Let’s travel together.

تور کاپادوکیا

سفر به کاپادوکیا

0 70

تور کاپادوکیا , سفر به کاپا دوکیا : به طور حتم سفر با تورکاپادوکیا یکی از سفرهای به یادمانی برای شما می تواند باشد مدت ها باران و بادی که از سوی دشت ها به منطقه کوهستانی کاپادوکیا باریده است سبب گشته که تپه ها و صخره های کاپادوکیا به گونه ای صیقل داده شوند که یک جلوه طبیعی متفاوتی در دل منطقه آناتولی ترکیه ایجاد گردد. در واقع یکی از اصلی ترین جذابیت های سفر با تور کاپادوکیا طبیعت زیبا و منحصربه فرد آن می باشد طبیعتی که در دل دالان های آن هتل ها را در دل کوه ها احداث کرده اند و یک اقامت منحصر به فرد را به مسافران و گردشگران هدیه می دهد.

شهر کاپادوکیا با وجود اینکه یک شهر کوچک می باشد ولی دارای جاذبه های گردشگری منحصربه فردی می باشد .که از جمله آن ها می توان به مناظر طبیعی و تپه هاس باستانی با تاریخ شگرف و عقبه ی درخشان ترکیه اشاره نمود. تاریخ این شهر کوچک یک فرهنگ متفاوت را در خود جای داده است. به طور حتم بالن سواری بر فراز دشت ها و تپه های کاپادوکیا یکی از تفریحات بی نظیر سفر شما به این شهر خواهد بود . سفر به شهر کاپادوکیا را با تور کاپادوکیا تجربه کنید ، با مجله گردشگری آبی همراه باشید…

 

سفر با تور کاپا دوکیا

سفر به کاپادوکیا

شرایط آب و هوای کاپادوکیا

شهر کوچک کاپادوکیا دارای آب و هوای شهر اقلیمی قاره ای می باشد یعنی اینکه تغییرات دمایی در طول سال بسیار گسترده می باشد.تابستان های این شهر گرم و خشک و زمستان های آن سرد و برفی می باشد . ولی در فصول بهار و پاییز این شهر زیبا از آب و هوای مطبوعی برخوردار می باشد بارش باران هم در شهر کاپادوکیا خیلی کم مشاهده می شود فقط در تابستان ها می توان به ندرت شاهد بارش باران بود.

  سوغاتی های معروف ترکیه

آشنایی با فرودگاه کاپادوکیا

فرودگاه نوشهیر ، نزدیک فرودگاه این شهر می باشد که یک فرودگاه کوچک با یک باند پرواز می باشد و کمتر در آن پرواز های بین المللی انجام می گردد. ولی همه روزه از استانبول چند پرواز با تور کاپادوکیا به طرف این شهر حرکت می نماید که قسمت عظیمی از سفرهای گردشگران از خارج از کشور به این منطقه را پوشش می دهد. ولی چنانچه تور شما تور کاپادوکیا – آنتالیا باشد ، مطمئنا پرواز شما از فرودگاه بین المللی این شهر به سمت کاپادوکیا انجام خواهد پذیرفت. این فرودگاه یعنی فرودگاه نوشهیر حدود 15 کیلومتر با شهر فاصله دارد و شما می توانید با استفاده از تاکسی و ون فاصله میان فرودگاه تا هتل محل اقامتان را طی نمایید.

معرفی هتل های کاپادوکیا

حدود چند هتل کوچک برای اقامت گردشگران در این شهر کوچک تدارک دیده شده است این هتل ها دارای اتاق هایی در دل غارهای عجیب کاپادوکیا می باشند ، هتل هایی در اسزه های گنبدی شکل و برخی هم سوییت های لوکس را برای مسافران این شهر تدارک دیده اند. چند نمونه از معروف ترین هتل های کاپادوکیا عبارت می باشند از :

Sultan Cave Suites

در صورتی که شما می خواهید یک اقامت لوکس در این شهر زیبا داشته باشید این گزینه می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. تعدادی از هتل هایی که درون غار تاسیس شده اند ، دارای بالکن هایی هستند که بهترین منظره ممکن را پیش چشم شما باز می کنندو این هتل دارای امکانات زیادی می باشد که از جمله امکانات هتل غاری سلطان ،می توان به اینترنت بی سیم رایگان ، امکانات رفت و آمد خوب و سرویس دهی عالی آن اشاره نمود .

