Let’s travel together.

تور دبی, تور لحظه آخری دبی , تور ارزان دبی , قیمت تور دبی

تور گردشگری دبی Dubai Tour

همان گونه که همه ما میدانیم در طی سالیان اخیر تور دبی(dubui touv) در میان گردشگران اروپایی واسیایی اهمیت زیادی پیدا کرده به طوری که سالیانه تور های زیادی به مقصد این شهر برپا می شود.همان طوری که می دانید امارات متحده ی عربی دارای هفت شهر می باشد که دبی یکی از ان هفت شهر است که در طی سالیان اخیر پیشرفت فروانی کرده است .

تور دبیبه نحوی که از یک بیابان خشک وبی اب وعلف تبدیل به یک شهر بسیار پیشرفته ومدرن ترین شهردر دنیا ویکی از توریستی ترین شهرها شده ودر بین شهرهای امارات متحده تنها شهری است که امروزه زیاد بر سر زبان ها است.وهمه بدون استثنا حداقل اسم این شهر را شنیده اند.تور دبی وقیمت ان وخود دبی در میان گردشگران جهان از پر طرفدارترین تور هایی است که هر ساله گردشگران وتوریست های فراوانی را توانسته است که در خود جای دهد.گذشته از این ها دبی مقصد ویژه ای نیز برای افراد مشهور وثروتمند دنیا نیز می باشد.

شهر توریستی دبی از جاذبه های گردشگری وتفریحی زیادی نیز برخوردار است وهمراهی با این تور می تواند تفریحات ولذت های فراوانی را برای همه به همراه داشته باشد واین موجب شده است که توجهات زیادی را در دنیا به خود جلب کند.ویکی دیگر از دلایلی هم که موجب شده است این شهر در دنیا به چنین شهرتی برسد مقوله تجارت است زیرا این شهر در سال های اخیر در زمینه تجارت رشد بسیار زیادی داشته است.

جاذبه های گردشگری دبی

شهر دبی دارای بهترین و مجلل ترین هتل های دنیا برای اقامت گردشگران ومیهمانان در خود است که همه ی این هتل ها سعی می کنند که بالاترین امکانات را به مسافران خود ارائه دهند.به عنوان نمونه ی هتل برج العرب یکی از معروفترین هتل های این شهر می باشد که در عین حال یکی از معروف ترین برج های دنیا نیز هست..برای همگان نامی اشنا ومعروف است.

لازم است که این نکته را یاد اور شویم که این شهر با هتل هایی که در خود جای داده است قادر است که هر نیازی را پاسخ دهد ومی توان با هر بودجه ای در یکی از زیباترین هتل های دبی که دارای امکانات بالایی است اقامت داشت واز مسافرت خود لذت فراوانی را برد.یکی دیگر از تکات قابل توجه دیگر در مورد این شهر این است که بزرگترین مرکز خرید جهان در این شهر قرار دارد واسم این مرکز خرید نیز دبی مال است.

توریست هایی که شهر دبی را برای مسافرت وگشت وگزار انتخاب کرده اند گذشته از اینکه می توانند از جاذبه ها وتفریحات هیجان انگیزی که در این شهر موجود است لذت فراوانی را ببرند،این امکان برای انها فراهم است که از بهترین مراکز خرید در این شهر نیز بازدید کرده وبا گشت وگذار در این مراکز خرید بتوانند بهترین برند های دنیا را مشاهده کنند واز محصولات انها خریداری کنند.

یک سری نکاتی که برای داشتن یک سفر لذت بخش به دبی باید به انها توجه کرد(تور ارزان قیمت دبی)Delightful trip to Dubai شهر دبی یک مکان بسیار مناسب برای همه ی سلیقه های گردشگری است ودارای ترکیبی سنتی ومدرنیته می باشد که موجب شده است که همگان و همه ی سلیقه ها ان را به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب بشناسند.

مدت زمان تورهای دبی

اغلب تورهای دبی در دو و یا سه روز ارائه می شوند ولی در صورتی که شما خواستار روز های بیشتری باشید می توانید تور مناسب را خریداری فرمایید. از نظر جغرافیایی شهر دبی در جنوب کشور ما ایران قرار دارد وبه وسیله ی پرواز های هوایی حدود یک ساعت و45 دقیقه با ایران فاصله دارد. در صورتی که شما مایل هستید که سفرتان به دبی را با حد اقل هزینه ها تجربه کنید به توصیه های زیر توجه فرمایید.

هنگام رفت وامد در انجا در صورتی که می خواهید از تاکسی استفاده کنید از تاکسی هایی که به رنگ خاکستری می باشند سوار شوید این تاکسی ها 5 درهم ورودی گرفته وبقیه ی هزینه را به صورت کیلومتری محاسبه می کنند.

مراکز خرید دبی

این امکان وجود دارد که هزینه تلفن همراه شما خیلی زیاد شود برای جلوگیری از این امر بهتر است شما یا سیم کارت 100 درهمی دبی را خریداری کنید ویا از کارت تلفن استفاده کنید. در صورتی که در یک هتل اقامت گزیده اید شما می توانید برای رفت وامد به مراکز خرید ویا سواحل از ماشین هایی استفاده کنید که هر روز راس ساعت 10 در جلوی هتل حاضر هستند.

در صورتی که می خواهید خرید کنید حتما سعی کنید که به مراکز انصار مال نیز سر بزنید واز خریدی به صرفه وبا کیفیت بهره ببرید..