Let’s travel together.

معرفی بهترین رستوران های بدروم

0 50

رستوران های بدروم

از انجایی که کشور ترکیه در همسایگی کشور ما قرار دارد و هم امکان سفرهای زمینی و هم سفرهای هوایی به این کشور وجود دارد و همین طور این کشور دارای نقاط گردشگری وتاریخی زیادی می باشد ، لذا عده ی زیادی از ایرانیان این تورهای ترکیه را خریداری می کنند. ولی شما عزیزان برای اینکه بتوانید از سفر خود به این کشور لذت بیشتری ببرید ، بهتر می باشد که قبل از سفر خود با تور ترکیه اطلاعاتی را در مورد این جاذبه ها ، هتل ها و همین طور رستوران ها و مراکز خرید این کشور به دست آورید . مجله تور و گردشگری آبی در همین راستا در این مقاله سعی دارد تا شما را با بهترین رستوران های بدروم آشنا سازد.لطفا در ادامه همراه ما باشید.

رستوران های بدروم

آشنایی با بهترین رستوران های بدروم

رستوران اورفوز

رستوران اورفوز یکی از بهترین رستوران های شهر بدروم ترکیه می باشد که خوشمزه ترین غذاهای دریایی را می توان در منو غذای این رستوران مشاهده نمود. که از جمله این غذاهای خوشمزه دریایی می توان به ساردین ساسین ، حلزون دریایی همراه با ترشی تازه با لیمو اشاره داشت. در صورتی که شما نیز علاقه مند می باشید که از خوردن غذاهای دریای در یک محیط فوق العاده زیبا لذت ببرید بهتر می باشد که سفر خود با تور بدرم سری هم به این رستوران بزنید.

  مرکز خرید پانورا آنکارا

رستوران ممدوف یکی از بهترین رستوران های بدروم

این رستوران از صندلی های فوق العاده زیبا و منظره ای بی نظیر برخوردار می باشد و یکی از پرطرفدارترین رستوران های بدروم ترکیه می باشد که در آن برای مشتریان غذاهای خوشمزه ای مانند ساکسوکا ، ترکیب درخشان بادمجان سرخ شده با ماست و سس سیر ، فاوا یا همان خورا لوبیای فاوا و مالامارتوا ( کلماری سرخ شده ) ماهی ،ارائه می گردد. این رستوران در شهر بدروم و در خیابان گریسالتی قرار دارد.

بستنی پنگوئن

صرف یک بستی شیرین می تواند در طی سفر وعده غذایی شما را تکمیل نماید در ضمن شما را با ذائقه بومیان این شهر آشنا سازد. برای همین هم بهتر می باشد که به پنگوئن رفته و یا بستنی کره بادام زمینی میل کنید. چون این بستی بهترین و خوشمزه ترین دسر شهر بدروم می باشد.

رستوران ماکا کیزی

این رستوران در واقع اسکله ای در یکی از بهترین هتل های شهر بدروم می باشد .میز و صندلی های این رستوران به گونه ای رویایی در یک ایوان بزرگ چوبی چیده شده است تا مشتریان رستوران در کنار میل غذاهای خوشمزه این رستوران از منظره زیبا و رومانتیک دریا نیز لذت ببرند.

رستوران ماکاکیزی از ساعت 9 صبح تا 12 بامداد محیای ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد ولی اگر شما با تور بدروم سفر می کنید بهتر می باشد برای لذت بیشتر از مناظر این رستوران برای صرف شام به این رستوران مراجعه کنید.

  آشنایی با مسجد آبی در استانبول

رستوران لمون

رستوران لمون در حقیقت یک باغ سبز می باشد که صندلی ها و میزهای گران قیمتی در آنجا چیده شده است که زمان غروب آفتاب جلوه ای بسیار منحصر به فرد به باغ می دهند . شما می توانید قبل از صرف نمودن شام ، در زیر درختان رویایی این رستوران نوشیدنی های خوشمزه ای را میل کنید. سپس از غذاهای خوشمزه و منحصر به فرد این رستوران سفارش داده و در محیط رومانتیک غذای خود را میل نمایید.

این رستوران در شهر بدروم و در خیابان کارداک قرار گرفته است.حتما سعی کنید در سفر خود با تور ترکیه به این رستوران رومانتیک بدروم هم سری زده و لذت سفر خود را مضاعف کنید . چون یکی از بهترین چیزی که شما می توانید در طول سفر خود تجربه کرده و خاطره ای شیرین برای خود بسازید ،صرف غذاهای خوشمزه در محیطی رومانتیک و آرامش بخش می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.