گردشگری

بهترین برند صندلی تاشو سفری

بهترین برند صندلی تاشو سفری می تواند گزینه ای ایده آل برای نشستن در فضای باز و محیط های مختلف به ویژه در سفر محسوب شود. این صندلی از طراحی منحصربفردی برخوردار بوده و به خاطر قابلیت باز و بسته شدن آسان و داشتن حجم و اندازه کم و وزن سبک به راحتی حمل و نقل می شود و می توان از آن در موارد مختلفی استفاده نمود. اگر در سفر و یا در محیط خانه یا در حیاط و … نیاز به نشستن موقت داشته باشید صندلی تاشو انتخابی مناسب به شمار می رود. برای خرید بهترین برند صندلی تاشو سفری باید ابتدا با انواع این صندلی آشنا شوید و سپس با توجه نوع نیاز خود مناسبترین صندلی را انتخاب کنید. ما در مجله آبی برآن شدیم که مدل های مختلف صندلی تاشو سفری را به شما عزیزان معرفی کنیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

انواع صندلی تاشو سفری

صندلی تاشو سفری نیز همانند دیگر محصولات و لوازم مورد نیاز مسافرت و کمپینگ دارای انواع مختلفی است. برندهای گوناگونی اقدام به تولید صندلی تاشو می کنند و مدل های گوناگونی از این صندلی در بازار موجود است که هرکدام از ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود برخوردار می باشد.

1- صندلی تاشو سفری ساده

این مدل از صندلی سفری تاشو بدون تکیه گاه بوده و مانند یک چهارپایه ساده و معمولی می باشد. به خاطر نداشتن تکیه گاه و ساختار ساده باز و بسته شدن این صندلی راحت بوده و از وزن و حجم کمی برخوردار است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

2- صندلی تاشو سفری کلاسیک

این نوع صندلی تاشو دارای یک پشتی یا تکیه گاه می باشد که افراد می توانند به راحتی بر روی آن نشسته و استراحت لذت بخشی را تجربه کنند. به خاطر داشتن تکیه گاه حجم و اندازه صندلی کلاسیک بیشتر از مدل معمولی بوده و از وزن بیشتری نیز برخوردار می باشد.

3- صندلی تاشو سفری دسته دار

یکی دیگر از انواع صندلی تاشو سفری مدل دسته دار است. برای راحتی بیشتر در این صندلی دو دسته در طرفین تعبیه شده است که هنگام نشستن می توان دست ها را بر روی آنها قرار داد. این تکیه گاه ها از آویزان شدن دست ها جلوگیری می کند و باعث می شود نشستن بر روی صندلی به مدت زیاد خسته کننده نباشد. همچنین برخی از مدل های صندلی تاشو دسته دارف بر روی تکیه گاه دسته خود دارای جای مخصوص نگهداری لیوان، موبایل و … می باشند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

4- صندلی تاشو سفری سایبان دار

یکی از خاص ترین انواع صندلی تاشو مسافرتی مدل سایبان دار است. این صندلی برای افرادی که به نور آفتاب حساسیت دارند گزینه ای ایده آل محسوب می شود. سایبان مخصوص این صندلی از تابش مستقیم نور خورشید به افراد هنگام نشستن جلوگیری می کند.

5- صندلی تاشو سفری چند نفره

همه صندلی های مسافرتی تاشو به صورت یک نفره نمی باشند و برخی مدل ها چند نفره طراحی می شوند. خانواده هایی که جمعیت زیادی دارند و یا تورهای گردشگری و گروه های مختلف می توانند صندلی های دو نفره، سه نفره و چند نفره را تهیه کنند.

6- صندلی تاشو سفری چهارپایه

معمول ترین نوع صندلی مسافرتی تاشو صندلی چهارپایه می باشد. این صندلی دارای 4 پایه یا تکیه گاه بر روی زمین است که استحکام و مقاومت خوبی دارند و موجب حفظ تعادل بیشتر هنگام نشستن می شوند.

7- صندلی تاشو سفری سه پایه

صندلی های سه پایه ساختار ساده تر و وزن سبکتر و حجم کمتری نسبت به صندلی های چهار پایه دارند. به خاطر داشتن سه پایه حمل و نقل این صندلی راحتتر بوده و فضای کمی را اشغال می کند اما به اندازه صندلی چهارپایه سفری تاشو ثبات ندارد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

معرفی بهترین برند صندلی تاشو سفری

1- صندلی سفری تاشو مدل VK06

این صندلی از نوع صندلی های دارای تکیه گاه است و افراد می توانند هنگام نشستن به قسمت پشتی مخصوصی که تعبیه شده تکیه داده و استراحت لذت بخشی را تجربه کنند و کمتر احساس خستگی نمایند. بدنه این صندلی تاشو سفری فلزی می باشد که از مقاومت خوبی در برابر ضربه، خط و خش و رطوبت برخوردار است. این صندلی دارای پارچه ای با کیفیت می باشد که در اثر استفاده طولانی مدت دچار سایش یا پوسیدگی نمی شود. وزن این صندلی 1300 گرم بوده و باز و بسته شدن آن به راحتی صورت می گیرد.

 

صندلی تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

2- صندلی سفری مدل تاشو دسته دار

این صندلی از طراحی و ارگونومی منحصربفردی برخوردار است که راحتی زیادی را هنگام نشستن فراهم می کند و وجود دسته ها در دوطرف از آویزان شدن دست افراد و خستگی جلوگیری می نماید. برای پایه های این صندلی از آلومینیوم استفاده شده است که مقاومت خوب و انعطاف بالایی دارند و به راحتی باز و بسته می شوند.

پارچه کف و قسمت پشتی یا همان تکیه گاه صندلی بسیار باکیفیت و دارای استحکام بالا بوده که در طولانی مدت اسیب نمی بیند. در قسمت دسته صندلی نیز جای مخصوص قرار دادن لیوان نیز تعبیه شده است. وزن این صندلی تاشو سفری در حدود 2800 گرم می باشد.

 

صندلی تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

3- صندلی سفری آریامن مدل سه پایه تاشو

اگر به دنبال یک صندلی سبک و جمع و جور هستید، صندلی سه پایه آریامن بهترین گزینه محسوب می شود. این صندلی از موادی مستحکم ساخته شده و به راحتی باز و بسته می شود. صندلی سه پایه آریامن به خاطر داشتن وزن سبک و حجم کم برای سفرهای طبیعتگردی و ماجراجویانه و کمپینگ و ماهیگیری انتخاب ایده الی است. جنس رویه این صندلی از پارچه نانو آبگریز و جنس پایه های آن از لوله های آهنی با کیفیت است. وزن این صندلی 810 گرم بوده و دارای کاور مخصوص نیز می باشد.

 

صندلی تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

4- صندلی سفری مدل تاشو پشتی دار

یکی از بهترین برندهای صندلی تاشو سفری این صندلی با پشتی و دسته است که راحتی بسیار زیادی را هنگام نشستن به ارمغان می آورد. قابلیت جمع شدن و باز شدن آسان در کمترین زمان ممکن از مزیت های این صندلی محسوب می شود که برای مسافرت آن را به گزینه ای عالی تبدیل نموده است. برای ساخت پایه ها از فلز مقاوم و مستحکم استفاده شده است و پشتی، نشیمن و دسته های این صندلی از جنس برزنت ضد آب و با کیفیت می باشد.

 

صندلی تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

5- صندلی سفری مدل تاشو کمپ

یکی دیگر از بهترین صندلی های تاشو سفری صندلی کمپ می باشد. این صندلی دارای پشتی بوده و بسیار جمع و جور می باشد و قابلیت حمل آسانی دارد. این صندلی می تواند افراد تا وزن 120 کیلوگرم را نیز تحمل کند زیرا فریم و پایه های آن از فلز مقاوم و جنس رویه آن از پارچه مستحکم و باکیفیت می باشد. همراه این صندلی یک عدد کاور نیز عرضه می شود که حمل ان را ساده تر می نماید.

 

صندلی تاشو

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه انواع صندلی تاشو سفری موجود در بازار

در این مطلب 5 مدل بهترین برند صندل تاشو سفری را به شما عزیزان معرفی نمودیم. امیدواریم با اطلاعاتی که در این مطلب ارائه گردید بتوانید بهترین و مناسبترین صندلی تاشو سفری را انتخاب و خریداری کنید. شما می توانید جهت خرید پرفروش ترین صندلی سفریتاشو به مجموعه فروشگاهی دیجی کالا مراجعه نموده و پس از مشاهده انواع مختلف صندلی ها و کسب اطلاعات لازم، صندلی تاشو مسافرتی مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا