Let’s travel together.

تور سنگاپور , تور ارزان سنگاپور , تور لحظه آخری سنگاپور

تورهای مسافرتی سنگاپور

خوشبختانه امروزه با رونق گرفتن صنعت گردشگری در ایران و رواج یافتن تورهای خارجی ، زمینه جهت مسافرت به کشور های خارجی مساعد شده است که یک زمانی گردشگران ایرانی آرزوی سفر به این کشورها را در سر داشتند. می توان گفت که تور سنگاپور از جمله تورهایی می باشد که در طی سالیان اخیر در میان گردشگران ایرانی محبوبیت پیدا کرده است و توانسته است که سهم خوبی از سفربه شرق آسیا را مال خود نماید.

از جمله خصوصیات تور سنگاپور که سبب تمایز آن از دیگر تورهای شرق و جنوب آسیا می گردد این می باشد که ، در صورتی که شما قبل از سفر خود به این کشور درست در مورد آن اطلاعات کسب نکرده باشید ؛ و تنها با مشاهده چند تصویر به این کشور سفر کنید ، درست در اولین لحظه ای که وارد فضای شهری این کشور می شوید شوکه خواهید شد . تصاویری که از شهرهای مدرن این کشور در فضای مجازی می بینید ، فقط یک قسمت ناچیزی از معماری و تفریحات شگفت انگیز سنگاپور محسوب می شوند.

تور سنگاپوراغلب ساختمان های مدرن این کشورو همین طور مراکز تفریحی و اقامتی در طی سالیان اخیر احداث شده اندو یک تازگی چشم نوازی را می توان در تمامی نقاط شهرهای آن مشاهده نمود . این کشور از جاذبه های مصنوعی زیادی و بسیار بزرگی برخوردار می باشد ، مثلا آکواریوم S.E.A که بزرگترین آکواریوم دنیا می باشد و دارای شهرت جهانی است در این کشور احداث شده است.

کشور سنگاپور دارای ده ها و صد ها جاذبه تفریحی و دیدنی همانند این آکواریوم می باشد که اگر به این کشور سفر کنید قطعا ً از دیدن آن ها حیرت زده خواهید شد.

علت انتخاب تور سنگاپور

با وجود اینکه تور سنگاپور از جمله جدیدترین تورها می باشد ولی باید اعتراف کنیم که این تور یکی از بهترین و شگفت انگیزترین تورها به شمار می رود. زیرا سفر به سنگاپور و مشاهده پیشرفت های فوق العاده آن می تواند یک سفر خاطره انگیز را برای شما به دنبال داشته باشد. با اینکه وسعت این کشور از استان تهران هم کوچکتر می باشد ولی بزرگترین مراکز تفریحی دنیا در این کشور قرار دارند.

مناسبترین زمان برای سفر به سنگاپور

فصول تابستان و پاییز بهترین زمان برای سفر به این کشور شگفتی ها به شمار می روند ولی مسافرت به سنگاپور در فصل بهار نیز خالی از لطف نمی تواند باشد زیرا جزیره های اطراف سنگاپور در فصل بهار بسیار شگفت انگیز و دیدنی می شوند.

رزرو تور سنگاپور

این امکان برای گردشگران محترم فراهم می باشد که بتوانند تور سنگاپور را به صورت ترکیبی با تور مالزی خریداری کنند و این نیز یکی دیگر از نکات مثبت تور سنگاپور می باشد . شما به سهولت می توانید تور سنگاپور را از طریق کارشناسان تور سنگاپور خریداری نمایید.

کدام تور سنگاپور بهتر می باشد؟

در مورد تورهای این کشور وعلاقه مندی های خود بهتر می باشد که با کارشناسان ما در مجله تور و گردشگری آبی مشورت نمایید تا ایشان شما را در انتخاب بهترین تور سنگاپور راهنمایی کنند. خوشبختانه هتل های این کشور دارای تنوع زیادی می باشند و می توانند تمام امکانات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند.

پرواز های تور سنگاپور

از آنجایی که مسافت میان ایران و سنگاپور زیاد می باشد ، به همین خاطر پرواز مستقیمی از ایران به این کشور انجام نمی شود ولی گردشگران ایرانی می توانند از خیلی از شهرهای ایران خود را به این کشور برسانند . جای نگرانی در مورد این پرواز ها نیست و فقط مسافران باید چند دقیقه ای را در یکی از فرودگاه های خارج از ایران ، در انتظار پرواز به سنگاپور باشند.

قیمت و هزینه تور سنگاپور

این تور نیز به دلیل دو بار پروازی که انجام می شود در مقایسه با تورهای دیگر گران تر می باشد . و علت دیگر گرانی آن هم امکانات هتلی بالا و تفریحات تور سنگاپور می باشد. مطمئن باشید که این امکانات آنقدر ویژه می باشند که ارزش هزینه ای را که می کنید را داشته باشند.

در مورد کشور سنگاپور باید گفت که بزرگترین مراکز بازی جهان در این کشور احداث شده اند وبا تور سنگاپور شما می توانید یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان را مشاهده کنید. به آسانی می توان در تور سنگاپور پایان دوران مدرن و آغاز شروع پسا مدرن را حس نمود.

دومین بازار بزرگ کازینوی جهان سنگاپور می باشد و یک نکته جالبی که وجود دارد ، این کشور کوچک ، چهارمین مرکز اقتصادی در دنیا به شمار می رود. و دلیل عمده این پشرفت ها هم توجه به صنعت گردشگری این کشور بوده است و همین طور چون این کشور سومین مرکز پالایش نفت جهان است توانسته است تا این اندازه پیشرفت نماید.

هزینه تور سنگاپورهتل های تور سنگاپور

در تور سنگاپور از مراکز اقامتی مختلفی استفاده می شود که می توانند رضایت هر نوع سلیقه ای را جالب کنند . هتل های این کشور در گروه بندی ها و قیمت های مختلف مهیای ارائه خدمات به مسافران می باشند .  پرواز های سنگاپور هم به شکل روزانه و با هواپیماهای خوبی از ایران صورت می گیرند تا مشکلی برای تور سنگاپور پیش نیاید. ایرانیان نیز مانند گردشگران سایر کشور ها بتوانند به این کشور شگفتی ها سفر کنند.

نحوه حمل و نقل تور سنگاپور

همان گونه در فوق نیز اشاره نمودیم مساحت این کشور از مساحت استان تهران کمتر می باشد ! و به خاطر همین هم سیستم حمل و نقل بسیار مدرنی و بزرگی که در این کشور موجود است ، می تواند مسافران درون شهری را در مدیت زمان کوتاهی ، از شما این کشور به جنوب ان حمل نماید!!! قطارهای شهری ومونوریلهایی که سیمای شهرهای سنگاپور را بسیار جذاب می نمایند ، فقط یک بخش ناچیزی از ده ها روش حمل و نقل عمومی و خصوصی در سنگاپور به شمار می روند.

از آنجایی که سنگاپور دارای رتبه دوم آی تی می باشد این مسئله موجب شده است تا اغلب کارها در تور سنگاپور به وسیله سیستم های اکترونیکی به راحتی انجام گردد و و تمام گردشگرانی که به این کشور سفر نموده اند بیان می کنند که این کشور یک کشور فوق پیشرفته می باشد ومردمانی با ضریب هوشی بالا در آن زندگی می کنند.

تورهای ترکیبی سنگاپور

به خاطر اینکه سنگاپور کشور کوچکی می باشد و تورهای سنگاپور در یک مدت زمان کوتاهی به پایان می رسند ، تورهای ترکیبی دیگری هم برای این کشور در نظر گرفته می شود مثلا می توان از تور مالزی و سنگاپور نام برد. ولی این به معنی آن نمی باشد که تور سنگاپور جاذبه های کمتری را دارا است ، مجله تور و گردشگری آبی این مژده را به شما علاقه مندان به گردشگری می دهد که جهت بازدید از کلیه جاذبه های توریستی و طبیعی سنگاپور و همین طوز تجربه نمودن تفریحات متنوع ان شما نیاز به 4 یا 5 تور هشت روزه سنگاپور خواهید داشت.

نکته مثبت دیگری هم که تور سنگاپور دارا می باشد . راحت و ارزان بودن ویزای سنگاپور می باشد. شما می توانید ویزای این کشور را به سهولت و با پرداخت 30 تا 40 دلار دریافت نمایید و مدت زمان کوتاهی هم طور می کشد تا حاضر شود. ولی در صورتی که شما کار دریافت ویزای خود را به مجله تورو گردشگری آبی بسپارید می توانید این کار را راحتر هم برای شما پیگیری نماید تا شما زمان کمتری را صرف این کار کنید.

خوراک و غذادر تورسنگاپور

کشور سنگاپور دارای رستوران های شیک با غذاهای لذیذ می باشد که یکی از تفریحات گردشگران می توان خوردن این غذاهای لذیذ و خوشمزه باشد. شما در منو رستوران های این کشور می توانید انواع مختلف غذاهای بین المللی و جهانی را مشاهده نموده و آن ها را سفارش دهید و از میل آن ها در یک فضای مدرن و عجاب انگیز لذت ببرید . رستوران های شیک و غذاهای خوشمزه ان ها سبب شده تا تور سنگاپور مبدل به یکی از تورهای خوشمزه شرق آسیا گردد. غذاهای هتل رستوران های کشور سنگاپور نیز چیزی کمتر از غذاهای رستوران های آن ندارند و دائما باهم در یک رقابت تنگاتنگ می باشند.

هتل های کشور سنگاپور

  • هتل سویسوتل استمفرد سنگاپور
  • هتل گرند حیات سنگاپور
  • هتل ولیوتامسون سنگاپور
  • هتل ماریا ماندارین سنگاپور
  • هتل باس سنگاپور
  • هتل وان فارر