Let’s travel together.

تور آذربایجان , تور آذربایجان زمینی سال 98 , تور ارزان آذربایجان

تورآذربایجان ،راهنمای سفر به آذربایجان ، تور آذربایجان زمینی

کشور ما ایران از شمال با چند کشور همسایه می باشد که از جمله این کشورها ، کشور آذربایجان می باشد .این کشور آذری زبان دارای جاذبه های تاریخی و گردشگری زیادی می باشد که این مسئله سبب می شود که همه ساله عده زیادی از گردشگران و توریست ها این کشور را به عنوان مقصد سفر خود برگزینند.این کشور در طی چند سال اخیر در صنعت گردشگری ، بهبود وسایل و امکانات رفاهی و خدمات تور هوایی پیشرفت زیادی داشته است.که این پیشرفت ها از جمله علل افزایش ورود گردشگر به این کشور می باشد.

تور آذربایجان از جمله تورهایی می باشد که در میان ایرانیان دارای طرفداران زیادی می باشد .و وجود تور ارزان آذربایجان نیز سبب شده که تعداد متقاضیان سفر به این کشور افزایش پیدا کند.

همان گونه که همه ما هم تا حدودی از این مسئله آگاه هستیم ، در طول تاریخ کشور آذربایجان پیوندهای فرهنگی و همین وطر کش مکش های زیادی با کشور ما داشته است.در پی همه این کش مکش های بین دو کشور در طول تاریخ ، بالاخره نادرشاه افشار کشور آذربایجان را فتح نمود . ولی در دوره حکومت قاجاریان این کشور بر طبق عهده نامه های ترکمن چای و گلستان از کشور ما جدا شد و به شوروی واگذار گشت. و پس از فروپاشی شوری نیز ، آذربایجان توانست استقلال خود را به دست آورده و از از استعمار سایر کشورها در بیاید.

مقصد های که در تور آذربایجان انتخاب می شوند:

شهر باکو در کشور آذربایجان-تور آذربایجان
شهر باکو در کشور آذربایجان

از آنجایی که تور آذربایجان حتی قادر می باشد که یک مسافرت 3 روزه رویایی را برای شما فراهم سازد. قیمت تور آذربایجان بسیار مناسب می باشد.و سواحل ، مناظره چشم نواز ، بارها و رستوران های شیک این کشور سبب شده اند که آذربایجان یک مقصد مناسب برای سفر باشد.در ضمن این کشور دارای مراکز تفریحی مدرن و هتل هایی با امکانات فوق العاده می باشد که سبب می شود این تور آذربایجان یک تور جذاب برای مسافران باشد.

زمان مناسب برای سفر به آذربایجان:

چون کشور آذربایجان همسایه کشور ما می باشد ؛لذا از لحاظ آب و هوایی شباهت زیادی به آب و هوای کشور ما دارد .بنابراین فصل بهار این کشور همانند فصل بهار کشور ما بهترین و مناسبترین زمان برای مسافرت به این کشور می باشد چون در این فصل زیبایی طبیعت آذربایجان به اوج خود می رسد ولی فصل های تابستان و پاییز هم برای سفر به این کشور مناسب هستند.

نحوه رزرو تور آذربایجان

تورهای آذربایجان در فصل بهارو تابستان دارای تنوع زیادی می باشد و زمان ها به آسانی قابل دسترسی می باشند .از آنجایی که قیمت تور آذبایجان در فصل زمستان ارزان تر از سایر فصل ها است ؛ به همین خاطر هم عده زیادی از افراد زمستان را برای مسافرت به آذربایجان انتخاب می کنند.ولی شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به این کشور می توانند با کارشناسان ما در مجله تور و گردشگری آبی مشورت نمایید. و با برقراری یک تماس تورمد نظر خود را رزو نمایید.

بهترین تور آذربایجان کدام است؟

باید متذکر شویم که تورهای آذربایجان با توجه به شرایط و امکانات آن ها ،باهم دیگر دارای تفاوت های زیادی می باشند ، اینکه مسافران و گردگشران کدام گزینه را انتخاب کنند ؛ به پارامترهای مد نظر گردشگران بستگی دارد . ولی یک نکته که در این تورها قابل اتکا می باشد ، استفاده از خدمات هتلی در نزدیکی ساحل می باشد ! لذا در صورتی که قیمت تور آذربایجان زیادی برای شما دارای اهمیت نمی باشد ،بهتر است که توری را انتخاب نمایید که نزدیک ساحل ، مراکز خرید و جاذبه های گردشگری باشد. و چنانچه در پس تور ارزان آذربایجان می باشید ؛ تور لحظه آخری آذربایجان می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

آذربایجان و تورهای زمینی و هوایی:

یکی از مزایای تورهای آذربایجان این می باشد که امکان سفر زمینی نیز به این کشور فراهم است . به طور حتم هزینه تور آذربایجان به صورت زمینی ارزان تر از تور هوایی آذربایجان می باشد. به غیر از این سفر های زمینی که تعداد آن ها کم هم نمی باشد ؛ پرواز های زیاد و مرتبی هم از شهرهای بزرگ و همچنین شهرهای شمالی ایران به مقصد فرودگاه های این کشور انجام می گردد.
هزینه و قیمت تورهای آذربایجان:
همان گونه که در فوق نیز اشاره داشتیم ، تورهای آذربایجان در گروه تورهای ارزان می باشند . بر اساس هتلی که گردشگران انتخاب می نمایند ، هزینه تورهای آذربایجان افزایش و یا کاهش پیدا می کند . پرواز های تورهای آذربایجان نیزاز قیمت زیادی برخوردار نیستند . و این مسئله موجب می شود که گردشگران بتوانند قسمت اعظم بودجه خود را برای امکانات بیشتر هتلی هزینه نمایند. می توان گفت که شما برای سفر به آذربایجان تقریبا ً همیشه می توانید از تور لحظه آخری آذربایجان استفاده نمایید و این سبب خواهد شد که هزینه سفر شما کاهش پیدا کند.

چگونه می توان از تور لحظه آخری استفاده نمود؟

قابل ذکر است که تور لحظه آخری یک اصطلاح مربوط به گردشگری می باشد . که به واسطه آن گردشگران منتظر دریافت یک پیشنهاد مخصوص خرید تور می شوند و در لحظه آخر تور را خریداری می کنند. تور لحظه آخری آذربایجان محبوبیت زیادی در میان ایرانیان دارد . ولی زمان ارائه آن جهت تعطیلات عید و تعطیلات رسمی زمان بیشتری را می برد. مجله تور و گردشگری آبی پیشنهاد های فوق العاده خود را از راه کانال های ارتباطی در اختیار گردشگران عیزیز قرار می دهد. این امکان برای شما فراهم می باشد که بتوانید از تخفیف های درج شده لذت برده و از خدمات با کیفیت استفاده نمایید.

آشنایی با جاذبه های طبیعی تور آذربایجان

چون این کشور در مجاور دریای خزر می باشد به همین دلیل شاهد بارندگی های زیادی در این کشور هستیم و لذا یک کشور پر آب محسوب می شود. و این مسئله سبب ایجاد یک طبیعت بکر و فوق العاده در آذربایجان شده است. لازم به ذکر است که شگفتی های عجیب جانوری و گیاهی در این منطقه ، سبب می شود که محققان زیادی به این کشور سفر کنند.

طبیعت کشور آذربایجان -تور آذربایجان
طبیعت کشور آذربایجان

از جمله شگفتی های کشور آذربایجان دریاچه صورتی می باشد که سبب جذب گردشگران زیادی از سراسر دنیا می شود. این دریاچه که دارای فاصله کمی با شهر باکو می باشد ، به گونه ای عجیب و غریب می باشد که بیشتر گردشگران تور آذربایجان را شگفت زده می سازد. از آنجایی که دره ها و کوه های و رودخانه های زیادی در اطراف شهرهای آذربایجان وجود دارند ، این نواحی بیشتر وقت گردشگران را به خود اختصاص داده و باعث می گردد که گردشگران از تفریحات فراوان این تور غافل گردند.

تفریحاتی که در تور آذربایجان وجود دارند؟

در طی سالیان اخیر صنعت گردشگری این کشور پیشرفت های زیادی کرده است .مجموعه های تفریحی بزرگی که در ده سال اخیر در این کشور افتتاح گشته است و همین طور پارک های آبی مدرن و وسیع ، سالن های بزرگ جهت برگزاری فستیوال های فصلی و دائمی ، دعوت از موزیسین ها و هنرمندان مشهور جهانی ، فستیوال های رقص و موسیقی و تئاترو آکروبات و … که در این کشور برگزار می گردند ؛و همچنین سالن های اپرا و باله که در طول سال فعال می باشد ، سبب می شوند که عده زیادی گردشگر از سراسر دنیا به این کشور سفر کنند.و تور آذبایجان از رونق زیادی برخوردار باشد.

فرودگاه های کشور آذربایجان

از فرودگاهی این کشور پرواز های زیاد و طولانی مدتی به پاریس ، لندن ، میلان و دیگر شهر های بزرگ دنیا انجام می گردد که همه این پرواز ها دارای استاندارد بین المللی می باشند . در این میان تور هوایی آذربایجان نیز با بهترین هواپیماها گردشگران را جابه جا نموده و یک پرواز راحت را برای مسافران این تور فراهم می سازد.

دلایل انتخاب زیاد تور آذربایجان توسط ایرانیان:

از آنجایی که کشور آذربایجان نزدیک کشور ما می باشد این مسئله باعث می گردد که عده زیادی از مردم ایران از راه های گوناگون تورهای این کشور را انتخاب کنند .به احتمال زیاد کوچکترین خصوصیت این تورها ، امکان سفر به شکل زمینی به آذربایجان است . این خصوصیت کوچک گاهی خیلی بزرگ به نظر می آید.

از آنجایی که تاا دو قرن قبل ،آذربایجان یکی از استان های ایران بوده است . و حال نیز اقوام ایران زیادی در این کشور مشغول زندگی می باشند. ولی بیشتر مردم آن آذری می باشند که فرهنگ آن ها بسیار نزدیک به فرهنگ ایران می باشد. و برخلاف مردم ترکیه مردم این کشور می توانند بدون کوچکترین مشکلی با ترک زبان های ایران صحبت کنند.

و این مسائل سبب می گردد که ایرانیان در تور آذربایجان احساس راحتی بیشتری داشته باشند. و به راحتی با مردم این کشور ارتباط برقرار کنند .آذربایجان ها نیز مردم ایران را دوست دارند.

هتل های کشور آذربایجان

• هتل استی بریج سوییتس
• هتل هالیدی این باکو

هتل هالیدی این باکو در آذربایجان
هتل هالیدی این باکو در آذربایجان

• هتل هیلتون باکو

  • هتل بلوار باکو
  • هتل بلوار در باکو آذربایجان
    هتل بلوار در باکو آذربایجان

• هتل گرند یوروپ باکو
• هتل قفقاز سیتی باکو