هنر

بیوگرافی نوید محمد زاده، بازیگری جوان و با استعداد

خلاصه‌ای از بیوگرافی نوید محمد زاده و زندگی شخصی او

درباره ی بیوگرافی نوید محمد زاده باید گفت که او در هفدهم فروردین ماه سال ۱۳۶۵ به دنیا آمده است. او دارای خانواده‌ای پرجمعیت می باشد. این خانواده ی پرجمعیت دارای ۱۲ فرزند بوده که او آخرین فرزند خانواده است. نوید محمدزاده همواره از پدر و مادرش قدردانی کرده و با بزرگی از آنها یاد می کند. در مورد تحصیلات وی باید گفت که دارای مدرک فوق دیپلم عمران بوده اما با شرکت در کلاس های بازیگری توانسته زندگی هنری خود را آغاز کند. زندگی هنری از سال ۱۳۸۲ آغاز شد و در روند بازیگری خود با همبازی شدن با فرشته حسینی در سریال نمایش خانگی قورباغه با او آشنا شده و این آشنایی منجر به ازدواج آن ها در سال ۱۴۰۰ شد.

وی در دوران نوجوانی علاقه ی بسیار زیادی به فوتبال داشت اما عشق به سینما مسیر او را عوض کرده و به عنوان چهره ی موفق هنری شناخته شد.

او درمورد روحیات و اخلاقیات خود بیان می کند که به ایده آل بودن و به درستی انجام دادن هر کاری معتقد است و هرگز نمی تواند اشتباهات خود را مورد بخشش قرار دهد. به همین دلیل همواره سعی می کند تا از عهده ی هر کاری به خوبی برآید اما هرگز به خود مغرور نشود. او به گفته ی خودش هنوز با وجود شهرتی که به دست آورده است، به دنبال جوانانی با استعداد و پرتلاش می گردد تا آن ها نیز مانند خودش بتوانند هنر خود را به نمایش گذارند.

بیوگرافی نوید محمد زاده و زندگی هنری

بیوگرافی نوید محمد زاده بیان می کند که او در سال ۸۶ با بازی در فیلم میان ابر ها پا به سینما گذاشته است و به عنوان نقش مکمل مرد فعالیت داشته است. در همان سال نیز جوایزی را برای بازی در تئاتر های مختلف دریافت کرد. سپس در سال ۸۷ با بازی در نمایشی با نام ماه در آب به صورت حرفه‌ای و جدی وارد دنیای تئاتر شد. فعالیت ‌های او در عرصه ی سینما باعث شد تا عناوین و جوایز متفاوت و متعددی را دریافت کند. برای آگاهی از این عناوین و جوایز مجله ی موفقیت و سلامت آبی شما را به مطالعه ی ادامه ی این محتوا دعوت می کند.

عناوین و جوایز موجود در بیوگرافی نوید محمدزاده

نوید محمد زاده با بازی در فیلم عصبانی نیستم، به نامزدی دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد درآمد. اما این نامزدی دستخوش رویداد هایی شد و جایزه به او تعلق نگرفت. وی از این اتفاق به عنوان تلخ ترین خاطره ی زندگی هنری اش یاد می‌کند.

وی در سال ۱۳۹۴ در فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی با نام ابد و یک روز بازی کرد. این فیلم بسیار مورد توجه قرار گرفته و ۹ سیمرغ بلورین سی و چهارمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر را دریافت کرد. در این میان سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد به نوید محمدزاده تعلق گرفت.

نوید محمدزاده در فیلم لانتوری نیز بازی فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت. اما این فیلم موفق به دریافت جایزه ای نشد.

بیوگرافی نوید محمد زاده

در سال ۱۳۹۵ فیلمی با نام بدون تاریخ بدون امضا، تولید شد و در جشنواره های بین المللی جوایز مختلفی را دریافت نمود. بازی در این فیلم منجر به برنده شدن نوید محمد زاده به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در جشنواره ی فجر شد.

فیلم های مغزهای کوچک زنگ زده و متری شش و نیم نیز از دیگر بازی های درخشان این بازیگر می باشند.

نوید محمدزاده با بازی در نقش نوری در سریال نمایش خانگی قورباغه به کارگردانی هومن سیدی توانست در این عرصه نیز اثری درخشان از خود به جای گذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا