گردشگریمسافرت

جدیدترین مدل اجاق هیزمی سفری

اجاق هیزمی یکی از انواع پرطرفدار اجاق های سفری است که در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین طبیعت گردان و کوهنوردان پیدا کرده است.

این اجاق سفری در واقع همان فایرباکس های طبیعت گردی است که قابلیت ها و امکانات بسیاری دارد. اجاق های هیزمی نیاز به شارژ شدن توسط کپسول های گاز سفری ندارند و با مواد سوختنی زیادی مانند چوب های نازک، هیزم های درشت، ذغال، الکل و حتی خار و خاشاک نیز روشن می شوند. این ویژگی باعث کم شدن هزینه های جای سفر و طبیعت گردی می شود. در ادامه با مزیت های دیگر اجاق هیزمی مسافرتی آشنا می شوید.

مزایای خرید اجاق هیزمی سفری

اجاق های هیزمی برخلاف ساختار ساده ای که دارند، امکانات و مزیت های زیادی در اختیار کاربران قرار می دهند. از مزیت های قابل توجه یک اجاق هیزمی تاشو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-استفاده از آنها آسان است: شما به راحتی می توانید اجاق را در مدت چند ثانیه باز و برپا کنید و در عرض چند دقیقه آتش روشن کرده و مشغول آشپزی شوید.

2-یک محصول چند کاره است: این محصول تنها یک اجاق نیست. شما می توانید از آن به عنوان گریل و منقل نیز استفاده کنید.

3-شعله آن قابل کنترل است: در طراحی اجاق های هیزمی یک یا دو ورودی هیزم در نظر گرفته شده است. با اضافه یا کم کردن هیزم درون اجاق می توانید شعله آتش را کنترل کنید.

4-قابل حمل است: جنس بیشتر اجاق های هیزمی تاشو موجود در بازار از استیل است. استیل علاوه بر اینکه مقاوم است، وزن کمی دارد.

5-تاشو و کم جا است: لولاهای تعبیه شده در چهار کنج اجاق هیزمی امکان باز و بسته شدن سریع آن را فراهم می کند.

مزایای خرید اجاق هیزمی سفری

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

6-استقامت و پایداری خوبی دارد: اجاق هیزمی به گونه ای طراحی شده است که بعد از باز شدن نمی لغزد و پایداری خود را حفظ می کند.

7-بازدهی بالایی دارد: در اطراف بدنه اجاق هیزمی کانال های هوای متعددی تعبیه شده است. این کانال ها امکان ورود هوا را فراهم می کنند و باعث می شوند شعله متراکم تر و متمرکزتر بسوزد. همچنین امکان خفه گی شعله را به حداقل می رسانند.

8-انعطاف پذیر است: شما می توانید ظروف آشپزی در ابعاد مختلف را بر روی اجاق هیزمی قرار دهید. از یک قابلمه کوچک تک نفره تا یک ماهیتابه بزرگ با هر شکلی به راحتی بر روی اجاق هیزمی تاشو قرار می گیرند.

9-دوست دار محیط زیست است: اجاق هیزمی پایه دار است و مستقیما بر روی زمین قرار نمی گیرد. بنابراین، باعث سوختن خاک و ایجاد ناهنجاری در ظاهر طبیعت نمی شود.

10-بسیار ایمن است: دیواره های اجاق هیزمی احتمال خطر آتش سوزی یا جنگل سوزی را به صفر می رسانند.

در این مقاله به شما توضیح دادیم دلایل خرید اجاق هیزمی را توضیح دادیم. در ادامه 5 مدل از جدیدترین اجاق های هیزمی تاشو سفری را معرفی می کنیم

معرفی جدیدترین مدل های اجاق هیزمی

1-اجاق هیزمی مدل FIREBOX-IR 01

اجاق هیزمی از برند فایرباکس یکی از پرکاربردترین و جدیدترین اجاق های سفری است. این محصول به شکل ایستاده عمل می کند و برای سوزاندن چوب و ذغال مناسب است. همچنین، ابعاد کوچکی دارد و بسیار سبک است. از این رو فضای زیادی از کوله پشتی شما را اشغال نمی ند. به همراه محصول یک کیسه حمل در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد که می توانید بعد از استفاده اجاق هیزمی آن را تا کرده و درون کیسه حمل قرار دهید.

اجاق هیزمی مدل FIREBOX-IR 01

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

2-اجاق هیزمی مدل ATASHBAN 05

این محصول یکی از بی نظیرترین مدل های اجاق هیزمی سفری موجود در بازار است. اجاق هیزمی آتش بان مدل 05 از روی یک نمونه تقریبا بدون اشکال خارجی، کپی برداری شده است. طراحی این اجاق به شکلی است که ارتفاع دودکش اجاق بلند درنظر گرفته شده است تا شعله وری بیشتر باشد. کانال های هوای اضافی که درون اجاق تعبیه شده اند، به هیچ عنوان مسدود نمی شوند. بنابراین، هیچ گاه خفگی آتش نخواهید داشت. یک محفظه جمع آوری خاکستر در قسمت پایین اجاق قرار دارد که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا حتی در بالکن منزل نیز از آن استفاده کنید.

اجاق هیزمی مدل ATASHBAN 05

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

3-اجاق هیزم سفری مدل S1

اجاق هیزمی سفری مدل S1 یکی دیگر از جدیدترین مدل های اجاق مسافرتی تاشو است که با هیزم و ذغال کار می کند. امکانات ویژه این محصول باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. ارتفاع اجاق گاز تاشو استفاده از آن را بسیار راحت کرده است. شما می توانید یک صندلی در کنار اجاق بگذارید و بدون اینکه کمرتان اذیت شود، از آن استفاده کنید. این محصول از جنس استیل است و دارای یک توری می باشد که به هنگام پخت و پز باید روی اجاق قرار بگیرد.

اجاق هیزم سفری مدل S1

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

4-اجاق هیزمی فایرباکس مدل FB.IRON

اگر جمع کردن هیزم در طبیعت برای شما دشوار است، اجاق هیزمی فایرباکس مدل FB.IRON را بخرید. این محصول یک اجاق گاز سفری است که به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. سوخت این اجاق می تواند چوب های نازک، هیزم های درشت، ذغال، الکل، قرص های آتش زا، سوخت ژله ای، خار و خاشاک و حتی گاز باشد. استفاده از این اجاق بسیار راحت است. شما می توانید در کمتر از 5 دقیقه اجاق را باز و برپا کنید و در عرض چند دقیقه آتش روشن کنید. به همراه این محصول یک کیسه حمل، توری و چند سیخ ارائه می شود.

اجاق هیزمی فایرباکس مدل FB.IRON

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

5-اجاق سفری طرح تکامل مدل TP35369

اجاق هیزمی سفری طرح تکامل یک محصول زیبا و در عین حال مستحکم و مقاوم است. جنس بدنه از آهن با ضخامت 1 میلیمتر می باشد و به راحتی کج یا خراب نمی شود. امکان باز و بسته کردن اجاق سفری TP35369 بسیار آسان است. ابعاد کوچک این محصول امکان استفاده از آن را در محیط های کوچک مانند بالکن منزل فراهم کرده است. این اجاق بعد از باز شدن هیچ گونه لغزشی ندارد و کاملا ایمن است.

اجاق سفری طرح تکامل مدل TP35369

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع اجاق هیزمی سفری موجود در بازار

امیدواریم با خواندن این محتوا اطلاعات کافی برای خرید اجاق هیزمی سفری را بدست آورده باشید. برای خرید جدیدترین مدل های اجاق هیزمی تاشو می توانید به فروشگاه آنلاین دیجی کالا مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا