Let’s travel together.

تور لحظه اخری انتالیا دیدار از شهربازی دنیای برف آنتالیا

تور لحظه اخری انتالیا دیدار از شهربازی دنیای برف آنتالیا

0 8
تورلحظه اخر انتالیا
تورلحظه اخر انتالیا

 

شهربازی دنیای برف آنتالیا :

 

شهر آنتالیا مرکز گردشگری و تفریحی کشور ترکیه به شمار می رود . شهر آنتالیا دارای جاذبه های گردشگری متعدد و مناظر بکر و بسیار زیبایی است . و می وان گفت آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی کشور ترکیه محسوب می شود . شهر آنتالیا در قسمت غربی کشور ترکیه و در شمال دریای مدیترانه واقع شده است . آنتالیا دارای تابستان های داغ و زمستان های معتدل و بارانی است . که فصل بهار و پاییز بهترین زمان مسافرت به شهر زیبای آنتالیا می باشد . از این رو تور آنتالیا در این دو فصل خواهان زیادی دارد .

 

اوج مسافرت ها به شهر زیبای آنتالیا در فصل های نسبتا گرم سال است . این شهر ساحلی و توریستی گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان به خصوص کشور ایران به سمت خود می کشاند . شهر آنتالیا بعد از استانبول دومین مقصد گردشگری کشور ترکیه محسوب می شود . جالب است بدانید بیشترین امکانات رفاهی و ساحلی کشور ترکیه در شهر آنتالیا واقع شده است . و شهر آنتالیا از این نظر در این کشور پیشتاز است و شهری پرطرفدار و محبوب برای برگزاری تورهای مسافرتی و همچنین سفرهای مردم ترکیه در تعطیلات و اوقات فراغتشان محسوب می گردد . مکان های تفریحی بسیار زیادی در آنتالیا وجود دارد که گردشگران و مسافران تور آنتالیا می توانند در آنجا لحظات خوب و مفرحی سپری کنند . ازپرطرفدارترین تفریحات در بین مسافران تور آنتالیا گشت و گذار و تفریح در سواحل , خرید و تفریح کردن در شهربازی های متعدد می باشد . شهر بازی هایی که برای تمامی سنین امکانات بازی و تفریح وجود دارد . مجله ی گردشگری آبی در مطلب پیش رو قصد دارد به معرفی یکی از مهیج ترین شهر بازی های آنتالیا بپردازد , مکانی که همیشه و در هر فصلی در آن فریاد شادی و سرزندگی و صدای خنده کودکان و بزرگسالان روحی تازه به زندگی می بخشد . این مرکز مخصوص عاشقان و دوست داران برف است . و اگر شما هم جزو دوست داران برف می باشید , در تور آنتالیا می توانید در این مکان مهیج و تفریحی ساعات خوب و خوشی بگذرانید . برای آشنایی بیشتر با این مکان هیجان انگیز در ادامه ی مطلب با ماهمراه باشید .

 

  موزه باستان شناسی آنتالیا ( Antalya Museum of Archeology )
شهر بازی انتالیا
شهر بازی انتالیا

معرفی شهر بازی دنیای برف آنتالیا

Antalya kar Dunyasi

 

یکی از مکان های تفریحی بسیارجذاب و پر طرفدار آنتالیا شهر بازی دنیای برف آنتالیا می باشد که شما در تور آنتالیا می توانید لحظات شاد و مفرحی در آنجا سپری کنید . بیشتر بچه ها و بزرگسالان به برف علاقه دارند , از این رو شهربازی دنیای برف آنتالیا یک انتخاب مناسب برای آنها می باشد . در داخل مجموعه شهر بازی انواع وسایل بازی از جمله سرسره و خانه های برفی وجود دارد که کاملا از برف و یخ ساخته شده اند . برای ورود ه مجموعه ی بازی دنیای برف کودکان پایین 8 سال به تنهایی اجازه ورود ندارند و حتما باید یک بزرگتر همراه آنها باشد تا اجازه ورود داشته باشد . شهر بازی دنیای برف تفاوت عمده ای با ساید شهر بازی های آنتالیا دارد و از جمله این تفاوت فاحش نوع لباس هایی است که مردم برای بازدید از آن باید به تن کنند , از این رو برای ورود به شهر بازی دنیای برف باید لباس گرم از جمله شال و کلاه و دستکش و کاپشن و کت به تن داشته باشید چون کاملا هوای آن با دمای هوای واقعی و برفی شبیه سازی شده است , حتی سرپوشیده بودن محیط این شهربازی هم نتوانسته است از میزان سرمای آن کم کند , چون طراحی این شهر بازی به گونه ای است که یک تهویه عالی برای آن به کار برده شده است . پس در تور آنکارا اگر قصد دارید به این مکان عالی و تفریحی بروید لباس گرم حتما همراه خود داشته باشید . در شهر بازی دنیای برف انواع بازی ها و امکانات تفریحی برای هیجان و خوش گذرانی مهیا شده است مانند سرسره های شیب دار برفی , خانه های عروسکی ساخته شده از برف و یخ و همچنین آکواریوم یخی است . تمامی این موارد شهر بازی دنیای برف آنتالیا را به یک جاذبه ی گردشگری خاص و بسیار مهیج مبدل کرده است . همچنین وجود مجسمه های برفی توجه تمام کسانی که وارد این مجموعه می شوند را به خود جلب می کند . ساعت کار شهر بازی دنیای برف آنتالیا از ساعت 10 صبح شروع به کار می کند و تا ساعت 10 شب پذیرای گرددشگران و مسافران می باشد . مجله ی گردشگری آبی به مسافران تور آنتالیا بازدید و تفریح در این مجموعه را به مسافران تور آنتالیا پیشنهاد می کند . برای دیدن و تفریح از این مکان و دنیای برف کافی است به آدرس ؛ ترکیه , آنتالیا , کونیالتی , آنتالیا آکواریوم مراجعه کنید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.