Let’s travel together.

تور ارمنستان ، ارزان ترین تور ارمنستان ، تور ارمنستان لحظه آخری

تور مسافرتی ارمنستان

کشور ارمنستان از جمله مقاصدی می باشد که در میان ایرانیان دارای محبوبیت زیادی می باشد . شاید بتوان نزدیکی کشور ارمنستان به ایران و همین طور تشابهات فرهنگی فراونی که مابین مردم این دو کشور وجود دارد را ؛مهمترین علت استقبال مردم ایران از تور هوایی ارمنستان به شمار آورد. همچنین تور ارمنستان هم در مقایسه با سایر تورهای آسیایی از قیمت کمتری برخوردار می باشد. و این هم می تواند یکی دیگر از دلایل انتخاب بیشتر تور ارمنستان توسط گردشگران ایرانی باشد . ولی با همه این تفاسیر باز، ان عده ای افرادی که دوست دارند با یک هزینه کمتری به کشور ارمنستان سفر کنند می توانند در تمام ایام سال از تورهای لحظه اخری ارمنستان بهره ببرند.

تور ارمنستاندلیل انتخاب ارمنستان به عنوان مقصد سفر

درست است که ارمنستان یک کشور کوچک می باشد ولی این کشور کوچک غنی از شگفتی می باشد. فستیوال های فراوانی که همه ساله در این کشور برگزار می گردد؛ سبب افزایش جذابیت این کشور برای گردشگران شده است. از آنجایی که مردم این کشور علاقه زیادی به تئاتر دارند ، این مسئله سبب شده است که یکی از بزرگترین رویدادهای تئاتری دنیا همه ساله در ماه اکتبر در ایروان برگزار گردد.
در ضمن تور ارمنستان فرصت مناسبی نیز برای افرادی که علاقه مند به ورزش های آبی می باشند فراهم نموده است.
چون کشور ارمنستان از تاریخ دور و درازی برخوردار می باشد ؛ بنابراین پر از جاذبه های فرهنگی و تاریخی است. همین طور در طی سالیان اخیر دولت این کشور توجه زیادی به توسعه گردشگری در این کشور نموده و شرایط را برای حضور گردشگران در این کشور مهیا نموده است.
ازآنجایی که ارمنی ها رفتار صمیمانه ای با گردشگران ایرانی دارند و می توانند با زبان فارسی با ایرانی ها ارتباط برقرار کنند این امر موجب می شود که ایرانیان از سفر خود به این کشور لذت ببرند.

مناسبترین زمان برای سفر به ارمنستان

آب و هوای کشور ارمنستان شبهات زیادی به آب و هوای شمال ایران دارد بنابراین تمام طول سال برای مسافرت به این کشور مناسب می باشد ! تور ارمنستان ارزان قادر است که از کلیه نقاط ایران و حتی به صورت زمینی جهت گردشگری در این کشور حرکت نماید.
این کشور در یک منقه نیمه گرمسیری در میان کوه های قفقاز واقع شده است و دارای یک آب و هوای کاملا متغیر می باشد. در زمستان ها این کشور بارندگی زیادی ندارد و در بیشتر مواقع آب و هوای معتدلی دارد. می توان گفت که مابین ماه های می تا ژوئن و سپتامبر تا اوکتبر به خاطر آب و هوای مناسب ، مناسب ترین زمان برای سفر به ارمنستان می باشد.

هزینه و قیمت تور ارمنستان

می توان ادعا کرد که از جمله نکات مثبت سفر به این کشور ، قیمت تور ارمنستان می باشد . قیمت تورهای ارمنستان در مقایسه با سایر تورهای اطراف بسیار ارزان تر می باشد. ولی تور ارمنستان نیز خود با توجه به زمینی و هوایی بودن آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد. و در صورتی که می خواهید هزینه سفر خود را کاهش دهید می توانید از تورهای ارمنستان زمینی و همین طور تور ارمنستان لحظه آخری بهره مند گردید.

مهمترین جاذبه های گردشگری ارمنستان

از آنجایی که کشور ارمنستان دارای طبیعت زیبایی می باشد این مسئله موجب می شود که گردشگران زیادی این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند . و همین طور وجود جاذبه های تاریخی و بناهای با معماری های ارزشمند در این کشور مخصوصا در ایران از علل جذب گردشگر به این کشور می باشد.
در ضمن جاذبه های تفریحی نیز یکی دیگر از دلایل جذب توریست به کشور ارمنستان می باشد . تفریحات و ورزش های آبی یکی از جاذبه های تفریحی تور ارمنستان است. اغلب این ورزش ها در سوان و در ماه جولای برگزار می گردد. دریاچه سوان جولای همه ساله پذیرای یکی از بزرگترین فستیوال های ورزش در این کشور است.
از سایر جاذبه های تور ارمنستان می توان آبشار ایروان ، معبد گارنی ،زیزرناکابرت ، ماتناداران ، تالار ملی اپرا ، معبد تاتو ، میدان جمهوری و غیره را نام برد.

تور مسافرتی ارمنستانفرودگاه های کشور ارمنستان

این کشور از چندین فرودگاه برخوردار می باشد که تورهای هوایی ارمنستان پرواز های خود را به مقصد این فرودگاه ها انجام می دهند.از فرودگاه های همگانی  این کشور می توان به فرودگاه گوریس،شیراک ، استپاناوان و فرودگاه اربونی اشاره نمود .ولی مهمترین فرودگاه این کشور فرودگاه بین المللی زوارتنوتس می باشد .

بزرگترین مراکز خرید ارمنستان

این کشور نیز همانند سایر مقاصد گردشگری دارای بازارها و مراکز خرید مختلفی می باشد. ولی گردشگران به غیر از خرید از این مراکز می توانند از دستفروشان خیابانی هم خرید کنند . مراکز خرید ارمنستان برند های مشهور جهان را به فروش می رسانند که اغلب این اجناس از قیمت بالایی برخوردار می باشند. آخر هر ماه بهترین زمان برای خریداز این مراکز می باشد چون اجناس آف می خورند.

 غذاهای کشور ارمنستان

از انجایی که فرهنگ کشور ارمنستان نزدیکی زیادی به فرهنگ کشور ما دارد بنابراین اغلب غذاهایی که در رستوران های این کشور سرو می شوند با طبع ما ایرانی ها ،سازگاری دارد شما می توانید غذاهایی مانند کباب کوبیده ، کباب برگ ، دلمه و حتی کوفته را در این کشور میل نمایید. زیرا این غذا ها بین دو کشور مشترک می باشند.

هتل های کشور ارمنستان

هتل های کشور ارمنستان از تنوع زیادی برخوردار می باشند ، هتل های این کشورتوانسته اند امکانات خود را به سطح استاندارهای بین المللی برسانند و جواب گوی هر نوع سلیقه ای باشند. مجله تور و گردشگری آبی این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که سفری راحت و خاطره انگیز در انتظار شما خواهد بود.
اگر می خواهید یک هتل مناسب برای اقامت خود در این کشور انتخاب کنید ، بهتر می باشد که هتل های 4 یا 5 ستاره را برای این کار انتخاب نمایید زیرا هتل های 3 ستاره آن از امکانات کمتری برخوردار می باشند.
درست است که تعداد هتل های 5 ستاره این کشور کمتر می باشد ولی این هتل ها از امکانات خوبی برخوردار می باشند و می توانید یک اقامت خاطره انگیز و راحت را در ان ها تجربه کنید .

بهترین هتل های ارمنستان عبارت می باشند از:

• رویال تولیپ (گلدن تولیپ)
• هتل سنترال ارمنستان
• هتل حیات پلاس ارمنستان
• هتل آویا ترانس ایروان
• هتل اربونی ارمنستان
• هتل ایبیس ارمنستان