هنر

بیوگرافی محمد رضا گلزار و یک زندگی لاکچری

خلاصه ای از بیوگرافی محمد رضا گلزار

بیوگرافی محمد رضا گلزار بسیار جالب است. مجله ی موفقیت و سلامت آبی شما را به مطالعه ی خلاصه ای از آن دعوت می کند. او متولد سال 1356 هجری شمسی می باشد. تحصیلات او در رشته ی مهندسی مکانیک بوده است. او در مصاحبه ای بیان کرد که مدتی به عنوان مدرس رشته ی معارف در یک موسسه ی کنکور فعالیت داشته است. وی از سال 1377 فعالیت های هنری خود را آغاز کرده است. زمینه ی فعالیت های او بازیگری، مدلینگ، خوانندگی، نوازندگی و مجری گری می باشد. او در فضای مجازی فعال بوده و زندگی لاکچری را دوست دارد. همواره از ماشین های لوکس و لباس های فاخر استفاده کرده و به ورزش و بدن سازی نیز می پردازد. البته باید گفت که او بازیکن تیم های والیبال کشور بوده و به عنوان مربی بدنساز تیم ارتعاشات صنعتی نیز فعالیت داشته است.

بیوگرافی محمد رضا گلزار

فعالیت موسیقی او نیز با شرکت در گروه آریان به عنوان نوازنده ی گیتار آغاز شد. در این عرصه نیز بسیار مشهور گشته اما در ادامه بازیگری را انتخاب کرد. او در سال 1379 با بازی در فیلم سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری وارد عرصه ی سینما شد. او تا سال ها وارد تلویزیون نشده بود و حتی برای مصاحبه نیز در برنامه های تلویزیونی شرکت نکرده بود. اما با گذشت زمان این اتفاق افتاد و سرانجام به مجری گری او در مسابقه ی برنده باش منجر شد.

از جمله آثار سینمایی که این بازیگر در آن ها به ایفای نقش پرداخته است، عبارتند از: سام و نرگس، شام آخر، زمانه، بالای شهر پایین شهر، زهر عسل، چشمان سیاه، کما، سیزده گربه روی شیروانی، بوتیک، گل یخ، شام عروسی، آتش بس، تله، کلاغ پر، توفیق اجباری، مجنون لیلی، مثل آن شب، دو خواهر، دموکراسی تو روز روشن، شیش و بش، در امتداد شهر، تو و من، بانویی از ماه، دلم می خواد، مادر قلب اتمی، خشکسالی و دروغ، سلام بمبئی، آینه بغل، رحمان 1400 و ما همه با هم هستیم.

بیوگرافی محمد رضا گلزار

او در نمایش خانگی نیز در فیلم های ساخت ایران، عشق تعطیل نیست، عاشقانه، ساخت ایران 2 و گیسو بازی کرده است.

مجری گری در برنامه های برنده باش و هفت خان نیز از دیگر کارهای او می باشد.

ویژگی های هنر محمد رضا گلزار

بیوگرافی محمد رضا گلزار نشان می دهد که او شخصی علاقه مند به زندگی های شیک و اعیانی است. او به دلیل ویژگی های چهره ای و ظاهری به شهرت به همین دلایل متهم است. اما بعید است که بازیگری با چنین کارنامه ی بلند بالایی تنها به دلیل ظاهری جذاب مشهور شده باشد. او در آثاری بسیار معتبر بازی کرده و با فعالیتی که در زمینه ی مدلینگ داشته دیگر نیازمند به کسب شهرت با چهره ی زیبای خود نبوده است. بازی او در کنار کارگردانان و بازیگران بسیار مطرح سینما گواهی دیگر بر توانایی ها و استعدادهای او می باشد.

تنوع در حرفه ی او بسیار جالب توجه است. او هم در زمینه ی هنر و هم در زمینه ی ورزشی فعال بوده است. فعالیت در رشته ی والیبال و بدن سازی و عرصه ی بازیگری و سینما و تلویزیون از او شخصیتی شگفت انگیز ساخته است.

زیبایی ظاهری و ثروت و علاقه به لباس های فاخر و زندگی لوکس، اصلا ویژگی های بدی نیست. هر کسی می تواند آن طور که دوست دارد زندگی کند. علاقه مندان به بازیگران معروف نیز می توانند با مطالعه و تحقیق به کشف راز موفقیت آن ها پرداخته و از آن ها درس بگیرند. شهرت بازیگران معمولا باعث می شود تا از سمت مخاطبان مورد قضاوت قرار بگیرند. اما چنین کاری تجاوز به حریم خصوصی آن ها بوده و نیازمند رسیدگی های بیشتر و فرهنگ سازی و مدیریت های شخصی آن ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا