گردشگری

اتاق های هتل بیبلوس  و امکانات انها

همه ی اتاق های هتل بیبلوس مجهز به سیستم تهویه مطبوع بوده ودر تمام سرویس های بهداشتی این اتاق ها هم همه لوازم آرایشی وبهداشتی مورد نیاز میهمانان ومسافران هتل قرار داده شده است.وچنان چه هم که یک مسافر دارای خواب سنگینی است و خودش نمی تواند به موقع از خواب بلند شود،می تواند از سرویس بیدار باش تلفنی هتل استفاده نماید.

ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع می باشد وکسی حق ندارد با خود حیوان خانگی به هتل بیاورد.ودر همه اتاق های هتل تلوزیون ال سی دی ودستگاه درست کردن چای وقهوه قرار داده شده است وبرای فرداد سیگاری هم در این هتل اتاق های مخصوصی وجود دارد .پس در صورت سیگاری بودن هنگام ورود به هتل حتما این موضوع را به کارکنان هتل اطلاع بدهید تا اتاق های مخصوص افراد سیگاری را در اختیار شما قرار دهند.

اتاق های هتل بیبلوس

اتاق های مختلف هتل بیبلوس

اتاق استاندارد:

در داخل این اتاق ها هتل بیبلوس یک تخت دابل به همراه دو تخت سینگل قرار دارد وامکان اضافه کردن تخت هم به انها وجود دارد ودو مسافر به همراه یک کودک می توانند در انها اقامت بکنند.

اتاق اکسکیوتیو دابل:

در این اتاق ها یک تخت بسیار بزرگ دابل جای داده شده است ودومهمان به همراه یک بچه اجازه اقامت در ان را دارند.

سوئیت سدار:

این سوئیت ها دارای یک تخت بسیار بزرگ دابل می باشند که دو میهمان به همراه دو کودک می توانند در انها اقامت داشته باشند.

هتل فورچون دیره دبی

هتل و فاصله ان تا جاذبه های توریستی شهر دبی

ایستگاه متروی اینترنت سیتی دبی:

این ایستگاه تنها 500 متر با هتل شما فاصله دارد که شما می توانید به صورت پیاده در 8 دقیقه از هتل به این ایستگاه مترو بروید.

مرکز خرید دبی مارینا:

مسافت بین هتل محل اقامت شما و دبی مارینا هم تقریبا 7 کیلومتر می باشد که در صورتی که شما این مسیر را سوارتاکسی شوید می توانید در 12 دقیقه به این مرکز خرید برسید واگر هم بخواهید این مسیر را با استفاده از مترو طی بکنید حدودا 38 دقیقه در راه خواهید بود تا به مقصد برسید.

برج خلیفه دبی:

این برج حدود 18 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر شما بخواهید این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 17 دقیقه به بلند ترین برج جهان برسید ومترو هم متواند در 45 دقیقه شما را از هتل به برج خلیفه دبی ببرد.

مرکز خرید سیتی واک :

مسافت بین هتل بیبلوس محل اقامت شما و مرکز خرید سیتی واک هم تقریبا 18 کیلومتر می باشد که با استفاده از تاکسی می توان این مسیر را در 20 دقیقه طی کرد ولی اگر شما دوست داشته باشید که با استفاده از مترو به مرکز خرید سیتی واک بروید باید یک ساعت و10 دقیقه زمان برای این کار صرف کنید.

مرکز خرید ویلیج:

این مرکز خرید 22 کیلومتر از هتل شما دورتر می باشد که تاکسی می تواند در 25 دقیقه شما را به مرکز خرید ویلیج ببرد واگر هم شما تمایل داشته باشید که با استفاده از مترو به این مرکز خرید بروید تقریبا یک ساعت و10 دقیقه طول خواهد کشید تا شما به مقصد برسید.

اتاق های هتل بیبلوس

هتل کمپینسکی امارات مال دبی (Kempinski Hotel Mall of the Emirates)

چمیره پلازا :

این جاذبه توریستی حدود 21 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که تاکسی میتواند در 20 دقیقه شما را به انجا برساند وبا مترو هم می شود در یک ساعت از هتل به مرکز جمیره پلازا رفت.

دبی مال:

این مرکز خرید حدود 3 کیلومتر با هتل مد نظر ما فاصله دارد که شما می توانید باسوار شدن به تاکسی در 6 دقیقه به مرکز خرید دبی مال برسید ومترو هم می تواند در 20 دقیقه شما را به این مرکز خرید برساند.

دبی فریم:

این جاذبه تقریبا 22 کیلومتر از محل اقامت شما دورتر می باشد که اگر شما دوست داشته باشید که این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 20 دقیقه از هتل به دبی فریم بروید.

پارک بازی گاردن گلو :

مسافت بین پارک بازی گاردن گلو وهتل شما هم حدودا 26 کیلومتر می باشد که در صورتی که شما این مسیر را سوار تاکسی شوید می توانید در 20 دقیقه به مقصد برسید.

فرودگاه بین المللی دبی:

این فرودگاه حدود 28 کیلومتر از هتل محل اقامت شما فاصله دارد که تاکسی می تواند در 22 دقیقه شما را از هتل به فرودگاه بین المللی دبی ببرد ودر صورتی هم که شما دوست داشته باشید که این مسیر را سوار مترو شوید حدود یک ساعت برای رسیدن به انجا در راه خواهید بود.

اتاق های هتل بیبلوس

فرودگاه بین المللی شارجه:

این فرودگاه یک مقدار از هتل شما دورتر می باشد وحدودا 55 کیلومتر با هتل شما فاصله دارد که اگر شما این مسیر را سوار تاکسی شوید حدود 45 دقیقه در راه خواهید بود تا از هتل به فرودگاه بین المللی شارجه برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا