Let’s travel together.

بهترین رستوران های استانبول با چشم انداز تنگه بسفر و آشنایی با آن ها

0 36

رستوران های مهم استانبول با چشم انداز تنگه بسفر

افراد زیادی علاقه مند می باشند که در طی سفر خود از غذاهای خوشمزه مقصد خود لذت ببرند و خوردن غذا در فضای باز و تماشای مناظر زیبا نیز این لذت را دوچندان می کند که رستوران های شهر استانبول با دارا بودن چشم انداز زیبا به تنگه بسفر دارای این ویژگی منحصربفرد می باشند .

اغلب رستوران های استانبول مخصوصا  رستوران هایی که در طبقات بالا و روی پشت بام ها قرار دارند می توانند چنین چشم انداز فوق العاده ای را به مشتریان خود ارائه نمایند به دلیل همین مسئله هم دارای مشتریان و طرفداران زیادی می باشند. در صورتی که شما نیز علاقه مند هستید که به شهر استانبول سفری داشته و از غذاهای فوق العاده و رستوران های این شهر لذت ببرید در ادامه با ترکیش تور همراه باشید.تا شما را با بهترین رستوران های استانبول آشنا سازیم.

بیشتر بخوانید : راهنمای سفر به استانبول

چند رستوران معروف شهر استانبول:

رستوران سانست گریل (Sunset Grill and Bar)

این رستوران در واقع یک سوشی بار می باشد که با همه رستوران های استانبول متفاوت می باشد .باید گفت که سرآشپزهای معروف و باتجربه رستوران سانست گریل ، حسین ارسلان و همکار ژاپنی وی هیروکی تاکمورا توانسته اند با عرضه غذاهای خوشمزه و همچنین فضای فوق العاده ، این رستوران را به یکی از بهترین رستوران های استانبول با چشم انداز بسفر مبدل سازند. شما عزیزانی که قصد سفر به شهر استانبول را دارید می توانید بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ترکی ، مدیترانه ای و ژاپنی را در این رستوران میل نمایید. ما به شما عزیزان توصیه می کنیم که جهت صرف شام به این رستوران تشریف ببرید چون بسفر در هنگام شب دارای چشم انداز بسیار زیبا و رومانتیکی می باشد.

  بخش های مختلف پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

رستوران سانست گریل

آدرس:Adnan Saygun Caddesi Yol Sokak No.2 Ulus Parki

رستوران میکلا (Mikla)

رستوران میکلا نیز از جمله بهترین رستوران های شهر استانبول به شمار می رود که دارای چشم انداز بسفر بوده و در بالای مارماراپرا واقع شده و چشم انداز پانوراما و 360 درجه به تمامی شهر و همچنین تنگه بسفر می باشد. رستوران میکلا در بالا پشت بام هتل قرار گرفته دارای چشم اندازی فوق العاده به شهر تاریخی استانبوا و جاذبه های معروف آن مانند ایاصوفیه می باشد و یک فضای رویایی و مناسب جهت صرف غذا می باشد. این رستوران غذاهای ارگانیک و تهیه شده از تازه ترین مواد اولیه را برای مشتریان خود ارائه می نماید و گستره وسیعی را غذا ها را برای مشتریان خود عرضه می دارد.در ضمن در صورتی که شما تمایل داشته باشید که پیش از غذا یک نوشیدنی خنک میل نماید می توانید به قسمت بار رستوران مراجعه داشته باشید.

آدرس: The Mamara Pera,15 Mesrutiyet Caddesi ,Beyoglu

رستوران ووگ(Vogue)

این رستوران با چشم انداز تنگه بسفر و شهر تاریخی استانبول و عرضه غذاهای خوشمزه ، دارای طرفداران زیادی در مابین مردم محلی و همین طور گردشگران و توریست ها می باشد. این رستوران طیف گسترده ای از غذاهای خوشمزه ترکی و بین المللی را به مشتریان خود ارائه می نماید. و از جمله بهترین رستوران های استانبول با چشم انداز بسفر به شمار می رود. شما عزیزان می توانید در این رستوران در حالی که از دیدن مناظر فوق العاده زیبا لذت می برید از بین غذاهای مدیترانه ای و سوشی و نوشیدنی های گوناگون این رستوران سفارش دهید.

  دبی جذابترین مقصد آسیایی با جاذبه های گردشگری جدید

رستوران ووگ

رستوران اولوس29(Ulus 29)

رستوران اولوس 29 هم از جمله بهترین رستوران های شهر استانبول محسوب می شود که یک رستوران کلاسیک بوده و دارای چشم انداز فوق العاده و زیبا به تنگه بسفر بوده و غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های گوارایی را برای مشتریان خود ارائه می نماید و دارای طرفداران زیادی می باشد . شما می توانید در محله اولوس و با فاصله از هیاهو و شلوغی محله تکسیم می توانید به این رستوران مراجعه نموده و مابین غذاهای مدیترانه ای ، ترکی و بین المللی آن رستوران غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید. به احتمال زیاد میل غذا در این رستوران به دلیل دارا بودن مناظر زیبایی آن برای شما مبدل به یک خاطره زیبا خواهد شد.

رستوران رینا (Reina)

این رستوران نیز دارای چشم انداز زیبایی به تنگه بسفر و شهر دیدنی استانبول می باشد و از آنجایی که رستوران رینا می تواند غذاهای ترکی و بین المللی خوشمزه ای را برای مشتریان خود ارائه نماید به همین خاطر دارای طرفداران زیادی در میان مردم محلی و گردشگران می باشد در واقع رینا دارای 6 رستوران و غذاخوری می باشد که هر یک دارای فضا و دکور منحصربه فردی بوده و محبوبیت زیادی دارند.

رستوران سوادا (Suada)

این رستوران نیز با دارا بودن چشم انداز بسیار زیبا به تنگه بسفر از جمله بهترین رستوران های شهر استانبول می باشد که در حقیقت رستوران سوادا درست در وسط هاس تنگه بسفر واقع شده و دارای چشم انداز 360 درجه ای و پانوراما به استانبول و بسفر می باشد . این رستوران نیز متشکل از 6 غذا خوری می باشد که هر یک قادر می باشند که غذاهای گوناگون بین المللی را برای مشتریان خود ارائه نمایند.

  راهنمای سفر به ترکیه , همه چیز در مورد تورهای مسافرتی ترکیه

شما عزیزان می توانید بهترین سوشی ها را در رستوران ایتسومی ، کباب ها و غذاهای ترکی را در رستوران های سوادا کباب و اصلان ، غذاهای خوشمزه ایتالیایی را در رستوران مزالونا و غذاهای دریایی را در جی بالیک و غذاهای گوناگون بین المللی را در رستوران سوادا 360 استانبول میل نموده و لذت ببرید.

رستوران زعفران (Safran)

رستوران سفران یا زعفران که در طبقه آخر یک هتل بین المللی قرار داشته و با دارا بودن چشم انداز زیبا به بسفر ، یکی دیگر از بهترین رستوران های شهر زیبای استانبول می باشد شما می توانید از این رستوران مناظر زیبای قصرها ، مساجد تاریخی و حرکت کشتی ها در آب را به نظاره بنشینید. موسیقی سنتی ترکی که در فضای این رستوران زعفران پخش می شود سبب می گردد که یک فضای رومانتیک و به خاطره انگیز برای غذا خوردن ایجاد شود .

رستوران زعفران

لازم به ذکر است که سرآشپز های این رستوران معروف نیز توانسته اند که جایزه بهترین منو و غذا را دریافت کنند و این رستوران قادر می باشد که بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ترکی و عثمانی را در یک فضای زیبا و رویایی برای توریست ها و مردم محلی این شهر ارائه نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.