Let’s travel together.

سال نو و آتش بازی کریسمس در دبی

سال نو و آتش بازی کریسمس در دبی

0 31

سال نو و آتش بازی کریسمس در دبی : زمان زیادی می باشد که شهر عربی دبی تبدیل به مقصدی جهانی شده است وگردشگران وتوریست ها از سراسر دنیا برای بازدید از این شهر به سوی کشور امارات پرواز می کنند.پس صنعت گردشگری ومیهمان داری این کشور با سرعت هرچه تمام تر رو به پیشرفت می باشد . اگر قصد دارید آتش بازی در دبی را مشاهده کنید با سفر به دبی با تور دبی این لحظات خاطره انگیز و هیجان آور را از دست ندهید .

آتش بازی کریسمس در دبی

آتش بازی کریسمس در دبی

سال نو و آتش بازی کریسمس در دبی و این پیشرفت هم همچنان ادامه داشته ودارد.خالی از لطف نیست که شما هم بدانید که تنها در 6 ماهه نخست سال2017 حدود ا بیش از 7 میلیون نفر گردشگر خارجی از این شهر توریستی دیدن کرده اند.واین رقم ،یک رقم بسیار چشم گیری می باشد.

با وجود این همه گردشگر دریک شهر وجابه جایی این افراد درسطح شهر ،شاید خیلی هم عجیب به نظر نرسد که اگر ما به شما بگوییم که شما نمی توانید هیچ شخص بومی را در شهر پیدا کنید.چون بیشتر کشور های اطراف وسرمایه دارانی از مناطق مختلف در این شهر سرمایه گذاری وساخت وساز کرده اند،وهمچنین گردشگران وتوریست های زیادی هم از سراسر دنیا به ان سرازیر شده اند،احتمال این که شما در سفر خود به دبی بتوانید با خود اماراتی ها ملاقات وگفت وگو نمایید بسیار کم می باشد.

  هتل 4 ستاره سیتی سیزنز در دبی

سال نو و آتش بازی کریسمس در دبی

درست است که بیشتر مردم دنیا شهر دبی را به عنوان شهر آسمان خراش ها می شناسند ولی در حقیقت ساختمان های شهر دبی انقدر هم که گفته می شود بلند ومرتفع نیستند ،اغلب این ساختمان ها چیزی حدود 1000تا 1300متر ارتفاع دارند اما اگر بخواهیم این شهر را با شهر هنگ کنگ که دارای ساختمانی با ارتفاع 6606 متر دارد مقایسه کنیم مشاهده خواهیم کرد که ساختمان های این شهر انقدر هم که گفته می شود مرتفع و بلند نمی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.