را هم در سراسر دنیا دارد پدتای است که این پدتای در واقع نوعی غذای نودلی است، که این غذای ملی تایلندی ها است. این غذا تقریباً در هر رستورانی در تایلند طبخ می شود که انواع مختلفی را هم دارد اما در تهیه این غذا مواد اولیه این غذا کاملا یکی است. اگر این غذا را در تایلند میل کنید شک نکنید که دوباره هوس میل ان را خواهید کرد زیرا که پاد تای غذایی سالم و بسیار خوشمزه است

  در تایلند متفاوت تفریح کنید

سری به دهکده شاه کبری بزنید

این دهکده که به دهکده مار ها معروف شده است است و ساکنان روستای باکوک سانگا طوری با مارها عجین شده اند که در خانه‌ هایشان انواع مختلفی از مار ها زندگی می‌کنند. حتی کودکان هم از این مار ها هراسی ندارند و ب هم هم زیستی مسالمت آمیزی را دارند و در واقع زندگی با مار ها در این دهکده از سال ۱۹۵۱ مد شده‌اند، و این مار های خانگی زمانی که فروشندگان سیار دارو های سنتی متوجه علاقه مردم به مار ها شدند. در بیشتر خانه‌ های محلی ‌ها امروزه می‌توانید که شما مار پیدا کنید.

سفر یک روزه به آتوتایا را تجربه کنید

در دره چاتو مزیا رود مرکز استان آتوتایا است که از بانکوک با قطار فقط فاصله کمی را دارد. در این شهر تاریخی سلطنتی که پر است از معابد و خرابه ‌ها، محله ‌های زیبا که سازمان میراث فرهنگی تایلند از آن محافظت می‌کند. این مکان هم از مناطق گردش گری تایلند است که گردش گران بسیاری برای بازدید سفر می کنند. جذابیت های سفر به تایلند آنقدر زیاد است که حتی بادیدن آن هم تمام نمی شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.