Let’s travel together.

بهترین رستوران های تفلیس بخش اول

0 41

تفلیس شهر تاریخی و قدیمی تایلند دارای رستوران های بسیاری زیادی است که در بیشتر این رستوران ها غذا های مخصوص گرجستان و غذا های سنتی و خاص این کشور طبخ می شود که دارای طرفداران بی شماری است از آن جایی که تعداد این رستوران ها بسیار زیاد است شما می توانید که به راحتی غذایی که دوست دارید را در یکی از این رستوران ها میل کنید.

ممکن است که شما هم جز افرادی باشید که در سفر به این شهر دلتان بخواهد که در این کشور از غذا های گرجی خوشمزه و باکیفیت امتحان کنید خب این طبیعی است که در انتخاب یک رستوران خوب دچار تردید شوید از همین رو هم ما در این بخش برای شما می خواهیم درباره بهترین رستوران های تفلیس برای تان اطلاعاتی را بدهیم و رستوران های با کیفیت را برای تان معرفی کنیم پس در این بخش ما را همراهی نمائید.

بهترین رستوران های تفلیس
این رستوران ها عبارتند از:

  • رستوران پاسانایوری restaurant pasanauri
  • رستوران شاوی لومی Shavi Lomi
  • رستوران آمرا Amra
  • رستوران ماپشالیا Mapshalia
  • رستوران Tsiskvili
  • رستوران زاخاریچ Zakharich
  • رستوران ساخاچاپور Sakhachapure
  • رستوران دادیانی Dadiani
  • رستوران باربارستان Barbarestan
  • رستوران سالوبی بیا Salobie Bia

رستوران پاسانایوری restaurant pasanauri

بهترین رستوران ها همیشه بهترین و معروف ترین غذا ها را طبخ می کنند پس ما در ابتدا برای شما از بهترین غذا های گرجستان می گوییم که بدون شک یکی از محبوب ترین و معروف ترین غذاهای گرجستان غذای پپر طرفدار خینکالی است، این غذا را بی شک تمام توریست ها و گردش گرانی که به این شهر سفر کرده اند امتحان کرده اند پس این یکی از غذایی است که احتمالاشما هم در سفر به تفلیس دوست دارید که طعم آن را حتما امتحان کنید.

  ستون های باتومی

پس بهتر است که برای تست این غذا شما مستقیم به سمت رستوران پاسانایوری بروید زیرا که یکی از بهترین غذا های این رستوران خینکالی است که در این رستوران به خوشمزگی معروف اند. این رستوران در تفلیس دارای دو شعبه است که شعبه ای که در میدان مایدان قرار گرفته است به طور ۲۴ ساعته باز است.پس در صورت سفر به این شهر شما یک تجربه ناب از غذا های اصیل گرجی را می توانید که داشته باشید.

نوع چیدمان این رستوران طوری است که شما بسیار راحت می توانید باشید طوری که در این رستوران صندلی های چوبی جدا از هم چیدمان شده اند. شما می توانید که در این رستوران اثر های متفاوتی از نقاشی های رابرت کاپا را ببینید زیرا که در دیوار های این رستوران پر است از تابلو های سیاه و سفید که همان طور که گفتیم همگی این نقاشی ها اثر رابرت کاپا هستند. دیدن این نقاشی ها می تواند که برای تان بسیار جالب باشد درباره این رستوران نکته ی جالب این که یک سفره پر از غذا های گرجی بر روی سقف قرار گرفته است. شما اگر به دنبال یک رستوران شیک و زیبا هستید باید بگوییم که رستوران آمرا از بهترین رستوران های تفلیس است.

رستوران شاوی لومی Shavi Lomi

یکی از بهترین رستوران های شهر تفلیس و اولین رستورانی که غذا های سنتی را با غذا های مدرن ترکیب کرد می توان رستوران شاوی لومی را نام برد شما با ورود به این رستوران و با دیدن دکوراسیون خاص آن احساس خوبی را می توانید که داشته باشید زیرا که در این رستوران برای تزیین و زیبایی از میز و صندلی های زیبا، فرش های قدیمی و وسایلی که گرجی ها قرن هاست استفاده می کنند استفاده کرده اند این رستوران بسیار محیط صمیمی خوبی را دارد.

  فرهنگ شهر تفلیس

شما می توانید که با سفارش یک غذا در این رستوران طعم چندین غذای گرجی را با هم بچشید زیرا که در این بشقاب بزرگ انواع طعم های مختلف مثل pkhali گرجی، نان ذرت، ترشی و پنیر استفاده شده است که شما مطمئنا از این همه طعم و رنگ بسیار خوشتان می آید.

Dadiani

برعکس رستوران ماپشالیا این رستوران هم مخصوص غذاهای مگرلی است اما با این تفاوت که بسیار بزرگ تر است و هم اینکه منو های بسیار متنوعی را دارد. درست است که این رستوران کمی گران است و شکل بسیار لوکسی را دارد اما مهم ترین چیز دکوراسیون و طعم غذا هایش است که آنقدر فوق العاده است که می ارزد که شما یک وعده غذایی را در این رستوران میل کنید. الارجی و گبجالیا یکی از خوشمزه ترین غذا های این رستوران است که این غذا ها مورد پسند خیلی از گردش گران قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.