هنر

بیوگرافی نازنین بیاتی، بازیگری جذاب و شیرین

بیوگرافی نازنین بیاتی و زندگی شخصی او

با مطالعه ی بیوگرافی نازنین بیاتی در می یابیم که او در روز 15 دیماه سال 1368 در تهران به دنیا آمده است. رشته ی تحصیلی او تئاتر بوده و در گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده است. او غیر از بازیگری به طراحی لباس و صداپیشگی نیز پرداخته است. البته ورودی به دنیای موسیقی هم داشته است.

مادر وی اهل شهر قم می باشد و پدرش اهل تفرش است. دو خواهر دارد که ندا و نغمه نام دارند. او هم اکنون در تهران زندگی می کند.

یک ماجرای جالب اما تاسف انگیز درباره ی نازنین بیاتی وجود دارد. زمانی که سریال گلشیفته در نمایش خانگی در حال پخش بود یکی از بازیگران آن با نام سورنا غضنفری درگذشت.

بیوگرافی نازنین بیاتی

اما تعدادی از خبرگزاری ها به اشتباه خبر فوت نازنین بیاتی را منتشر کردند.

درباره ی شخصیت نازنین بیاتی باید گفت که او فردی بسیار فعال و پر انرژی می باشد. او بسیار شاد و برون گرا بوده و دوست دارد به خواسته هایش خیلی سریع برسد. به گفته ی خودش از تجربه ی هیجان لذت می برد و به همین دلیل دوست دارد تا در فیلم های هیجانی نیز به بازیگری بپردازد. او می گوید در فیلم رخ دیوانه در صحنه ای که قرار بود ماشین، دور 360 درجه ای بزند، ترجیح داده تا به جای بدلکار خودش در کنار راننده بنشیند و آن صحنه را تجربه و بازی کند.

عجله داشتن در رسیدن به خواسته هایش باعث شده تا شخصیتی عجول داشته باشد و رفتارهای سریعی از خود نشان دهد.

او هم بازی شدن با خسرو شکیبایی را یکی از آرزوهای تحقق نیافته ی خود می داند. در مورد شباهتش با ترانه علیدوستی نیز ابراز خوشحالی و خرسندی کرده و آن را به فال نیک می گیرد.

در مورد خبرهای نامعتبر و نادرستی هم که درباره ی او منتشر می شود، احساس بی تفاوتی کرده و تلاش می کند تا بدون واکنش از آن ها دور شود.

اگر علاقه مند به مطالعه ی بیوگرافی نازنین بیاتی در عرصه ی هنر می باشید، با مجله ی هنر و سرگرمی آبی همراه شوید.

بیوگرافی نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی و زندگی هنری او

نازنین بیاتی در رشته ی طراحی صحنه تحصیل کرده است، اما از ترم چهارم دانشگاه با گذراندن درس مبانی علاقه مند به دنیای بازیگری شده است. او بدون آن که به کلاس بازیگری برود با تست دادن در دفتر یکی از کارگردانان به دنیای بازیگری پا گذاشته است.

او در سال 91 با سریال عروسکی شکرستان همکاری می کرد. این همکاری مربوط به طراحی دکور، طراحی لباس و صداپیشگی شخصیت های رویا و پیشگو می شد.

او در همین سال برای بازی در فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی انتخاب شد. این باعث شد تا نازنین بیاتی با بازیگران مطرحی هم بازی شده و از تجارب و توانایی های بهره بگیرد. او در این فیلم بدون دریافت فیلم نامه به بازی می پرداخت. همه ی این عوامل دست به دست هم داد تا برای همین نقش، نامزد سیمرغ بلورین جشنواره ی فیلم فجر شود و جایزه ی بهترین بازیگر نقش اول زن را در جشن منتقدان سینما به دست آورد.

او در طول سابقه ی کاری خود در فیلم های زیادی روی پرده ی سینما ظاهر شده است. از جمله ی این فیلم ها می توان به فرشته ها با هم می آیند، آینه بغل، مغزهای کوچک زنگ زده، مادری، دینامیت و زعفرانیه 14 تیر اشاره کرد. در این میان آینه بغل اولین تجربه ی کار کمدی او به حساب می آید.

او در مجموعه های مانکن و گلشیفته نیز در نمایش خانگی حضور داشته است و جایزه ی بهترین بازیگر را برای سریال گلشیفته در جشن حافظ به دست آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا