ثبتی

ثبت شرکت در ایران اینترنتی , مراحل و هزینه ثبت شرکت در ایران چقدر است ؟

ثبت شرکت در ایران به چه صورت انجام می شود ؟ هزینه ثبت شرکت چقدر است ؟ ثبت شرکت با چند نفر امکان دارد ؟ اینها سوالاتی است که افراد متقاضی ثبت شرکت همیشه از خود می پرسند . خب همانطور که می دانیم شرکت ها انواع مختلفی دارند و برای ثبت هر کدام شرایط و قوانین خاصی وجود دارد.

ثبت شرکت مهمترین قدم برای ورود به دنیای تجارت قانونی است . و تمام فعالیت هایی که بر اساس موضوع شرکت انجام می شود قانونمند است. از طرف دیگر برای مشتریان اعتبار مهمی است که قراردادی را که می بندند با شرکت است و این شرکت به صورت قانونی در اداره کل ثبت شرکتها تایید و ثبت شده است و قابل پیگیری است .

ثبت شرکت,ثبت شرکت در ایران اینترنتی,شرکت با مسئولیت محدود

شرکت های قابل ثبت در ایران

بطور کلی در ایران شرکتهای زیر قابلیت ثبت دارند :

  • ثبت شرکت تعاونی
  • ثبت موسسه غیر تجاری
  • ثبت شرکت نسبی
  • ثبت شرکت مختلط سهامی
  • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
  • ثبت شرکت با مسئولیت محدود
  • ثبت شرکت سهامی عام
  • ثبت شرکت سهامی خاص
  • ثبت شرکت تضامنی

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایران

در بین شرکت های بالا شرکت با مسئولیت محدود پرتقاضاترین نوع شرکت است و آن هم به دلایل امتیازاتی که دارد . این شرکت با دو نفر قابل ثبت است و برای استارتاپ های کوچک بسیار مناسب است . همینطور برای کارهایی که خدمات محدود و یا تعداد محصول کمتری ارائه می کنند مناسب است .

ثبت شرکت سهامی خاص در ایران

بعد از شرکت با مسئولیت محدود می توان شرکت سهامی خاص را در رتبه دوم پر تقاضا ترین نوع شرکت های قابل ثبت در ایران دانست . این شرکت حداقل با 3 نفر قابل ثبت است و نیاز به دو بازرس دارد . بیشتر برای کسب و کار تجاری و بزرگ و خصوصی مناسب است .

هزینه ثبت شرکت در ایران,ثبت شرکت,ثبت شرکت در ایران اینترنتی

نکته

شرکت با مسئولیت محدود را با شرایطی می توان تبدیل به شرکت سهامی خاص کرد .

شرکت یا موسسه ثبت شرکت در ایران

هر کسی به آسانی نمی تواند مراحل ثبت شرکت را طی کند و برای این کار نیاز به تخصص دارد از این رو موسسات و شرکت هایی هستند که کارشان انجام امور ثبتی است . از برند تجاری گرفته تا تغییرات شرکت ها و … در اینجا می خواهیم یکی از موسسه های ثبتی معتبر در ایران را معرفی کنیم :

موسسه ثبتی ذهن ناب

موسسه ثبتی ذهن ناب با مدیریت آقای کامیار کبریتی با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه تجربه دارد و متخصصین و کارشناسان حرفه ای را در این زمینه استخدام کرده است . قبل از هر اقدامی جهت ثبت شرکت و یا برند با کارشناسان متخصص ذهن ناب تماس بگیرد و مشاوره رایگان ثبتی دریافت کنید .

آدرس : تهران میرداماد غربی کاووسیه بعد از کوچه نور به سمت خیابان ولی عصر (نرسیده به ولی عصر) پلاک ۳۴۹ طبقه ۱۲ واحد شمالی واحد ۲

همراه: 09122938218

همراه: 09356610070

دفتر: 02188660581

آدرس وب سایت موسسه ثبت شرکت ذهن ناب  : https://zehnenaab.com

هزینه ثبت شرکت در ایران چقدر است ؟

اشاره کردیم که انواع شرکتها برای ثبت در ادراه کل ثبت شرکتها شرایط و قوانین خاص خود را دارند و از طرفی انجام امور ثبتی یک کار خدماتی است و در نهایت هزینه هایی که توسط موسسه ثبت شرکت دریافت خواهد شد نیز بر اساس کاری و خدمتی است که انجام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ذهن ناب تماس بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا