Let’s travel together.

بهترین رستوران های کوشی آداسی

بهترین رستوران های کوشی آداسی

0 46

بهترین رستوران های کوشی آداسی : شاید یکی از دغدغه های بیشتر گردشگران زمانی که وارد یک کشور جدید می شوند ، پیدا کردن غذاهایی می باشد که با ذائقه آن ها سازگار باشد .غذا و خوراک هر سرزمینی ریشه در فرهنگ و سنت مردم آن سرزمین دارد . مانند تمام تورها در تور کوش آداسی نیز تا پای گردشگران به خاک این شهر می رسد ، در مورد غذاها ، سوغات و رستوان های کوش آداسی پرس و جو می کنند . مجله تور و گردشگری آبی در این مقاله تصمیم دارد تا شما عزیزانی را که قصد سفر با تور کوش آداسی یا تور ترکیه را دارید ، با بهترین رستوران های کوش آداسی آشنا سازد تا مشکلی در خصوص غذا در طی سفر خود به این شهر زیبا نداشته باشید . لطفا در ادامه همراه ما باشید.

بهترین رستوران های کوشی آداسی

در حقیقت کوش آداسی یک بندر تاریخی می باشد که حوادث زیادی را تا به امروز به خود دیده است و بارها و بارها شکست و ویرانی را تجربه کرده ولی هر دفعه سربلند و دلفریب تر از گذشته توانسته است که قامت راست کند و در حال حاضر نیز یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در تور ترکیه به شمار می آید. این بند به خاطر سکوت و آرامش ساحل های خود ، امروزه در دنیا شهرت پیدا کرده است به طوری که سالانه عده ی زیادی از گردشگران از سراسر دنیا این شهر زیبا را برای سفر خود انتخاب می کنند.

  بیوک آدا از مشهورترین جزایر استانبول ترکیه

بهترین رستوران های کوش آداسی

 رستوران هالیدی این

رستوران هالیدی این دارای محیط گرم و صمیمی بوده و حسابی مشتریان خود را به خود وابسته می کند این رستوران بیشتر به کباب های والی اش معروف است. این رستوران به صورت شبانه روزی به مشتریان خود خدمات رسانی می کند به گونه ای که حتی در صورتی که شما نیمه شب هم هوس کباب والی بکنید می توانید به این رستوران مراجعه کرده و کباب خود را سفارش دهید.

رستوران اوز اورفا

برای غالب ما مسلمانان صرف غذای حلال از اهمیت زیادی برخوردار می باشد به همین خاطر هم زمانی که وارد یک کشور غریبه می شویم سعی می کنیم که غذای خود را در رستوران های حلال صرف کنیم . در صورتی که شما نیز قصد سفر با تور ترکیه به کوش آداسی را دارید و یا اینکه در حال حاضر در تور کوش آداسی می باشید و می خواهید ناهار صرف کنید می توانید از لیدر تور خود درخواست کنید تا شما را به اوزاورفا ببرد. در این رستوران تمام غذاهایی که برای مشتریان عرضه می شود حلال می باشد شما نیز می توانید یکی ای غذاهای حلال این رستوران مانند ران مرغ و … را سفارش دهید.

رستوران اوز اورفا

 رستوران اوستا کاظم

رستوران اوستا کاظم یکی از رستوران های سنتی کوش آداسی می باشد که هم به دلیل تاریخی بودن و هم به خاطر فضای تاریخی و غذاهای دریایی و هم به خاطر تنوع زیاد در پخت و سرو ماهی ها و مواد غذایی تر و تازه اش دارای شهرت زیادی می باشد. در صورتی که شما هم علاقه مند به رستوران نوستالژیک با میزها و صندلی های چوبی می باشید ، و دوست دارید در این گونه رستوران ها غذای دریایی میل نمایید می توانید در سفر خود به کوش آداسی در این رستوران اوستا کاظم غذا میل کنید.بیشتر از نیم قرن از عمر این رستوران سپری شده است.

  مرکز خرید AVM کوش آداسی

 رستوران های اطراف بازار ماهی

ما به شما توصیه می کنیم که اگر در سفر خود به کوش آداسی به بازار ماهی این شهر بندری سری زدید و یک ماهی تازه خریداری نموداید ، ماهی تازه خود را به یکی از رستوران های اطراف این بازار بدهید تا یک خوراک خوشمزه برای شما تهیه کنند.

 رستوران اوکسی مارینا

خیلی از افراد بر این باور می باشند که سه چیز سبب می شود که اشتهای آدمی باز شود ، موسیقی ، خبر خوب ، منظره دلنشین. که اگر این رستوران دارای دو مورد اولی نباشد حتما مورد سومی را دارد . رستوران اوکسی مارینا بیشتر برای آن دسته از افرادی مناسب می باشد که تصمیم دارند نه تنها بر اشتهای سیری ناپذیر خود غلبه کنند بلکه از مناظر زیبای این رستوران نیز لذت ببرند . لذا در صورتی که می خواهید غذای خود را در کنار یک منظره دلنشین میل نمایید ، بهتر می باشد که از قبل یکی از میزهای شیک و لوکس این رستوران را در تراس آن رزرو نمایید تا سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

 رستوران آولو

در صو رتی که دوست دارید در سفر خود به کوش آداسی طعم غذاهای محلی این جزیره زیبا را بچشید ، پیشنهاد می کنیم که سری هم به رستوران آولو بزنید در این رستوران غذاهای خوشمزه ای مانند گوشت کباب پاتلیجانلی ، لاهماجون و… برای مشتریان سرو می شود .

  رستوران اسمالی کاویت استانبول

رستوران های کوش آداسی به غیر از اینکه از امتیاز ارائه غذاهای محلی و سنتی برخوردار می باشند ، هر کدام از این رستوران ها در سرویس دهی فوق العاده بوده و امکانات منحصر به فردی را برای پذیرایی از کودکان و معلولان تدارک دیده اند. و مهمترین مزیت این رستوران ها فضا و موقعیت جغرافیایی آن ها می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.