Let’s travel together.

تور تایلند , تور ارزان تایلند , تور لحظه آخری تایلند , قیمت تور مسافرتی تایلند

تورهای مسافرتی تایلند

از جمله تورهایی خارجی که در میان گردشگران ایرانی دارای طرفداران زیادی می باشد ؛ می توان به تور تایلند اشاره نمود . با اینکه تور تایلند یک تور نوپایی می باشد ولی به سرعت توانسته است که جایگاه خود را در میان تورهای جهانی پیدا کند و میان گردشگران از محبوبیت زیادی برخودار گردد.

دلیل اینکه مسئله که تورهای تایلند دیر شروع به فعالیت نموده اند این می باشد که درست است که این کشور دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی می باشد اما در طی سالیان اخیر به صنعت گردشگری این کشور توجه شده است و زیرساخت های لازم آن فراهم گشته و سبب رونق گرفتن صنعت گردشگری در این کشور گشته است.

از مابین هتل های تایلند ؛ هتل های 5 ستاره آن توانسته اند که خود را به استاندارد جهانی برسانند و مراکز تفریحی بسیاری که در شهرهای توریستی تایلند احداث شده اند ، سبب می شوند که گردشگران از سراسر دنیا به این کشور سرازیر شوند. دست یابی تایلند به این امکانات همراه با جاذبه های طبیعی شگفت انگیز آن موجب شد که تایلند تبدیل به یک رویا برای کلیه گردشگران جهان گردد . شما می توانید مناظری عجیب و شگفت آور را در تور تایلند مشاهده نمایید که در هر جایی از دنیا نمی توان به ان ها دسترسی پیدا کرد.

تور تایلندولی معروفیت تور تایلند تنها وابسته به این عوامل نیست ؛بلکه عوامل دیگری هم در این شهرت دخیل می باشند بخش زیاد شهرت تور تایلند بر دوش مردم این کشور می باشد ، باید بگوییم که مردم شرق آسیا و زرد پوست ها ذاتاً انسان هایی مهربان و مهمان نواز می باشند ولی یک نکته مهم این می باشد که مردم این کشور با درک درستی از اقتصاد تایلند ، توانستند تورهای تایلند را به گونه ای جذاب جلوه بدهند که گردشگران زیادی از سراسر دنیا جذب این کشور گردند . مردم این کشور رفتار بسیار دوستانه ای با گردشگرانی که به این کشور مسافرت می کنند دارند و همین مسئله سبب میشود لذت سفر این گردشگران مضاعف گردد.

مقصد های مهم در تور تایلند:

• تور سامویی
• تور پوکت
• تور پاتایا
• تور بانکوک

کشور تایلند دارای شهرهای زیادی می باشد ولی از میان شهرهای آن 4 شهر تایلند بیشتر پذیرای گردشگران جهانی می باشند . که این چهار شهر عبارت می باشند از :بانکوک ،پوکت ،پاتایا و سامویی. باید اشاره کنیم که در صورتی که بخواهیم شهرهای تایلند را مطابق خصوصیات طبیعی شگفت انگیز آن در دسته بندی گردشگری قرار دهیم ، کشور تایلند دارای دهها شهر گردشگری مهم می باشد ،ولی فقط 4 شهر تایلند امکانات رفاهی مناسبی را جهت اقامت گردشگران فراهم نموده اند و سایر شهرهای این کشور ، در حال مهیا ساختن زیرساخت های گردشگری می باشند.

در صورتی که ما این 4 شهر تایلند را که به نوعی مطرح ترین شهر ها در تورها شرق و جنوب شرق آسیا می باشند ، را باهم مقایسه نماییم ، می توانیم هر کدام از تورهای تایلند را به نحو بهتری به گردشگران معرفی نماییم. ولی باید متذکر شویم که تور تایلند از آن دسته از تورها می باشد که خصوصیات مشترک زیادی با دیگر تورهایی که ایرانیان با آن ها سفر می کنند ، ندارد و به همین دلیل هم تفاوت های زیادی با سایر تورهای خارجی که از ایران ترتیب داده می شوند ، دارد.

تور سامویی و تور پوکت دارای شباهت های به همدیگر می باشند . این دو شهر ، هر دو از فضای آرامی برخوردار می باشند و مناظری بسیار بدیع از فضاهای ساحلی و آب های آزاد را در اختیار گردشگران قرار می دهند. مناظری که در این دو شهر وجود دارند به قدری زیبا و رویایی می باشند که بیشتر گردشگران اذعان می کنند که سفر به پوکت و سامویی بهترین سفر آن ها در طول عمرشان می باشد.

تور تایلنداین دو شهر از هتل های 5 ستاره زیادی را دارا هستند که دارای امکانات و طراحی های بسیار منحصربه فرد و رویایی می باشند که می توانند اقامت را برای گردشگران تور تایلند بسیارخاطره انگیز نمایند . در واقع به نوعی می توان گفت که این دو شهر از لحاظ جاذبه های طبیعی و هتل های شگفت انگیز ، بهترین تورهای شرق آسیا دانست. افرادی که می خواهند برای مدتی از فضای شلوغ شهری فرار کرده و به یک منطقه آرام بروند بهتر است که تور پوکت و تور سامویی را انتخاب نمایند.

تور بانکوک مابین تورهای تایلند به خاطر تفریحات درون شهری و چشم اندازهایی که مخلوطی ازطبیعت و بناهای مدرن می باشند ، شهرت زیادی دارد . تور بانکوک برای آن عده ای از گردشگران می تواند مناسب باشد که به هیجان و فضاهای شلوغ شهری و خرید کردن علاقه مند می باشند. خیابان های شلوغ بانکوک محل مناسبی جهت خرید با قیمت های ارزان می باشند و علت انتخاب تور بانکوک برای عده ی زیادی از ایرانیان هم همین موضوع می باشد.

تور پاتایا نیز دارای شهرت زیادی در میان تورهای تایلند می باشد ولی عده ای اعتقاد دارند که این تور نمی تواند برای کودکان مناسب باشد . تور پاتایا سرشار از شور و هیجان و جشن و پایکوبی می باشد ، در واقع می توان گفت که در این شهر خواب وجود ندارد و اغلب مجموعه های تفریحی پاتایا تا صبح مشغول فعالیت می باشند .

از سایر خصوصیات این تور می توان به خدمات ماساژ آن اشاره داشت که در دیگر تورهای تایلند نیز وجود دارد ولی در پاتایا خدمات ماساژ درمانی و ریلکسیشن ، در یک حجم گسترده ای انجام می شود و از آنجایی که این خدمات دارای قیمت کمی می باشند همه گردشگران می توانند از آن بهره ببرند. از آنجایی که تور پاتایا دارای حرف و حدیث های زیادی می باشد ؛ بهتر است که برای انتخاب این تور نخست با کارشناسان ما در مجله تور و گردشگری آبی مشورت نموده و سپس اقدام به انتخاب آن نمایید.

هتل های کشور تایلند

کشور تایلند دارای هتل های شیک با امکانات زیادی می باشد که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • هتل تواین پالم پوکت
  • هتل سیواتل بانکوک
  • هتل هانسار سامویی
  • هتل مرکور بانکوک سیام
  • هتل گلدن بیچ پاتایا
  • هتل آویستا هایداوی پوکت
  • هتل آوانی بانکوک
  • هتل تاوانا بانکوک
  • هتل دوآنجیت ریزورت