  معرفی هتل لارس پارک استانبول

Mithra cave Hotel

یکی دیگر از هتل های که اتاق های غاری ان با امکانات بالا و شرایط لوکس و جذاب می تواند برایتان یک سفر خاطره انگیز را رقم بزند این هتل می باشد. در این مکان هتل های غیر غاری هم تا جای که امکان داشت سعی شده است که در دل طبیعت ساخته شود تا میان محل اقامت شما و طبیعتی که به خاطر آن تا به آن محل سفر کرده اید ، جدای ایجاد نگردد.

بهترین زمان برای سفر به کاپادوکیا

تور کاپادوکیا

این شهر زیبا و کوچک در هر فصلی از سال دارای طبیعتی خاص و نادر می باشد . ولی با این وجود در زمستان ها هوای سرد شهر کار را برای بازدید از قمست های مختلف شهری و همین طور بالن سواری با دشواری مواجه می کند . از لحاظ آب و هوایی بهترین شرایط ممکن جهت سفر با تور کاپادوکیا در اواسط بهار و پاییز ، ایجاد می گردد ومی توان از سفر خود تمام و کمال لذت برد. این بدان معنی نمی باشد که تابستان برای سفر مناسب نیست .فصل تابستان هم می تواند برای افرادی که با گرمای خشک هوا مشکلی ندارند مناسب باشد.

لذت بردن از بالن سواری

زمانی که عکس های شهر کاپادوکیا را مشاهده می کنی و بالن ها را بر فراز این شهر می بینید ، حتما شما هم دوست دارید تا لذت سوار شدن بر این بالن ها و پرواز بر فراز این شهر زیبا را تجربه کنید ،همه گردشگران در تور کاپادوکیا به سهولت می توانند این فعالیت هیجان انگیز را انجام دهند.
شما می توانید از وب سایت بالن سواری در کاپادوکیا کلیه اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید. برای این کار نیازی به شرایط خاصی نمی باشد . برای این کار شما باید یک نماینده از میان خود انتخاب کنید تا شرکت پروازی اطلاعات را به بدهد. در صورتی که به دلیل شرایط آب و هوایی ، پرواز لغو گردد ، یا یک پرواز دیگر را برای شما جایگزین می کنند و در صورتی هم که به پایان سفر خودتان رسیده باشید هزینه را به شما برمی گردانند.

  بازار عمده پوشاک در استانبول

سایر فعالیت هایی که می توان در کاپادوکیا انجام داد

پس از اینکه شما از زیبایی های طبیعی این منطقه دیدن کردید می توانید فعالیت های متفاوتی مانند سوار کاری در طبیعت کاپادوکیا ،حضور در مراسم دراویش ، سواری با جیپ در تور سافاری کوتاه مدت یا کرایه موتور چهار چرخ و راندن در دل تپه های کاپادوکیا را انجام دهید.

چند سوال رایج در مورد تور کاپادوکیا

کاپادوکیا در کجا قراردارد؟

این شهر کوچک در مرکز کشور ترکیه قرار گرفته است که طبیعت زیبا و خاص آن سبب محبوبیت آن در میان گردشگران جهان شده است. معروف ترین فعالیت در این شهر ، بالن سواری می باشد.

 جهت سفر به کاپادوکیا ناز به ویزا می باشد یا نه؟

پاسخ این پرسش منفی می باشد .چون ورود به ترکیه برای ایرانیان نیازی به ویزا ندارد پس سفر به این شهر ترکیه هم نیازی به ویزا ندارد.

میزان هزینه سوار شدن به بالن به چه مقدار است؟

تور کاپادوکیا

قیمت های بالن سواری در فصول مختلف سال باهم فرق دارد ومقدار هزینه به مواردی مانند زمان پرواز ، اندازه گنجایش بالن و شرکت برگزار کننده بستگی دارد ولی هزینه هر نفر جهت سوار شدن به بالن ها از 150 تا 350 یورو می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.