هنر

بیوگرافی رامبد جوان، حضور در همه ی عرصه های هنر

بیوگرافی رامبد جوان و زندگی شخصی

در بیوگرافی رامبد جوان مشاهده می شود که وی در روز اول ماه دی سال ۱۳۵۰ به دنیا آمده است. محل تولد او خیابان شهرآرای تهران می باشد. به گفته ی خودش، او در خانواده ‌ای سنتی و دارای اصالت آذری رشد یافته است. او دارای یک خواهر است که از او بزرگتر می باشد. او برخلاف سایرین علاقه ی چندانی به فوتبال نداشته اما در زمینه ی موسیقی علاقه ی زیادی از خود نشان می دهد.

درباره ی زندگی مشترک رامبد جوان باید گفت که او در دهه ی ۷۰ با ماندانا روحی زندگی مشترک را آغاز کرده اما پیش از آن که خبر این ازدواج فراگیر شود پایان یافته است. چند سال بعد، رامبد جوان با سحر دولتشاهی ازدواج می کند. پایه ی آشنایی آن ها را یک نمایش تئاتر ایجاد کرده است. آن ها در زمان زندگی مشترک خود در سریال تلویزیونی مسافران حضور داشتند.

اما این زندگی نیز نافرجام مانده و آن ها از هم جدا شدند. رامبد جوان هم اکنون با نگار جواهریان ازدواج کرده و صاحب یک فرزند دختر کوچک می باشد. در ادامه با مجله ی هنر و سرگرمی آبی همراه باشید.

بیوگرافی رامبد جوان

بیوگرافی رامبد جوان و زندگی هنری

بیوگرافی رامبد جوان در عرصه ی هنر با تئاتر آغاز می شود. وی از تئاتر شروع کرده و سپس به فعالیت در تلویزیون و بعد از آن در سینما پرداخته است. بازیگری روی صحنه ی تئاتر را از سال ۷۳ شروع کرده و شروع کارهای تلویزیونی او مربوط به همین سال و مجموعه ی صرفه جویی در آب می باشد.

بعد از آن در برنامه ی نوروز ۷۴ در تلویزیون شرکت کرده و سپس به ایفای نقش کوتاهی در سریال محبوب همسران پرداخته است. با جلب توجه کارگردانان در این بازی کوتاه، توانست بر روی سکوی پرش بزرگی قرار گیرد و در نقش فرید صباحی در سریال تلویزیونی خانه ی سبز بازی کند. سریال خانه ی سبز سریال محبوب دهه ی هفتاد بود که در آن بازیگران معروفی مانند خسرو شکیبایی، حمیده خیرآبادی، مهرانه مهین ترابی و اکرم محمدی بازی می‌کردند.

بعد از این سریال بازیگری رامبد جوان افول پیدا کرده اما در زمینه ی نویسندگی در مجموعه‌ های در همین حوالی و تولدی دیگر درخشان ظاهر شد. سپس به ایفای نقش در سریال کت جادویی پرداخت و محمد حسین لطیفی، به او فرصت بازی به عنوان پسری سرخوش و فقیر را داد که بنا به اتفاقات موجود در روند داستان دارای کتی جادویی شد که همواره از جیب های آن پول نقد به دست می آمد. این سریال فرصتی برای بازی در فیلم سینمایی مومیایی 3 را برای رامبد جوان فراهم کرد و او برای همیشه در زمینه ی بازیگری به چهره ای معروف تبدیل شد.

بیوگرافی رامبد جوان

خلاصه کارنامه هنری رامبد جوان

رامبد جوان دارای کارنامه ی هنری بسیار بلند بالایی می باشد. اما به طور خلاصه می توان گفت که او در قاب تلویزیون به کارگردانی چهار مجموعه پرداخته است. این مجموعه ها گمگشته، نشانی، مسافران و توطئه ی فامیلی بودند.

او در زمینه ی کارگردانی کارهای سینمایی نیز فیلم‌ هایی نظیر اسپاگتی در هشت دقیقه و ورود آقایان ممنوع را در کارنامه ی خود دارد. فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه، جایزه ی بهترین کارگردانی جشنواره ی بین‌المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان را به دست آورد.

هرچند بیشتر فعالیت های رامبد جوان مربوط به کارهای کمدی و طنز می باشد، اما بازی در فیلم گناهکاران و کارگردانی فیلم نگار جزء فعالیت های ژانر درام – جنایی او می باشد.

مجموعه ی خندوانه نیز که از شبکه ی نسیم پخش می‌شد و در چندین فصل مورد تولید قرار گرفت به اجرا و کارگردانی رامبد جوان بود. این مجموعه نیز در بین مخاطبان بسیار محبوب واقع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا