Let’s travel together.

تور چین , تور لحظه آخری چین , تور ارزان چین

مقصد های مهم در تور چین

  • تور گوانگجو
  • تور شانگهای
  • تور پکن

دلیل انتخاب تور چین

چین از جمله کشور هایی می باشد که به احتمال زیاد همه شما مطالب زیادی در مورد این کشور شنیده اید. وهمه شما تمایل دارید تا این شنیده ها را از نزدیک تجربه کنید ، به خاطر همین هم مجله تور و گردشگری آبی تور چین را به شما پیشنهاد می کند تا از نزدیک جذابیت های این کشور زیبا را تجربه کنید.

تور چینمناسبترین زمان برای سفر به چین

از آنجایی که چین سرزمین گسترده و وسیعی می باشد ؛ لذا کلیه ایام سال جهت مسافرت به این کشور مناسب می باشد .بهار و تابستان واقعا ً چین دیدنی شده و تبدیل به یک سرزمین رویایی می شود که می تواند خاطره انگیزترین سفرتان در طول عمرتان باشد .طبیعت چین در پاییز نیز کلکسیونی از رنگ های گوناگون می گردد که بسیار دیدنی و لذت بخش می باشد و همه توریست ها و مسافرانی که به این کشور می آیند را به وجد آورده و حیرت زده می کند.

نحوه رزرو چین

جهت رزرو تور چین موارد زیادی را باید رعایت گردد که بهتر می باشد که مسافران و گردشگران به کلیه آن ها دقت و توجه داشته باشند و گردشگرانی که قصد مسافرت به کشور چین و رزرو تور چین را دارند می توانند با یاری کارشناسان مجله تور و گردشگری آبی ، به جواب پرسش ها و درخواست هایی که از تور چین دارند دست پیدا کنند!زیرا در صورتی که به این کشور آشنایی نداشته باشند احتمال دارد که برای سفر شهری را انتخاب کنند که اصلا با سلیقه و علایق آن ها سازگار نباشد. به عنوان مثال امکان دارد مسافری جهت خرید به کشور چین سفر نماید ولی به شهری سفر کند که سرشار از تصویرهای طبیعی دیدنی می باشد!!!

مناسب ترین تور چین

به آن دسته از تورهای چین می توان گفت که بهترین و مناسبترین تورهای چین می باشند که کلیه امکانات گردشگری مانند : جاذبه های تفریحی ، جاذبه های طبیعی ،و تاریخی و مراکز خرید را در اختیاران گردشگران قرار دهد.بنابراین بهتر می باشد که در این زمینه با کارشناسان تورهای خارجی مجله تور و گردشگری آبی تماس برقرار نمایید . ما به شما پیشنهاد می کنیم که مدت زمان بیشتری را جهت سفر به چین در نظر بگیرد زیرا این کشور سرشار از جاذبه های تفریحی و طبیعی می باشد و امکان دارد شما برای بازدید از این جاذبه ها با کمبود زمان مواجه شده و افسوس بخورید!!!

مناسب ترین تور چینپرواز هایی که برای تورهای چین در نظر گرفته شده است

جهت تور چین پرواز های مستقیم از ایران به چین وجود دارد و این مسئله سبب می گردد که پرواز های ویژه ای برای ایرانیان ترتیب داده شود ، این پروازهای ویژه هم به خاطر زمان طولانی تر آن ها در مقایسه با دیگرتورهای خارجی اطراف ایران می باشد. این پرواز های از امکانات فوق العاده ای برخوردار می باشند و خیال شما از بابت آن ها راحت باشد.

هزینه و قیمت تور چین

در مقایسه با تورهای اطراف ایران باید گفت که تورهای چین از قیمت بیشتری برخوردار بوده و هم رده تورهای تایلند می باشد، تورهای چین از تنوع مراکز اقامتی و هتل های زیادی برخوردار بوده و در گروه بندی های گوناگونی پذیرای مهمان های تور چین می باشند . به دلیل همین مسئله هم می باشد که می توان قیمت تور چین را در گستره بزرگی برگزید. ولی باید اشاره کنیم که بهتر است که گردشگران و مسافران به این مسئله دقت داشته باشند که قیمت تورهای چین در مقایسه با قیمت تورهای اطراف ایران بالا تر می باشد و در صورتی که می خواهند یک سفر خاطره انگیز به این کشور پهناور داشته باشند باید هزینه نسبتا بالایی را صرف کنند.

سفر به چین در واقع قدم گذاشتن به تاریخی چند هزار ساله می باشد . شما در این سفر هم می توانید از دیدن مکان های تاریخی لذت برده و هم از دیدن جاذبه های طبیعی چین حیرت زده شوید و از تفریحات و شب نشینی های شگفت آور لذت ببرید . همچنین چشیدن طعم غذاهای استثنایی کشور چین نیز نمی تواند خالی از لطف باشد .

برای رزرو تورهای چین می توانید با کارشناسان تورهای خارجی در مجله تور و گردشگری آبی تماس برقرار کنید تا شما را به خوبی برای برخورداری از یک سفر خاطره انگیر راهنمایی کنند.