هنر

بیوگرافی ویشکا آسایش، موفق و چیره دست

بیوگرافی ویشکا آسایش و زندگی شخصی او

بیوگرافی ویشکا آسایش از روز تولدش یعنی 16 آبان سال 1351 آغاز می شود. او در شهر تهران به دنیا آمده و دارای خواهری با نام آویسا می باشد. تحصیلات او در زمینه ی طراحی صحنه و لباس بوده که با تحصیل در کشور انگلستان موفق به دریافت مدرک کارشناسی این رشته شده است. به همین دلیل علاوه بر بازیگری به طراحی لباس و طراحی صحنه هم می پردازد. در مورد خانواده ی او باید به این نکته اشاره کنیم که ویشکا آسایش خواهر زاده ی مازیار پرتو و نوشین پرتو می باشد. مازیار پرتو فیلمبردار معروف و نوشین پرتو نویسنده و شاعر می باشد. برای مطالعه ی ادامه ی بیوگرافی ویشکا آسایش به شما پیشنهاد می شود تا با مجله ی هنر و سرگرمی آبی همراه باشید.

زمانی که او 14 ساله بود به همراه خواهرش برای تحصیل راهی انگلستان شدند. اما در این راه به هدف نرسیده و باز به ایران بازگشتند. او در ایران به تحصیلات دبیرستانی خود ادامه داده و دیپلم خود را دریافت کرد. سپس برای اولین بار در نقش قطام در سریال امام علی بازی کرده و بعد از آن دوباره برای ادامه ی تحصیلاتش در دانشگاه راهی انگلیس شد.

بیوگرافی ویشکا آسایش

همسر او رضا قبادی بوده و حاصل ازدواج آن ها پسری با نام گیو می باشد.

او درباره ی نحوه ی آشنایی اش با همسرش می گوید که زمانی که لندن زندگی می کرده است، با همسرش آشنا شده است. او حدود دو سال نسبت به رضا قبادی احساس علاقه داشته و سرانجام پس از این مدت تصمیم گرفته تا خودش این موضوع را با او مطرح کند. به این ترتیب آغاز آشنایی آن ها شکل گرفته است. پسر آن ها متولد سال 84 است.

او یکی از بانوانی است که علاقه ی زیادی به ورزش هم دارد. از کودکی نسبت به ورزش های مختلف علاقه نشان داده و در زمینه ی کوه نوردی، دوچرخه سواری، شنا و سوارکاری فعالیت داشته است. او حتی موفق شده تا در کوهنوردی حرفه ای، قله ی دماوند را فتح کند.

بیوگرافی ویشکا آسایش در عرصه ی هنر

در بیوگرافی ویشکا آسایش می خوانیم که او برای اولین بار در نقش قطام در سریال امام علی بازی کرده است. این نقش مربوط به سال 75 بوده و با درخشش در آن ویشکا آسایش توانست به ادامه ی بازیگری خود بپردازد. پیشنهاد این نقش را محمد رضا شریفی نیا به او داده و در واقع پایه ی ورود او به عرصه ی بازیگری توسط محمد رضا شریفی نیا بنیان نهاده شده است.

داوود میرباقری که در سریال امام علی از ایفای نقش ویشکا رضایت داشت او را در یکی از ساخته های سینمایی خود با نام ساحره نیز دعوت کرد و بدین ترتیب اولین فیلم سینمایی ویشکا آسایش نیز کلید خورد.

او علاوه بر قطام در چند نقش تاریخی دیگر نیز بازی کرده است. دلیل آن را کسب تجربه و هیجان و در کنارش آموزش کارهایی نظیر سوارکاری و شمشیر زنی می داند. او در نقش جعده در سریال مختارنامه نیز حضور داشت.

بیوگرافی ویشکا آسایش

علاوه بر این ها او در نقش های ماندگار دیگری نظیر هدی در مجموعه ی پرده نشین و خانم دارابی در ورود آقایان ممنوع اشاره کرد.

او در تلویزیون در سریال های پرطرفداری نظیر دیوار به دیوار 1 و 2 و پرده نشین بازی کرده است. بازی او در سریال نهنگ آبی و دراکولا نیز از دیگر نقش هایش در نمایش خانگی می باشد.

در سینما نیز در فیلم های معروفی چون مسافر ری، هشت پا، ورود آقایان ممنوع، نهنگ عنبر، خوب بد جلف و ما همه با هم هستیم بازی کرده است.

سوابق ویشکا آسایش نشان می دهد که او نه تنها در زمینه ی کارهای تاریخی بلکه در ژانر کمدی نیز ماهر و با تجربه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا