Let’s travel together.

بخش های مختلف پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

0 26

بخش های مختلف بزرگترین پارک آبی گرجستان

 پارک آبی جینو پارادایس تفلیس بزرگترین پارک آبی و مجموعه تفریحی در گرجستان است که در تور گرجستان به ویژه در تور مسافرتی تفلیس محیطی جذاب و شاد برای گردشگران است .

 پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

بخش ساحلی

با شنیدن این مورد شاید به این فکر کنید که چطور ممکن است که در شهری که ساحل وجود ندارد چطور بخش ساحلی هست. درست است که تفلیس ساحل ندارد اما شما با مراجعه به این پارک ابی در قسمت های مختلف آن و بخش های ویژه ای که دارد تفریح کنید و لذت ببرید. قایق سواری ، قایق های موزی ، دوچرخه آبی ، جت اسکی از مهم ترین تفریحات بخش ساحلی این پارک آبی است.

تفریحات هیجانی

مجموعه های بی نظیری در این پارک وجود دارد که شما در این پارک هیجان های فوق العاده ای را تجربه خواهید کرد در این پارک هیجان های بسیار بالایی را می توانید که احساس کنید. بخشی در این پارک وجود دارد که شما می توانید همچون تارزان و طناب باز ها از طناب های که از بالا آویزان شده اند آویزان شوید و خیلی راحت ید به آن طرف و این طرف پارک بروید. گروه هایی هستند که در گوشه استخر مشغول بازی های دسته جمعی مثل والیبال می شوند شما هم می توانید گروه هایی را تشکیل دهید که در کنار هم والیبال ساحلی بازی کنید و لذت ببرید.

  واردزیا ، شهری عجیب در دل کوه های گرجستان

بخش کودکان

در این پارک یک بخش هم برای کودکان وجود دارد که می توانید کودکان تان را هم در این پارک ابی ببرید تا لذت یک شنا و بازی خوب را تجربه کند. انواع سرسره های آبی و زمین بازی چمنی مکان های مخصوصی است که برای کودکان تعبیه شده است که کودکان با آب بازی در زیر فواره ها و درون استخر در این بخش ها اوج هیجان را تجربه خواهند کرد و می توانند که حسابی کیف کنند. علاوه بر سرسره ها و فواره ها تعدادی از تاب و سرسره ها، ترامبولین، زمین بسکتبال و سرسره بادی اینجاست تا فرزندان کوچک شما ساعت ها سرگرم شوند و بازی کنند و لذت ببرند.

پارک داینو

قسمت داینو یکی از بخش های منحصر به فردی است که شما در این پارک می توانید تجربه کنید. به این ترتیب که هنگامی که وارد این بخش می شوید بسیار برای تان جالب می شود زیرا تصور خواهید کرد که گویی به عصر دایناسور ها برگشته اید. هیجان زیادی در این بخش وجود دارد زیرا که شما در پارک داینو ، توسط دایناسور هایی غول پیکر که با قدی ۳ برابر قد شما و با غرش های پی در پی در پی شما هستند و شما را خواهند ترساند و به این ترتیب که در این بخش هیجان ویژه ای را برایتان به وجود خواهند آورد. اگر که شما گردش در این مکان را تجربه کنید علاوه بر غار درون محوطه پارک شما با آبشار و یک سرسره بزرگ هم رو به رو خواهید شد

  پارک ملی متیرالا باتومی

سالن بدن سازی

همان طور که گفتیم بخش های زیادی در این مجموعه وحود دارد که یکی از پر طرفدار ترین ان ها بدن سازی است که این سالن هم در این مجموعه وجود دارد که دارای بسیاری از امکانات است. علاوه بر سالن های وزنه و دو اتاق پیلاتس و ایروبیک هم در این مجموعه وجود دارد. شما با ورود به این اتاق ها می توانید که تمام لوازم مورد نیاز برای ورزش را در تمام اتاق ها ببینید مثلا در اتاق ایروبیک، آینه، ترامبولین، توپ های ورزشی و زیر انداز ورزشی را خواهید دید و در اتاق پیلاتس نیز شما می توانید که از خدمات مربوط به آن استفاده کنید.

کابین سرما

در مجموعه تفریحی جینو پارادایس یک کابین طراحی شده است؛ که این کابین سرما است و به منظور سرما درمانی تعبیه شده است در صورت رفتن به این کابین شما واقعا حال و هوای روز های سرد برفی و یا بارانی را خواهید داشت زیرا که در این کابین ، بدن افراد در معرض بارش برف و دمای پایین قرار می گیرد؛ و این تغییر دما باعث می شود تا بدن فرد کالری سوزی زیادی را انجام دهد و همان طور که می دانیم کالری سوزی به کاهش وزن کمک می کند پس هدف از سرما درمانی در این مجموعه کاهش وزن است که افراد در تین مجموعه به این هدف می رسند.

  10مقصد جذاب در دنیا

تحریک قلب ، افزایش عملکرد اندام های داخلی، اصلاح گردش خون و سوخت و ساز بدن و کاهش خستگی از مهم ترین مزیت های دیگر در روش سرما درمانی است. محققان بر این باورند که سرما درمانی اثر ضد پیری قوی و موثری را برای فرد می تواند داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.